Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за револвер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за револвер

    Здравейте, предварително се извинявам за невежеството, бих искала да Ви попитам за информация относно револвера който имам, на каква цена мога да го прадам и има ли изобщо някаква стойност, какъв модел е и пр.?
    Благодаря предварително!
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Въпрос за револвер

    Някакъв Булдог.
    Предполагам може да хареса на някой колекционер, но имай в предвид, че са произвеждани много и не са рядкост.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за револвер

      Притежаването на огнестрелно оръжие без надлежните разрешителни не се ли водеше престъпление наказауемо по НПК...
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за револвер

        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        Притежаването на огнестрелно оръжие без надлежните разрешителни не се ли водеше престъпление наказауемо по НПК...
        За да се стигне до НПК трябва това оръжие да мине през експерт дали е годно за стрелба.

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за револвер

          Па се продава и тук... .
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за револвер

            М-дааа... Особено по НПК ще да е наказуемо!
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за револвер

              Първоначално публикуван от reddragon5 Преглед на мнение
              Здравейте, предварително се извинявам за невежеството, бих искала да Ви попитам за информация относно револвера който имам, на каква цена мога да го прадам и има ли изобщо някаква стойност, какъв модел е и пр.?
              Благодаря предварително!
              Револвер от серията "Велодог" за защита на колоездачите от кучета. Модел от края на 19 век. Калибър предполагам 10.67 мм или около него. Ниско качество, метала може да го дялкаш с джобна ножка.
              Не знам каква цена можеш да му вземеш, зависи, но не е добра идея да го продаваш по форумите.
              Мисля, че ЗВВОБ не го лови заради годината на производство, но по принцип си е оръжие и един кадърен майстор...
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за револвер

                Доста кураж граничещ с пълно безразсъдство е да се опиташ да стреляш с това . Има къде къде по прости начини да се осакатиш .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за револвер

                  Това е точно "Уебли-Булдог" от серията на "велодоците" .Имам го същия с чирени от кост. Не е нещо рядко. Едно време са били доста популярни... Цена колкото платят
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за револвер

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Доста кураж граничещ с пълно безразсъдство е да се опиташ да стреляш с това . Има къде къде по прости начини да се осакатиш .

                    .Имам го същия с чирени от кост. Не е нещо рядко. Едно време са били доста популярни

                    Абе не е за разправяне...
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X