Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кобури

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Кобури

    Мноого неправилни неща събрани заедно! Неправилен пистолет (сапунерка без открит ударник, и без предпазител), неправилно носене (глог с патрон в цевта, хе, хе) и на последно място идва кобура!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • #92
      От: Кобури

      Е, и ТАКТИЧЕСКИТЕ панталони също са виновни.

      Коментар


      • #93
        От: Кобури

        На тоя кожен пантоф, кобур ли му викате???

        Коментар


        • #94
          От: Кобури

          Сега съм с една Вега, за открито носене, хем става за кръста, хем за крака. Става за ляво и дясно носене. Има закопчалка, удобна за откопчаване с палеца плюс ключалка на спусъковата скоба, освобождаваща се с показалец. Кобура много ми харесва, държи оръжието изхвърлено максимално на вън и спуснато максимално надолу. Удобен е за вадене и ежедневно открито носене. Пасва идеално както на Глок-а, така и на Зиг-а.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:VEGA Holster - Holster PC2.jpg
Прегледи:2
Размер:35.3 КБ
ID:5493297
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • #95
            От: Кобури

            Добре изглежда тая Вега. А отгоре закопчаването с тик-так ли е? Ако да можеш ли да го снимаш как е изработено, че едно такова ми съсипа покритието на ЧЗ-та и ги недолюбвам тоя тип закопчалки.
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • #96
              От: Кобури

              Да, с тик-так е, не съсипва покритието на пистолета, а и да го съсипе, не ми е проблем. Не мога да го снимам, понеже нямам фотоапарат в момента а с телефона нищо няма да излезе.
              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

              Коментар


              • #97
                От: Кобури

                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                Добре изглежда тая Вега. А отгоре закопчаването с тик-так ли е? Ако да можеш ли да го снимаш как е изработено, че едно такова ми съсипа покритието на ЧЗ-та и ги недолюбвам тоя тип закопчалки.
                Лепваш една тънка кожичка върху капсата и си готов. Не знам защо това елементарно нещо не го правят производителите на кобури .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #98
                  От: Кобури

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Лепваш една тънка кожичка върху капсата и си готов. Не знам защо това елементарно нещо не го правят производителите на кобури .
                  Аз докато видя, то стана каквото стана! И тия па от ЧЗ се излагат с техните боички!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #99
                    От: Кобури

                    То май класическа оксидация още се прави тук и в Русия . Всички минаха на полимерни покрития .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Кобури

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Всички минаха на полимерни покрития .
                      Лигльовци някакви... Друго си е като се надраска да му мацнеш една Наталия и да замажеш положението...
                      42

                      Коментар


                      • От: Кобури

                        Нещо не мога да схвана, кой пистолет къде се надира и от кой кобур? До сега не ми се е случвало. На Глок-а от Фобуса няма следи от нараняване на покритието на пистолета, покритието ми падна от затворната задръжка, понеже я ползвам често, но от допира с кобура, никакви ядове. Същото е и със Зиг-а, сигурно е десета употреба, цевта и други детайли са вече без покритие, но там където се опира в кобура, покритието си е като ново.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Кобури

                          На някои кобури с такова закопчаване, тик так копчето е монтирано така, че от обратната си страна контактува с пистолета и бързо надира покритието!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Кобури

                            Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                            Нещо не мога да схвана, кой пистолет къде се надира и от кой кобур? До сега не ми се е случвало. На Глок-а от Фобуса няма следи от нараняване на покритието на пистолета, покритието ми падна от затворната задръжка, понеже я ползвам често, но от допира с кобура, никакви ядове. Същото е и със Зиг-а, сигурно е десета употреба, цевта и други детайли са вече без покритие, но там където се опира в кобура, покритието си е като ново.
                            Честито за покупката на Зиг Зауер...това е надежднво и вярно оръжие....непретенциозно...
                            какъв е?

                            Зиг 226, му пада иксидазията / по ръбовете най-вече / от кожени кобури и кайдексови
                            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                            Коментар


                            • От: Кобури

                              Малко шега преди почивните дни, че много сериозни станахме напоследък
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glok-01.JPG
Прегледи:1
Размер:20.1 КБ
ID:5494902

                              Коментар


                              • От: Кобури

                                Имам едно питане:
                                КНО-то следва да се носи в кобур по тялото, къде се вписва в картинката чантичката за оръжие? За мен лично, не би следвало да е проблем, като логиката ми е че същата може да бъде разглеждана като под раменнен кобур с единствената разлика, че са ѝ по-дълги презрамките.
                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X