Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся да закупя запазен пистолет до около 200лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся да закупя запазен пистолет до около 200лв.

    Най- накрая взех разрешителното за закупуване на оръжие и си търся пистолет ,нещо здраво и запазено до около 200 лв.За предпочитание е да е от района на София.Оръжието няма да се носи постоянно.
    "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
    Ат.Буров.

  • #2
    Аз лично бих взел револвера на колегата от обявата под твоята . С 22 LR ще се научиш да стреляш със сигурност а 22 WMR е достатъчно мощен калибър за самоотбрана . Имам три ама ме сърбят ръцете да го взема и този
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      22 WMR е мощен - има скорост но пробива повече от колкото трябва а кух връх не бива... За 200лв. има доволно количество прекрасни Макарени и запазени Аркуси. Идеята за конкретното рево ми харесва....много...но за играчка за стрелбището.
      42

      Коментар


      • #4
        Револвер с 8 достатъчно мощни патрона в барабана си е хубаво нещо . Както и да въртят закона винаги си с готово оръжие Иначе ето Макаров от старото производство 160 лева http://thegunman-bg.com/forum/viewto...p?f=17&t=18925 Викинг за 200 лева в нашия форум . https://offroad-bulgaria.com/forum/%...B8%D0%BD%D0%B3
        Последно редактирано от sek.1; 04-01-20, 16:43.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          Подкрепям Макаров - отлично оръжие за близък бой на евтина цена.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • ivo-police
            ivo-police коментира
            Редактиране на коментар
            От този пищов има повече погинали прасета отколкото от авджийте....а за близкия бой ....единственото късо оръжие което знам за далечен бой е един маузер и астра лиценз с мерник до 1200м по спомени.

          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Реклама . Калибъра на Маузер С 96 е 7.63х25 . На 1200 метра с него можеш да уцелиш цел голяма поне колкото телевизионната кула . На Браунинг НР модел Капитан сектор мерника е до 500 метра на Стечкин до 200 . За сравнение на Драгунов максималната прицелна далекобойност на която е разграфена оптиката ПСО 1 е 1300 метра . Поне статистиката на братята американци казва че поне 99% от престрелките с пистолет са на максимална дистанция 10 метра .
            Последно редактирано от sek.1; 04-01-20, 18:35.

        • #6
          Не ме учи кво е реклама -нарочно го написах....а кой какво ..доста хора познавам къде на 20м с макаров не могат и къща на два ката да умерят.

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            С Макаров е лесно и на по големи дистанции защото е с тесни мерник и мушка .

        • #7
          Много е прав Иво за Маузера,ама ако ще слагаме такава оптика,да го пробваме тоя маузер със 7.92Х57..? Шегувам се,сори за спама. Иначе двуеетажна къща си е стандартна мишена за Макаров,но на 50 метра - там,където не може да се ползва като бумеранг...
          Последно редактирано от Bat_Pepo; 05-01-20, 19:20.
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Навремето стандартното упражнение по гръдна мишена с Макаров си беше на 25 метра .

          • siem
            siem коментира
            Редактиране на коментар
            Че някой от нас още го стреляме това, и даже успяваме да уцелиме мишената.
            То като гледам напоследък 25 м. с пистолет май го разглеждат като снайперска дистанция.

          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Незнам за мен 25 метра са си съвсем нормална дистанция за стрелба с пистолет . Разни деформации от спортната въпреки бях на пушка .
            Последно редактирано от sek.1; 06-01-20, 05:43.

        • #8
          sek.1
          #7.1
          sek.1 коментира
          Днес, 20:51
          Навремето стандартното упражнение по гръдна мишена с Макаров си беше на 25 метр
          може, по стандартите на баба ти от РМС

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            До някъде 1997 година във всички силови ведомства на България се стреляше на тази дистанция с пистолет . Ходил съм на състезания тия години където регламента беше 5 изстрела за 10 секунди с вадене от кобура и зареждане и 5 прецизни без време на 25 метра .
            Последно редактирано от sek.1; 05-01-20, 05:30.

          • MFr
            MFr коментира
            Редактиране на коментар
            Аз не отричам какво се е правело и как, а казвам, че тия стандарти вече за нищо не стават.

          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Можеш ли на 25 метра с пистолет на 5 - 10 ти е пълен ташак . Различни школи различни методики .

        • #9
          Ако още не си купил това е изключително добър пистолет на цена почти подарък http://thegunman-bg.com/forum/viewto...p?f=17&t=18134
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #10
            Ако колегата /или някой друг/ го интересува ВАЛТЕР ПП да пише на лично. За София става въпрос!
            Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

            Коментар


            • ivo-police
              ivo-police коментира
              Редактиране на коментар
              И като ти писАх отговори ли ????

            • Sasho74
              Sasho74 коментира
              Редактиране на коментар
              Не колега защото едва днес го виждам.

          • #11
            Приключих с почти нов ПМ, на прострелка 5 изстрела ,в комплект с патрони и два пълнителя и кобур!
            Благодаря на всички включили се !
            "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
            Ат.Буров.

            Коментар


            • #12
              Честито - пожелавам ти да го ползваш само на стрелбище, за тренировки и усъвършенстване!
              Съвет би ли приел? Вземи си тази дръжка - Дозор ПМ.



              Това превръща Макаров в съвременен пистолет що се отнася за боравенето с пълнителя.
              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X