Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    Покритието било MOLY RESIN THERMAL CURING
    Ето го и видеото:

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      В случая е важна дебелината на покритието и износоустойчивостта..
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: Пистолет Аркус

        Бластер...
        Реших да пробвам концепцията ама нямах излишни 200 и кусур в чуждестранна валута и си самонаправих ете това:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-04-17 18.47.01.jpg
Прегледи:1
Размер:58.2 КБ
ID:5472705Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-04-17 18.48.39.jpg
Прегледи:1
Размер:64.4 КБ
ID:5472706Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-04-17 18.48.49.jpg
Прегледи:1
Размер:59.0 КБ
ID:5472707Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-04-17 18.40.38.jpg
Прегледи:1
Размер:71.5 КБ
ID:5472704Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-04-17 18.40.28.jpg
Прегледи:1
Размер:79.9 КБ
ID:5472703

        Важна е идеята, за реалното изпълнение ще направя нов дървен чирен в който да поместя бластера и батериите. Активира се от ключе монтирано на лоста на предпазителя - когато свалиш предпазителя - светва. Идеята е да се ползва до 10-ина метра, от там нататък бяга много настрани.
        42

        Коментар


        • От: Пистолет Аркус

          БГ брейниак.
          Как ще се прострелва това чудо?

          Коментар


          • От: Пистолет Аркус

            Никак. Най-вероятно вече е махнал лазера. Всъщност вчера беше без лазер, т.е. махнал го е.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: Пистолет Аркус

              Повечето от нещата, които правя са от подбуди "да видя дали ще стане". Е, това с лазера стана, ама ми разваля красивия пистолет. На Глок ще стои по-добре , на него му отива да е натруфен с 200 неща - тактически фенер, тактически лазер, тактическа манерка, тактическа вилица, тактически електрожен и безопасна игла...
              42

              Коментар


              • От: Пистолет Аркус

                Е, това с лазера стана, ама ми разваля красивия пистолет.
                По скоро пистолета ти грози лазера. Ако искаш имам лазерен нивелир на пикатини - хоум мейд, мога да ти го дам да го монтираш. А забраввих, Аркус-а няма пикатиини ....
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • От: Пистолет Аркус

                  Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                  По скоро пистолета ти грози лазера. Ако искаш имам лазерен нивелир на пикатини - хоум мейд, мога да ти го дам да го монтираш. А забраввих, Аркус-а няма пикатиини ....
                  Нямал пикантини дрън...дрън въпрос на ъглошлайф и инат. Пистолети дето можеш да прекараш кредитна карта между рамата и затворния блок не ми ги хвали...аааа чакай, това е направено да се оттича водата...
                  42

                  Коментар


                  • От: Пистолет Аркус

                    Пак ли се заформя безсмислен спор с явен победител Глок - Аркус......

                    Коментар


                    • От: Пистолет Аркус

                      Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                      Пак ли се заформя безсмислен спор с явен победител Глок - Аркус......
                      Не! Заформя се закачка Ненчев-Слаф4у.
                      Според мен не си струва да се спори глогина срещу аркус, смисъл няма! Пък и както сам казваш, победителя е явен, поне в тази тема
                      42

                      Коментар


                      • От: Пистолет Аркус

                        Ти мисли за нови чирени, не си губи времето с лазери. Забравих вчера да ти дам имам много яка самозалепваща шкурка.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Пистолет Аркус

                          Koлега, според мен най-тарикатско ще е да му направиш едни чирени от G10 с добра накатка. Някъде по ножарските магазини предлагаха по принцип ако ти се занимава.

                          Коментар


                          • От: Пистолет Аркус

                            Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                            Koлега, според мен най-тарикатско ще е да му направиш едни чирени от G10 с добра накатка. Някъде по ножарските магазини предлагаха по принцип ако ти се занимава.
                            Твърде много левове ми идва матряла, Ненчев ми нави шилата да си правя микарта и като се постопли ще се пробвам я с дънки я с някоя покривка на ябълки и круши . До тогава ще се забавлявам с дРъво - много приятен за мен материал...
                            42

                            Коментар


                            • От: Пистолет Аркус

                              Абе имам кевлар, ако ти харесва идеята - свиркай. Само трябва да видим с каква смола се лепи, дали полиестер, дали епоксидна. Ще стане много яка жъта дръжка, спираща 9х19 от упор, кевлара ми по NIJ е III. Имам и друга идея, да направиш пластмасов, правиш гипсов калъп, идваш при мене и ти отливам нови чирени, какъвто цвят искаш, за материал мисля да използвам кофички от кисело мляко + бензин, имам много.
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • От: Пистолет Аркус

                                Много бензин или много кофички от кисело мляко ?
                                Кевлара ми е малко странен като метриал, виж ако ти се намират титаниеви блокчета...
                                Истински трън в задника е този "dac", много е кофти десния чирен за правене с този улей за привода от спусъка към петлето а ако не се направи като хората, ресета на спусъка не се случва както трябва. Надявам се с новия инструментариум да ми е по-лесно.
                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X