Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CZ 75 SP-01 SHADOW

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Честит да ти е!И мен ме грабна като го видях.
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

    Коментар


    • #77
      Благодаря. Какво е необходимо за правилните грижи при Сянката? На ловното оръжие пръскам цевите с Балистол спрей, чакам да се накиснат, после яко с шомпула и пружината. Накрая с шомпула и чисти парцали докато не започнат да излизат чисти. Сянката има една четка в кутията. Удачно ли е след стрелба да пръскам цевта с Балистол и да шомполя с тази четка и после с чисти парцали или са необходими някакви по - специфични препарати. Релсите и слайда, където се търка цевта там с какво се маже? Прави ми впечатление, че от завода е смазано с някаква тънка смазка. Балистола с времето задържа боклуци и сякаш за смазване, не е много удачен. Поздрави.
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • Самодържец
        Самодържец коментира
        Редактиране на коментар
        По-сухи си ги държа оръжията. Цев не смазвам, като я изчистя минавам с парцал леко пръснат с балистол. Вадя от касата без да протривам, запасвам и стрелям.

      • ivodianov1992
        ivodianov1992 коментира
        Редактиране на коментар
        Значи, не е проблем, че няма да го почистя веднага? Днес примерно, не го изчистих след стрелба, а само протрих цевта с парцал на сухо, но си личи леко остатъкът от мед по полетата. Минах през стрелбището и стрелнах 50 патрона Aguila 115 FMJ, Сякаш, не цапат много и ми се струват добре. На стрелбището, което ходя има основно тези - Aguila и Fiocchi. И двете марки се държат еднакво добре от към цапане. Струват ми се добре. Уж съвременни муниции, не агресивни към цевите, не би трябвало да е проблем това, че ще стои непочистена цевта няколко седмици?
        Последно редактирано от ivodianov1992; 02-02-23, 18:26.

      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        След стрелба протрий цевта с телената четка и смажи тънко с кечето. После ще я чистиш.

    • #78
      Така може ли да се носи оръжие, при положение, че цевта е открита? Съответно ще бъде скрито с дреха отгоре и няма да се вижда. Иначе е много удобен този евтин кобур, не очаквах дори.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6272.jpeg
Прегледи:91
Размер:612.5 КБ
ID:6920431
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        На повечето "летни" кобури е така.

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X