Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хеклер и Кох Р2000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Хеклер и Кох Р2000

    Е, аз пък си го харесвам
    както и да е, ако имаш път към Бургас, или Пловдив (честичко съм там служебно), обади се да постреляме... може пък да успея да променя мнението, знае ли човек...
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #32
      До: Хеклер и Кох Р2000

      Не казвам, че са лоши, ами са екзотични. То и какви интересни южноафрикански пистолети има. Така че имат да ядат хляб не толкова в технологично отношение, ами в концептуално и пазарно.

      Обаче, лично аз предпочитам револверите за лично оръжие. Освен всичко друго, при пистолетите признавам .45 калибър - бавен топуз, който не дупчи, ами събаря. Сам знаеш как стои въпросът с пистолетите в този кълибър тук и със самите патрони.

      Коментар


      • #33
        До: Хеклер и Кох Р2000

        Хеклер и Кох си е класика в жанра . Това си е мерцедеса в оръжията . Единстванния недостатък е че оръжието е по високо технологично от останалите марки е е по сложно за обслужване , ако може да се нарече недостатък . Срашно е балансирано и качествата му са отлични, единствен минус му е цената . Но да не забравяме максимата няма калпав иструмент има калпав майстор . Така че брато ако си от гъзоръката партия не си взимай това скъпо бижу няма да ти помогне . С него са обуридвани много специални подразделения !!!!!!!!!!!!

        Коментар


        • #34
          До: Хеклер и Кох Р2000

          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение

          Лично аз, за цивилна самоотбрана на "нискорискови" профили не признавам нищо друго освен револвер в .357mag. Например Ruger SP101 или S&W K-frame.
          Или една Застава също .357mag..... много добър калибър за самоотбрана.Револверът е винаги готов за стрелба, натискаш и стреляш и не оставя гилзи по земята.....
          Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X