Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Sig Sauer P227. 45ACP

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Sig Sauer P227. 45ACP

    Време за ново мислене по темата какъв да е новия пищов.

    Искам 45ти калибър пълен размер Сиг и съм се спрял на П227 та викам да ви питам някой да е чул нещо лошо за чифтето,какво да му гледам и от какво да бягам?Лоши черти,проблеми,доработки.........???

    Тенкю
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Sig Sauer P227. 45ACP

    Е оставям я отворена тая тема с въпросите,явно няма лични мнения за чифтето ма като гледам на къде върви май ще имам такива в следващите няколко месеца.

    Мерси все пак на бъдещите включили се.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Sig Sauer P227. 45ACP

      Екзотика е за България , за конкретния модел трудно ще се намерят преки впечатления.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        От: Sig Sauer P227. 45ACP

        Да това го разбрах като пуснах темата чак,а и един пич като сподели,че ги няма в Европа и съвсем ми се такова.

        Мерси,ясна е работата......ще го бъде и товаче да си пасват на калибър с другия.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Sig Sauer P227. 45ACP

          Не знам дали го взе, ма аз го добарх това и стрелях на полигн с него. Малии, страхотия, искам го и аз. Американска мощ, облечена в щвейцарска прецизност, наистина страхотно. А и как мазно стреля, отката му е сравним със моя Смит, само теглото се усеща.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            От: Sig Sauer P227. 45ACP

            Аз пък ще забърсвам един Sig Sauer SP2022 https://www.google.bg/search?q=Sig+S...g&ved=0CCAQsAQ
            Много съм доволен от този модел прецизен и удобен за носене!Стрелбата е супер лека и точна а спусъка макар и фабричен е супер!След като продадох Глока с всичкия му тунинг.....
            Последно редактирано от derhunter; 29-09-14, 10:44.
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #7
              От: Sig Sauer P227. 45ACP

              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
              аз пък ще забърсвам един Sig Sauer SP2022 https://www.google.bg/search?q=Sig+S...g&ved=0CCAQsAQ
              ....а спусъка макар и фабричен е супер....
              Хеле пък дабъла...
              42

              Коментар


              • #8
                От: Sig Sauer P227. 45ACP

                [QUOTE=slaf4u;2595751]Хеле пък дабъла...[/QUOTEЕее пълно щастие няма!
                Последно редактирано от derhunter; 29-09-14, 10:46.
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #9
                  От: Sig Sauer P227. 45ACP

                  Човек,не прави такава глупост.Пробвай първо нчкой по-стар 2022 има ги вече много(НСО и военна полиция ги носят)аз,съм изключително негативен за този пистолет.Разтропа се след година носене.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Sig Sauer P227. 45ACP

                    Не съм стрелял с него - държал съм, разглеждал съм, щракал съм на сухо - рядко отблъскващо нещо. Това, което на МЕН не ми хареса:
                    1. Раздрънкан - не го знам как е като нов но този който разглеждах дрънчеше повече от Аркуса
                    2. Много висока мерна линия, цевта е по-високо над хвата от колкото ми харесва. Баланса е много странен заради тази височина - намирам го за по кофти от този на ГлоГ
                    3. Поне на мен ми беше неудобен - може да е от петата на дръжката но това не го извинява.

                    Вероятно си иска свикване.
                    42

                    Коментар


                    • #11
                      От: Sig Sauer P227. 45ACP

                      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                      Не съм стрелял с него - държал съм, разглеждал съм, щракал съм на сухо - рядко отблъскващо нещо. Това, което на МЕН не ми хареса:
                      1. Раздрънкан - не го знам как е като нов но този който разглеждах дрънчеше повече от Аркуса
                      2. Много висока мерна линия, цевта е по-високо над хвата от колкото ми харесва. Баланса е много странен заради тази височина - намирам го за по кофти от този на ГлоГ
                      3. Поне на мен ми беше неудобен - може да е от петата на дръжката но това не го извинява.

                      Вероятно си иска свикване.
                      Всичко това е вярно...Аз съм извратен мазохист....
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • #12
                        От: Sig Sauer P227. 45ACP

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Не знам дали го взе, ма аз го добарх това и стрелях на полигн с него. Малии, страхотия, искам го и аз. Американска мощ, облечена в щвейцарска прецизност, наистина страхотно. А и как мазно стреля, отката му е сравним със моя Смит, само теглото се усеща.
                        Един на месец дават тука комунягите,и поне не съм егоист та реших първо да купя подаръци на децата докато още може и за мен да остане / ако остане време де / на финала един 227.

                        Това се намира на цена около 400 кинта по-ниска от добър 226,на килимчето е за следващия месец и дано успея да го набутам преди края на годината когато вече става невъзможен за купуване в тоя скапан щат.

                        Ще търся ТАКОПС модела пък вече как ще се разберем с Пьлнителите ще му мисля,копеУенцата тук законно ни дават по 10 зарядни най-много..........
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #13
                          От: Sig Sauer P227. 45ACP

                          10 заряден .45 си е ОК. Що не се огледаш за един FNX 45 - тактическия модел (с по-високи мерни прибори за стрелба със заглушител, резба на цевта и предвидено място за монтаж на бързомерец)? Цената му е около 1100 доларес в гънброкера срещу 700 на нормалния fnx45. Пълнителя събира 15 парчета в .45, не, че това те топли особено, но като почнат да падат бомбите, едва ли някой ще те пита с колко патрона си в пълнителя...
                          42

                          Коментар


                          • #14
                            От: Sig Sauer P227. 45ACP

                            Защото имат проблем тия или поне от погледа на една диванна нинджа като мен така излиза.
                            Другия важен за мен момент е мускулната памет,свиквам със Сиг и карам на Сиг,227 ТакОп модела идва с 14 зарядни пълнители,4 броя и пищов с все късия спуськ и добрите мерни прибори както и Е2 чирени ми стъпва точно колкото всеки един в касите.Е слагат им по един нит за да ги ограничат до 10 зарядни ма да им имам проблема,специално за тия съм си приготвил клещи закачени на бронираната жилетка,че как казваш баш ма боли /ако ми потрябва не дай си Боже /дали съм с 10 или 14 заряден.

                            Ще влиза и по кобурите за разлика от Белгиеца,само там спестявам пари,място и време за оборудване,в момента в един кобур мога да нахакам 6 различни пищова,ФНна трябва от начало да му търся и части и кобури и пълнители и.......не мерси,Сиг и това си е,все едно да си купя БМВ аз
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: Sig Sauer P227. 45ACP

                              Е че ти не беше ли заклет фен на Баварската машина пък си купуваше Мерцедеси щот' са по евтини?
                              42

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X