Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам револвер Смит и Уесън

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам револвер Смит и Уесън

    Продавам револвер Смит и Уесън, модел 686+, калибър 357 Маг., инокс, цев 6“,барабан за 7 патрона, ергономична ръкохватка от материя поемаща голяма част отвибрациите при изстрел. Заедно с установеният брой патрони 357 Маг.
    Първи и единствен собственик съм, закупен е през 2009 г. от официалния вносител на марката. Настрелът е около 300-350 патрона, като преимуществено е стреляно с 38 сп. В оригиналната кутия. На практика неразличим от нов. Никога не е носен в кобур.
    За купувача има материален бонус в размер на около 100 лева.
    Намира се в гр. София, може да се види по всяко време.
    Телефон за връзка 0876-550188, или на ЛС.
    Цената е 30% под продажната (1990) – 1250 лв.
    Причина за продажбата – смяна на концепцията за необходимата ми огнева мощ.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0728.jpg
Прегледи:1
Размер:189.4 КБ
ID:6080482

    мод.: линкът към сайт на магазин е заменен с приложената снимка, на която се вижда цената, на която се продава това оръжие като ново, за да може кандидат-купувачите да видят и сравнят цената, с тази, посочена от продавача в обявата, която е с 30% по-малко.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sw.jpg
Прегледи:1
Размер:83.5 КБ
ID:6080511

    Последно редактирано от nickbochev; 19-02-15, 22:01. Причина: замяна на линк със скрийншот
    Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
    "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

  • #2
    От: Продавам револвер Смит и Уесън

    Ако някога се ориентирам към револвер - такъв ще е
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • #3
      От: Продавам револвер Смит и Уесън

      Странни работи се случват напоследък.
      По обявата - пищоля наистина е без следи от употреба, хареса ми като излъчване и усещане в ръката но уви няма място за поставяне на двуредов пълнител...
      42

      Коментар


      • #4
        От: Продавам револвер Смит и Уесън

        Искрено и благородно завиждам на колегата, който ще го притежава!/жалко, че няма да съм аз/ Според мен, това е едно прекрасно оръжие!/за пръв път го виждам/ Ей такова желязо, с 4" цев ми е целта./но не това е проблема/ Пак повтарям: блазе на новия собственик! А на теб, колега "smith 357", много ти се чудя!!!
        Живи и здрави бъдете!

        Коментар


        • #5
          От: Продавам револвер Смит и Уесън

          Имам сериозен интерес, моля обадете се - 0888 40 64 77.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X