Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SIG SAUER - CALIFORNIA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SIG SAUER - CALIFORNIA

    Сьрби и трябва да се почеша - в тоя щат по някаква причина не са одобрени доста от моделите на марката,а като чета май това ще е едно от бьдещите железа.

    Списьк с одобрените пускам и да кажете кой става и ЗАЩО.Трябва ми нещо с 10 патрона които са нормална цена,че ще ми е евентуално пьрвия полуавтоматик,че може и последния да е и с това ще се тренира.

    http://www.sigsauer.com/CatalogProdu...t-pistols.aspx

    Това са моделите с които можем да играем,ЗАЩО не можем с други и не ме интересува защо не можем ма ме е яд.

    ЕЛИТ по ли си заслужава от другите?Нощен мерник е ясно,че ще има,над 90% от случаите в които се ползва това за защита на дома са по тьмно та това задьлжително.Ще се ползва само за дома,няма да го нося никьде освен до стрелбището или до някоя гора в Аризона да му загрея задника.
    Това ще го купувам ново и мммммм не ме боли много дали ще е 700 или 1200 или още малко примерно.


    А ето и някои спрени модели които не мога да ги имам тук.Да ви е яд и вас заедно с мене.

    http://www.sigsauer.com/CatalogProdu...d-pistols.aspx


    А да видим.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: SIG SAUER - CALIFORNIA

    http://www.sigsauer.com/CatalogProdu...compliant.aspx в калибър .40 S&W

    Коментар


    • #3
      От: SIG SAUER - CALIFORNIA

      Защо???

      Много хора сменят тоя 40 с 9 мм,а повечето от тия пьк предпочитат 357 та ЗАЩО точно тоя?
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: SIG SAUER - CALIFORNIA

        Значи ще е Зиг. Цената на Зиг-а по-принцип не е ниска. Е не че на един Валтер е оправдано висока...та по темата. Москито-то го забрави във всичките му варианти, не заради калибъра, има други недостатъци. 226 ще ти дойде голям, не е за всеки. За служебен пистолет е супер, но за личен...Според мен избора на Сибирски е добър. Търси малък пистолет. Аз съм и със 2022, малък, лек, удобен, и въпреки един куп недостатъци, които аз му намирам и въпреки късата цев, с него правя по-добра група от колкото с Г17Ц. Дабъл екшъна му по мои разбирания "не става" ( сега ще дойде Mad Dog и ще каже, че не мога да стрелям ) От нощни мерни прибори спред мен смисъл няма. В абсолюен мрак ако не вишдаш мишената си за къв чеп ти е да си виждаш приборите? За мен по-добре е фибро оптиката. Ако има достатъчно светлина да видиш силует, ще можеш да ги ползваш, но предвид стрелбата с помещения, мисля че няма смисъл от кой знае какви мерни прибори, така че карай с оригиналните.
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • #5
          От: SIG SAUER - CALIFORNIA

          Да кажем така - лични симпатии към този калибър. Видях как надупчените негодници с 9mm Para продъжават да вилнеят с вопъли "Алла, я в бар!!!" с няколко ужким смертелни раненията, па затова личните ми предпочитания са към по-голям пистолетен калибър.

          Коментар


          • #6
            От: SIG SAUER - CALIFORNIA

            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
            Да кажем така - лични симпатии към този калибър. Видях как надупчените негодници с 9mm Para продъжават да вилнеят с вопъли "Алла, я в бар!!!" с няколко ужким смертелни раненията, па затова личните ми предпочитания са към по-голям пистолетен калибър.
            Да слага 9мм HP и да изпразва пълнителя , там закона му го позволява (поне така си мисля).

            междо другото не знам колко може да се вярва на това:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Handgun_gel_comparison.jpg
Прегледи:1
Размер:100.9 КБ
ID:5513387
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • #7
              От: SIG SAUER - CALIFORNIA

              И аз се заглежах в тази желатиновата проба. Ако е истина, май има защо хора да мигрират към калибър .357 SIG

              Коментар


              • #8
                От: SIG SAUER - CALIFORNIA

                мммм да,гледах сравнение между 226 и 229 и определено по-малкия повече ми харесва с тия моите малки рьце.Избора може да натежи и от това кой колко сьбира,максимума който можем да имаме тук е 10 заряден та и това искам.
                Ма магазина попипах нежно 2 от тия и единия определено има по-тьньк хват та и това е фактор за мен.

