Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За радост на Глок-аджиите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: За радост на Глок-аджиите

    Всичко е по-смислено от армейски Ровър, дори ЗиЛ с канати пълни с пясък. Не говоря за проходимост, грешно сте ме разбрали, аз също карам Ровър. Нагледал съм се на британчена с кабрио Ровър-и, без абсолютни никаква бронировка, дори и кевларените одеала не ползват. Виждал съм и какво им се случва след "неуспешен" ден.

    Хмммм, нещо аз не видях много Глокчета у нас. Не е така стоят нещата при нас, ама хич!
    П.С. Това "У нас" какво ще рече? Ако у Вас е бившия СССР, аз не съм видял до сега руснак да каже лоша дума я за руската водка, я за руско оръжие или пък "автомобил".
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • #17
      От: За радост на Глок-аджиите

      Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
      Зависи от заряда, куршума, цевта, компенсатор ако имаш...даже и в малки граници от типа затвор ...
      Най вече заряда

      Коментар


      • #18
        От: За радост на Глок-аджиите

        До момента МВР на Русия е закупила 400 пистолета Глок-17, от които половина ще бъде за специални сили на МВР-то. За справка: МВР тази ще се намали до 1 106 472 души.

        Коментар


        • #19
          От: За радост на Глок-аджиите

          Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
          Началната скорост не зависи ли повече от патроните?
          А при еднакви патрони?
          Не съм чувал за специални патрони за Глог.
          На Парабела началната скорост я дават 320 м/с, а на Валтер П-38 - 355 м/с. Според руски източници.
          Цевта на П-08 е 100 мм, а на П-38 е 125 мм.

          На 9х19 Пара началната скорост е 350 м/с стандартно.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • #20
            От: За радост на Глок-аджиите

            Хубавото на стандартите е, че са много и че са различни. 9х19 боеприпаси по ТТД има от 300м/с до 400м/с. Това, че ги няма в кварталния магазин и че не са по 60 стотинки парчето е друг въпрос. В момента съм едни 9х19 дето ги дават 300 м/с, 147гр.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • #21
              От: За радост на Глок-аджиите

              Може.
              Тези сигурно са по стандарт за заглушители.
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • #22
                От: За радост на Глок-аджиите

                Браво,сега остава да захвърлят L85A2 и да закупят HK416 ,АК 74 или SIG 551!
                За Дифендърите единствено не ги виня - перфектни са за армейски машини , дори според мен са по-добри и от УАЗ-ките!

                Коментар


                • #23
                  От: За радост на Глок-аджиите

                  Лента. ру е добре да си смени списвачите по тематиката.
                  Глоковете 17 ще заменят не Браунинг Хай Пауър, а поостарелите пистолети Зиг Зауер П 226 от модификацията L105A1. Специалните сили твърдо си остават на Зиг от модификациите L105A2 и най вече от последната L106A1. Към настоящият момент в Британската Армия има около 38 000 пистолета П226 от трите модификации.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4445305385_73fa8b7fa0.jpg
Прегледи:1
Размер:111.6 КБ
ID:5443889
                  Една доста известна снимка- забележете 20 зарядният пълнител:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sas-window.jpg
Прегледи:1
Размер:30.6 КБ
ID:5443890
                  А доколко Глок е на въоръжение в Русия ми да на въоръжение е- цитат същата Лента :
                  http://lenta.ru/news/2009/12/11/glock/
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: За радост на Глок-аджиите

                    Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                    Браво,сега остава да захвърлят L85A2 и да закупят HK416 ,АК 74 или SIG 551!
                    За Дифендърите единствено не ги виня - перфектни са за армейски машини , дори според мен са по-добри и от УАЗ-ките!
                    С L85A2 е единствено и само чистата кашимерия. Всичкото "специалец" е с квото се сетиш - от канадски М4 ки, през ХК 33 и 53, Г 36 Зиг 553 Командо и прочие знайни и незнайни. Апропо и L85A2 за малко да бъде сменен с AUG-A3 ама да е жива и здрава тъпанарщината на австрийското правителство.....
                    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                    No man left's behind !!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: За радост на Глок-аджиите

                      Е то 20-зарядните пълнители на Зиг 226, във ВИП- комплекса ги имате.....поне ги имахте със сигерност през есента на 2011г., когато се оборудвах с един такъв......
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • #26
                        От: За радост на Глок-аджиите

                        Имам си 2 бр. за зорзаман. Общо мисля имам три 15 зарядни, един 17 заряден и два 20 зарядни.
                        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                        No man left's behind !!!!

                        Коментар


                        • #27
                          От: За радост на Глок-аджиите

                          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                          Имам си 2 бр. за зорзаман. Общо мисля имам три 15 зарядни, един 17 заряден и два 20 зарядни.
                          Хехе ,,зор заман".......
                          С тоя 20 заряден пълнител, Зиг 226 се става бая сериозен.....Е Глокаджиите ще ревнат, че при тях бил 30 заряден...
                          Аз го купих за КПОС-а.....
                          Дори носех с такъв 20 заряден известно време / разбера се 20 зарядния беше на холдера /, защото иначе много стърчи и не става скрито носене...
                          Лудо куче, ти какъв кобур за скрито носене ползваш, когато си със Зиг-а?
                          Какъв е този 17 заряден пълнител? Марка нещо да кажеш? Явно не е оригинален, защото прозведените от ЗИГ са 15-зарядни и и 20 зарядни....
                          Аз на ЗИГ-а ползвам и нося преимуществено с някакъв странен пълнител на RAM Line с пластинчата пружина / не е класическа спираловидна /, който побира 18 патрона...
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X