Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кобури

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кобури

    Проблем с Блек Хоук Серпа
    http://link.brightcove.com/services/...=1155868233001

    Коментар


    • От: Кобури

      Нали този проблем има дори и своето название - копчето на мъртвеца.

      Коментар


      • От: Кобури

        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
        Оглеждам се за външен кобур за Аркуса. Мислих да правя кайдексов но скоро няма да се наканя. Идеята ми е да прибира максимално към тялото. Нося от дясно и не държа да има възможност да се врътка за лява. Като пара мога да отделя къде 20-30 пари. Лично аз предпочитам да е дебела кожа, нещо от типа на Joralti на кобурите. Идеи, линкове...?
        Виждал съм снимки с нещата, които правиш....достатъчно кадърен си и си направи кобур от кайдекс.....При това и един вътрешен.....ваденето, удобството и най-вече бързината при кайдексовия кобур са несравнимо по-добри, отколкото при кожен такъв...
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • От: Кобури

          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
          Виждал съм снимки с нещата, които правиш....достатъчно кадърен си и си направи кобур от кайдекс.....При това и един вътрешен.....ваденето, удобството и най-вече бързината при кайдексовия кобур са несравнимо по-добри, отколкото при кожен такъв...
          Кайдексовия, който направих си беше ОК и като вадене и като скрито носене. Проблема беше, че прибира пистолета много близо до тялото и убиваше (кобура). За това го превърнах във вътрешен - комбиниран кайдекс и кожа и си го ползвам успешно. Кожения, който взех ползвам за външно носене.
          Прикачени файлове
          42

          Коментар


          • От: Кобури

            Станал е екстра...Само тия болтчета и гайчици не си пасват...може би и те те убиват...Не знам за друго, но ще ръждясат лятно време...Иначе кобура е ОК....Баш идеален за цивилка
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Кобури

              Коментар


              • От: Кобури

                За нож ще стане по лесно..Много добра идея
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • От: Кобури

                  А каква е измамата с диска на флекса ? Гледам и не виждам предпазител а диска половинка ?

                  Коментар


                  • От: Кобури

                    Не е флекс, а резак със секторен нож.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Кобури

                      Здравейте, от скоро притежавам SigPro SP2022. Ровейки си из нета си набелязах 2 варианта на кайдексов кобур на разумна за мен цена - Fobus и/или Uncle Mike's. Бихте ли споделили впечатленията си ... кой е по добрия избор?

                      Коментар


                      • От: Кобури

                        Аз имам Фобус и не ми харесва особено.При бягане кобура се мятка на страни и се удря в таза, което е доста дразнещо.А, и Фобус не са кайдексови а пластмасови.След това си купих Блек Хоук и съм доволен.

                        Коментар


                        • От: Кобури

                          Фобуса са един от лошите избори...

                          Коментар


                          • От: Кобури

                            Явно съм гледал, но недоглдал. Блек Хоук или не го намирам из българските сайтове или не търся като хората. В ибей го намирам за около 65$ без доставката и евентуално някакви митнически такси. А другия вариант - Uncle Mike's?

                            Коментар


                            • От: Кобури

                              Първо за какво носене става въпрос? Открито или закрито? Ако е открито - къде? Върху бронежилетка, на бедрото или на кръста? Трябва ли да може да се регулира ъгъла на кобура спрямо колана (плочата, петата)? Ако е за закрито носене, много скрит или "нормален"? Ако ще е полимерен, силно препоръчвам IMI. Имат полимерни със и без спусък на мъртвеца. Зиг-а с оригиналните мерни прибори ли е? Вариант за кобур от кордура съществува ли?

                              Фобус-а е хубаво нещо, ама да е наистина фобус, а не от али експрес-а. По принцип полимера на Фобус е мек, и при бягане се клати самия кобур спрямо падъла (аз му казвам пета). Иначе заключва много кадърно за спусъковата скоба, няма бутон на мъртвеца. Пистолета стои добре заключен, не може да се измъкне и трудно би могъл да бъде измъкнат (от случаен човек) и оръжието се вади много лесно.
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • От: Кобури

                                Определено имах в предвид полимерен, но може и от друг материал, стига да е сравнително качествен с разумна цена(трудно бих дал повече от 100 лева за целата) . Става дума за носене на колана(открито носене), за дясна ръка и без бронежилетка. Мерните прибори са си оригиналните, или поне тези с които се продава в България. Идеята ми е да мога да влизам що годе лесно в автомобил и да шофирам, също така бих го ползвал по стрлбище. Когато времето и сезона позволяват под дреха която ще покрива оръжието и кобура. За скрито носене имам вариант, поне за сега.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X