                Най-вече тежи това което Сибирски казва - аз сьм бавен,един вид и да искам да бягам бьрзо няма да ми се получи па ако ще 2 гризлита да ме гонят или с 2 думи стоя и пуцам до дупка.Трябва ми калибьр който да спира надрусани говеда да речем без значение от размера им.

                Гледах и сравнение между 2022 и 229,последния го водят някак си по-висок или по-качествен клас или и аз не знам как да го обясня.Поне няма да сьбирам много от тия искам да е вьзможно най-доброто,а аз вече дали мога да му оценя качествата е сьвсем друг вьпрос,ако не тая година то след 5 може и да ми се получи.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: SIG SAUER - CALIFORNIA

                  357 - всеки рьчка за едно от тия и баш тоя е дефицит като одобрен модел тук.

                  Кофти.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: SIG SAUER - CALIFORNIA

                    Доста красноречива снимка:

                    Коментар


                    • #11
                      От: SIG SAUER - CALIFORNIA

                      И тази, поради вроден ми хуманизъм слагам я под кат:

                      http://i44.tinypic.com/6glrib.jpg

                      Коментар


                      • #12
                        От: SIG SAUER - CALIFORNIA

                        Трябва ми калибьр който да спира надрусани говеда да речем без значение от размера им.
                        Не е по темата, ама за 500 долара си вземаш един Мозберг 930 тактикъл, 12-ти калибър, самозаряден с къса цев и спираш всичко.

                        226 е за служебно оръжие, за лично и особено за хора без опит е прекалено. Друга негова особеност, е че варианта със заглушител е съъпер, но....не можеш да ползваш фабричните мерно прибори със залушител, понеже заглушителя ги закрива, ако имаш лазер на направляващата на възвратната пружина, също заглушителя го закрива и варианта е само един - лазер на спусъковата скоба или ръкохватката. 2022 е много удобен, особено ако му сложиш ръкохватка по твой размер (макс 20 долара). Малък, лек, точен. Сложна изработка, не е като Макаров или Глок. Много части има, но пък не дава дефекти. Нямаш нужда от най-доброто, понеже с най-доброто в ръка, не означава че ще си най-добър с него
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • #13
                          От: SIG SAUER - CALIFORNIA

                          357 Sig e много популярен сред службите за охрана. Добре ще е обаче колегата да постреля малко с различни калибри и ще се разбере кой му е най-удобен.
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • #14
                            От: SIG SAUER - CALIFORNIA

                            Мой съвет со глед калифорнийският пейзаж:
                            http://www.sigsauer.com/CatalogProdu...27-nitron.aspx

                            Поръчвай директно с нощните мерници.
                            .45 си е мен стопът от всекъде. Покритито е блек нитрон- но лично аз бих те посъветвал да си купиш ceracote и да го пръснеш на две ръце и после у фурната.
                            .45 е един от най разпространените в САЩ боеприпаси - продава се "на бутката за вестници". Отделно с един добър Хорнади ТАП патрон възпиращият ефект е като от идващ влак.http://www.hornady.com/store/45-ACP-...gr-HP-XTP-FPD/ Отката е по "мазен" от този на .357 ЗИГ , а и ако ще имам правото да имам само по 10 патрона в пълнител ще си взема .45 - никакво замисляне по темата.
                            Сега видях че не е стейт комплиънт- значи това :
                            http://www.sigsauer.com/CatalogProdu...compliant.aspx
                            Последно редактирано от Mad Dog; 25-08-13, 22:28.
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: SIG SAUER - CALIFORNIA

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              И тази, поради вроден ми хуманизъм слагам я под кат:

                              http://i44.tinypic.com/6glrib.jpg

                              Какво значи хуманизьм,аз не го взимам да трепя наред,а да спра ако мога накозено животно застрашаващо мойта нежна душица.357 виж каква красота прави,БЛАГОДАРЯ.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6glrib.jpg
Прегледи:1
Размер:126.9 КБ
ID:5513430
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X