Обява

Свий
Няма добавени обяви.

След пьрвата покупка какво?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: След пьрвата покупка какво?



    Аз ли нещо бьркам или само тия ги има за 8 заряден 357?

    Кутии за по 50 патрона трябват ли ми,че имам едни от пури ма не ги знам колко фишека ще влязат?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: След пьрвата покупка какво?




      Oakley SI Ballistic M Frame

      Това Окле горе по-добро ли е от тия долу?Тукашните уважават Оклето повечко



      ESS Eyewear Ice
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: След пьрвата покупка какво?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cross1.jpg
Прегледи:1
Размер:284.9 КБ
ID:5513326


        http://www.thefirearmblog.com/blog/2...ssor-eye-wear/

        ESS Crossbow Suppressor


        Нищо не казвате и аз си сглобих едни от тия,че по ми хареса рамката която дьржи и горната част на джама.Оуклито много добро ма тройно на парите и ще вземат да ме помисят за много сериозен и после не мога да се отьрва от фенове.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:opplanet-howard-leight-impact-sound-management-electronic-hearing-proctection-earmuffs-r01526.jpg
Прегледи:1
Размер:20.2 КБ
ID:5513327

        Вьрху тях това.

        И се омотах вече ма наваксвам.
        Последно редактирано от BENZBOSS; 25-08-13, 01:01.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: След пьрвата покупка какво?

          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
          Става дума за несрязваемите им катинари:
          http://www.medeco.com/en/site/medeco...oductId=915470
          Най обичам да режа несрезваеми неща
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            От: След пьрвата покупка какво?

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Най обичам да режа несрезваеми неща
            Хич не е смешно.Катинара на мотора ми е аблой и за скромните 180лв си е доста добър.А сега наистина , попаднах на стомана , защита на една каса която не я режеше флекс.

            Коментар


            • #21
              От: След пьрвата покупка какво?

              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
              Хич не е смешно.Катинара на мотора ми е аблой и за скромните 180лв си е доста добър.А сега наистина , попаднах на стомана , защита на една каса която не я режеше флекс.
              Такова животно дето да не го реже флекс няма, просто трябва подходяща шайба. Към флексовете причислявам и микромоторчетата дето работят с акумулатор и диамантени дискове. Ходил съм многократно на ключарски изложения където се предлагаше всичко най-ново в света и съм питал за катинар несрезваем с флекс и навсякъде ме гледаха като голям камък и казваха че такова нещо не съществува!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #22
                От: След пьрвата покупка какво?

                Това стои в Пеликан кутия,пласмасова да речем и не му трябва кой знае какьв катинар,ако им е зор ще резнат една филия от края с флекса и са вьтре.

                Тия катинари са мноооого добри,но май ще мина да взема подобни от морския магазин та да знам,че няма да корозират.

                Куфара чакам,1500 модел,че уж ми изпадна на далавера и после ще му тьрся катанец като за него.Куфара сьбира доста и гледам за Сиг ма тук само куци модели продават,другите не са Калифорнийски модел
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: След пьрвата покупка какво?

                  http://www.thunderranchinc.com/8shot.html
                  Ето ти алтернатива за 8 зарядният спиид лоудер. Оукли са по- гъзарски, но не са по- добри- ESS си е идеален. За антифони провери дали не можеш да си намериш Peltor ComTac
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: След пьрвата покупка какво?

                    А мога ма на едни 300 и нещо долара,това по 2 че да ме слуша жената и става мама и тате,това горе за 82 кинта и покривам тишината.

                    Всичко поръчано,чакам го и ако нещо куца пак пускам питанки.

                    Оуклито 2006 година ги купува тия та са в една категория,тия като ги вземеш на рамка и пластиката и стъпват на около 40 и няколко кинта,като хукна да ли ам вън ще взема и сиви за 25 кинта.

                    Оуклито комплекта е около 200 бимберици,но тенкю поне за сега
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: След пьрвата покупка какво?

                      Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                      http://www.thunderranchinc.com/8shot.html
                      Ето ти алтернатива за 8 зарядният спиид лоудер.

                      $60.00 each + 5.95 shipping.............Това дебело ми се вижда,ако няма други може ма алуминката е 20 кинта по-евтинко.

                      За 39 кинта идва в нас онова алуминиевото и гледам всичко живо е доволно от тях та съм си взел 3 броя плюс още 2 от ония пласмасовите 8 в редичка,да тьпча по джобовете.


                      Ти като пич в какви кутии си държиш патроните,какви да взимам,колко броя и по колко фишека в кутийка?Набелязал съм ма да питам пак.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: След пьрвата покупка какво?

                        Кобури спиид лоудери ти да не замисляш експедиция за лов на пирати в аденския залив ?
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #27
                          От: След пьрвата покупка какво?

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Кобури спиид лоудери ти да не замисляш експедиция за лов на пирати в аденския залив ?
                          Не,това сме го разисквали с брата и отказваме лодки по ония места или Индонезия до Европа през Аденския и Малака.Там каквото и да вземеш пак е по-малко от това на другите.

                          Просто го мисля,зареждачките са му 10% от цената и един стреля,а другия зарежда,така за час да речем кефа е двоен на стрелбището или на полето.Нали го взимам пьрво да си чеша крастата и да си правя кефа и второ с надеждата НИКОГА да не го използвам по какво да е мьрдащо или дишащо.

                          Пьк и като хванеш нещо готино в рьката и някак си кеф ти дава.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: След пьрвата покупка какво?

                            Simply Rugged Holsters™
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:loaded-pancake1.jpg
Прегледи:1
Размер:38.5 КБ
ID:5514695

                            Така,тия дни нямам спиране,намерих кой прави едни много добри кобури за пищовчето та викам да споделя идеята.
                            Последно редактирано от BENZBOSS; 01-09-13, 06:03.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #29
                              От: След пьрвата покупка какво?

                              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                              Хич не е смешно.Катинара на мотора ми е аблой и за скромните 180лв си е доста добър.А сега наистина , попаднах на стомана , защита на една каса която не я режеше флекс.
                              Няма такова животно . Диамантения диск реже всичко .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #30
                                От: След пьрвата покупка какво?

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Simply Rugged Holsters™
                                [ATTACH=CONFIG]622647[/ATTACH]

                                Така,тия дни нямам спиране,намерих кой прави едни много добри кобури за пищовчето та викам да споделя идеята.
                                Не ми харесва! Писах го и за един друг подобен но за пистолет. Не ми харесва идеята и пистолета и резервните патрони да са от една и съща страна. Аз вадя и стрелям с дясна ръка, съответно презареждам с лявата ръка, така че оръжието ми е удобно да ми е от дясната страна а резервния пълнител (патрони) от лявата страна. Иначе почва едно прехвърляне на оръжието от едната в другата ръка за презареждане и после обратно прехвърляне за стрелба.
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X