Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дулен компенсатор за ТТ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дулен компенсатор за ТТ.

    Загубих си дулния компенсатор за Тетето.Бях го купил преди 10 години.Сега немога да намеря по магазините.Ако някой знае къде се продават да сподели.

  • #2
    От: Дулен компенсатор за ТТ.

    Преди 2-3 седмици имаше при Вальо Биров (бившето Войнтех) в София. И в нета гледах някой да продава за 70-80лв, но едва довечера ще мога да потърся къде беше, защото на работа има някакви ш... ограничения.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

    Коментар


    • #3
      От: Дулен компенсатор за ТТ.

      Колега, поразрови се в клуб милитария или гън.бг. Помня че някой там предлагаше за 50-60 лв. - сръбски.
      пп.Позамислих се дали да не го взема аз, ама при условие че токарева ми струваше 150 лв., за онова желязце ми се стори много...
      Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
      ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

      Коментар


      • #4
        От: Дулен компенсатор за ТТ.

        Снощи (вторник), при въпросният Вальо Биров имаше гарантирано. За цената не съм сигурен, но ми се върти нещо като 50лв.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #5
          От: Дулен компенсатор за ТТ.

          Ако може да напишете номера на телефона на Вальо Биров. 50лв.ми се вижда добра цена.

          Коментар


          • #6
            От: Дулен компенсатор за ТТ.

            Това е мазето на бившият младежки дом "Лиляна Димитрова". Чужд телефон, не мога да напиша току-така във интернет форум.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #7
              Понеже телефона му го има на вратата : 0888 494 975 Лошото е че и при него няма дулен компенсатор за ТТ . Ако някой е виждал някъде по магазините да казва .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Понеже телефона му го има на вратата : 0888 494 975 Лошото е че и при него няма дулен компенсатор за ТТ . Ако някой е виждал някъде по магазините да казва .
                Да ама скапаните ботове още не индексират драсканици по вратите а с така изплющян - отдавна нямат проблеми.
                Освен това последното мнение е писано преди 14 години.
                Сигурен ли си, че си сам?
                Враг усраине

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  14 - 40 няма значение . Смисъл да пускам нови теми няма . А телефона му го има и на сайта така че няма нищо секретно в него .
                  Последно редактирано от sek.1; 23-05-24, 17:12.

              • #9
                На мен пък ми е интересно каква работа се очаква да върши такова устройство и то на ТТ

                Оръжието само по себи си нито има голям откат , нито се очаква с него да се правят бързи серии стрелба . Увеличението на габаритите отделно.

                Остава като аргумент : "искам да го имам , щот ме кефи"
                Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Явно никога не си стрелял с ТТ .

              • #10
                Стрелял съм с няколко ТТ ,вкл. и с ново сръбско.. , може би около 200 бр. различни марки патрони.

                И за да го напиша правя сравнение с другите 2 масови пистолетни калибри 9х19 и 9х18 , а не примерно с Марголин.

                Да не говорим за 10мм.ауто или 357 маг.
                Последно редактирано от nbajani; 07-06-24, 09:08.
                Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                Коментар


                • #11
                  И аз съм на мнение, че няма особена нужда от такава анджаклама на ТТ, но щом сърбите(и не само те) ги тачат, слагат и на заставите, значи имат пазарна ниша. Променя облика на оръжието коренно, габаритите също, но това до колко е "проблем" е субективно. Всеки може да прави с оръжието си каквото му харесва що се отнася до разкрасяване и функционалност. С ТТ, снабдено с дулен компенсатор, не съм стрелял и не мога да дам мнение дали има полза, но в ютюб има доволно тестове и ревюта. В България и аз не видях такова нещо да се продава, но в чуждоземските сайтове има. Лошото е, че струва колкото ТТ на старо с доставката. Все пак- кефът цена няма, аз съм за.
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • #12
                    До преди десетина години ги имаше в почти всеки оръжеен магазин за 40 - 50 лева . Освен сръбски имаше и руски и наши на завода в Казанлък . До колкото ТТ е малко специфичен пистолет а такива като нас склонни да инвестират пари в оръжието не са много съответно търговците нямат интерес да внасят част която на всичкото отгоре се води тунинг . Прозвънил съм оръжейните магазини по цялата страна за някой останал ама нямам късмет някъде да е останала една бройка .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X