Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Народа изтрещя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Народа изтрещя

    Копирам една новина, която ме накара да се замисля над въпроса кой, как минава психото за КНО? Ясно е че нещата са през пръсти на много места но това реално рефлектира върху всички носещи законно оръжие без да са служители в силова структура. При мен събеседването продължи около 30 мин като минахме през най-различни теми. Настръхват ми космите под мишниците обаче, като осъзная колко "афектирани" и откровенно лабилни люде обикалят.
    Тъй де, ей на, четете ако имате желание:

    източник: http://vagabont.sliven.net/index.php?id=135261

    На 19 март полицията в Нова Загора е задържала 41-годишен мъж от Ямбол, който на 18 март е произвел изстрели по задната част на товарен автомобил „Ситроен” със старозагорска регистрация. Инцидентът е станал около 16,15 часа на главен път ІІ-66 в района между Съдиево и град Нова Загора.Предприети са незабавни действия, под ръководството на Районна прокуратура и Районен съд в Нова Загора. Благодарение на добрата работа между службите са установени причинете и извършителя на деянието.На 18 март товарен автомобил „Ситроен”, управляван от 34-годишен мъж от град Стара Загора е застигнал от товарен автомобил „Пежо”, управляван от 30-годишен мъж от Ямбол. В резултат на поредица от маневри на двата автомобила от гумите на товарния автомобил „Ситроиен” е излетяло камъче, което пука предното стъкло на пежото. Возещият се в ситроена пътник- 41-годишен мъж от Ямбол се е афектирал от възникналата ситуация и е стрелял със законно притежаван пистолет „Валтер” по задната, товарна част на ситроена. В резултат на тези действия мъжът е направил три пробойни отвора в задната част на товарния автомобил. Оръжието е иззето. Назначени са експертизи. Работата по досъдебното производство продължава.
    42

  • #2
    От: Народа изтрещя

    Нищо впечатляващо - мен са се засилвали да ме газят, да ме бутат и т.нт (доста случаи), а МПСтата са по-разпространени по нашия край, като че ли?!? Този просто средството за убиване му е било под формата на пищак....
    Последно редактирано от derhunter; 25-03-14, 21:42.
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #3
      От: Народа изтрещя

      Даваш му 10 години ефективна и до живот без оръжие и се оправя положението.

      Сега какво,слуша канал Ком Кво,ще мине метър и тоя.Що не гръмна аз тук да видим после къФ секс кво нещо ме чака,зад ика на 105мм ще ми го направят.
      Последно редактирано от derhunter; 25-03-14, 21:43.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: Народа изтрещя

        Ако може да се вярва на написаното се тълкува като опит за убийство. Ако има и текст за хулигански подбуди при определени обстоятелства би могло да се квалифицира. А може да има и смекчаващи обстоятелства, че опита е извършен в състояние на силен афект. Нека по-запознатите да изкажат мнение.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: Народа изтрещя

          Славчо , да ти кажа аз какво разбрах. Двама шофьори са се правили на мъже. От единия автомобил има нещо хвърлено по другия /наречено камъче/ което е спукало стъклото и не е намерено.И после от кой автомобил е стрелеца нещо има грешка .

          Коментар


          • #6
            От: Народа изтрещя

            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
            Славчо , да ти кажа аз какво разбрах. Двама шофьори са се правили на мъже. От единия автомобил има нещо хвърлено по другия /наречено камъче/ което е спукало стъклото и не е намерено.И после от кой автомобил е стрелеца нещо има грешка .
            Притежаването на КНО далеч не е повод за изясняване на взаимоотношения свързани с ПТП.И след повечко такива случаи разрешителните пак стават тригодишни,за жалост.
            Румен Николов

            0888 358 572

            Коментар


            • #7
              От: Народа изтрещя

              Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
              Притежаването на КНО далеч не е повод за изясняване на взаимоотношения свързани с ПТП.И след повечко такива случаи разрешителните пак стават тригодишни,за жалост.

              Тоягата е кьса ако ме питаш мен,отнасят го всички защото тоягата не е размахана как трябва и се разчита на акьла на редовия пищовджия.

              Сутринта пак подреждах патрони,850 броя за револвера и малко над 500 за Сига та изоставам там,още поне 500 ми трябват преди да натисна за 9мм.На вас ви слагат някакви тьпи ограничения за броя на патроните,а сьщевременно за стрелба почти сьм сигурен,че ще мине метьр или поне много леко.Що не изляза аз вьн и да тресна един у вьздуха да видиш после кога пак ще си пишем

              Гадно,още малко и на всяка година ще ви карат да се кьлнете
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Народа изтрещя

                Лошото е че след всеки случай на простотия с оръжия ,държавата се опитва да си измие ръцете със законните притежатели на такова.А не отчита факта че, простотиите в повечето случаи са с незаконно такова.Но ние нали сме еврогейска демокрация и китките ни са меки ,и трудно удържаме на отката на оръжията с които се защитава личната неприкосновеност.
                Румен Николов

                0888 358 572

                Коментар


                • #9
                  От: Народа изтрещя

                  О тьпи закони колкото искаш има и тук,нямам право да имам Карабина сьс сгьваем приклад,но мога да имам такава без,примера долу.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sam7k.jpg
Прегледи:1
Размер:68.6 КБ
ID:5574536

                  Логика да гониш,маматситрака.

                  Не се ли избабанят нарушителите то закони могат да си пишат колко си искат и да си ги газим колкото ни е кеф,не на 3 години ми на 3 месеца да ви направят разрешителните все тая,той гьрми на месо,а те му дьрпат ушите само.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Народа изтрещя

                    Истината е в самото заглавие - "Народът изтрещя"..
                    А защо е така - Тук са описани доста неща..

                    Коментар


                    • #11
                      От: Народа изтрещя

                      http://www.bt.no/nyheter/lokalt/Bask...l#.UzHybeU8nKc

                      Ето и една днешна новина от местния норвежки всекидневник.

                      Накратко: Охранители на автогарата са алармирали полицията, че двама са се сбили, Полицията, забележете, се е ВЪОРЪЖИЛА (каквото и да означава това)!!!, поради съобщение че е възможно притежание на НОЖ!
                      Охранителите са овладели ситуацията.
                      Когато полицията пристигнала на мястото, разбрали че "оръжието" е било клещи (или нещо от сорта б.пр.). Двамата сбили се са мъж в началото на 40-те и 56 годишен мъж. Двамата са познати на полицията отпреди.
                      "Имаме контрол над тях. Никой не е наранен." каза Kolltveit.....

                      ...........................

                      От друга страна - гарантиран ви е минимум 2 седмици затвор, ако превишите скоростта с 30 км над ограничението + Глобичка. Извън населено място стандартното ограничение е 70. Редки изключения - 80.
                      Последно редактирано от rosicha; 25-03-14, 23:27. Причина: превод

                      Коментар


                      • #12
                        От: Народа изтрещя

                        Въоръжили се били,да си носят пушките в багажника,така само губят време и докато се довлекат те тия са се укротили вече.Ми ако беше някой с паткало,засякъл го някакъв и тоя бой с паткалото?

                        аз продължавам да се чудя какво ще ми причинят ако изляза по потник и Адидаски,брада на 2 седмици и дълга черна коса и дръпна един пълнител па даже и без да се целя в ничия кола.Няма да ми стигнат патроните после мммммммммхм
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X