Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам перископ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам перископ

    Уреда е от бронирана военна машина, ако някой може да го ползва за нещо, или иска да го притежава, звънете на 0897924832 на лични или тук във форума. Цена само тук по ваши предложения!
    Прикачени файлове
    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

  • #2
    От: Продавам перископ

    Ми, то не служи за нищо, само е много хубаво нещо. Аз го искам, понеже оптиката поне някога ми беше част от занаята, ама нямам пари. Ако ти трябва нещо което може да имам - кажи.

    Коментар


    • #3
      От: Продавам перископ

      Според правилата на форума си длъжен да упоменеш цена...
      Калин Владов,09РСПБЗН

      Коментар


      • #4
        От: Продавам перископ

        Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
        Според правилата на форума си длъжен да упоменеш цена...
        Правилата са ми ясни, а за такива неща като този уред цената е много относително нещо. Има хора и да се спъне в него на пътя, ей така ще си го подмине, няма и да се наведе, а сигурно има и такива които ще платят доста за него, но аз не се надявам на вторите, няма да се радвам да вземат отношение по обявата и от първите. Така че точно тук не ми е удобно да слагам някаква цена, пък и да бъде изтрита обявата няма да се сърдя на никого.
        При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

        Коментар


        • #5
          От: Продавам перископ

          Именно. Подкрепям.
          Това е безполезна вещ - значи колекционерска. Не съм чувал за вторичен пазар на покривни перископи, значи цена и 1 лев, и 10 000 ще е еднакво безсмислена.
          Поради което сега ще благодаря на Димилиев както мога, и ще помоля модераторите да отворят форум за колекционери.

          Коментар


          • #6
            От: Продавам перископ

            Давам 25 лв. Добра ли е цената?
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • #7
              От: Продавам перископ

              Стефан е по-прав от тебе..
              ( правя разлика между прАв и прЪв )


              За съжаление, нямам идея за практическото приложение на тая ценност, за разлика от Стефан - той ще и намери...

              Коментар


              • #8
                От: Продавам перископ

                Принципно, това е покривен/таванен перископ, предвиден да се монтира отгоре, но аз гледайки го не мога да се сдрържа и все си миля как някой би го монтирал от долу на джипа си за да гледа колко клиренс му остава в дадена ситуация :-)

                П.С.
                Това е "безценен" предмет. За мен той струва м/у 25 и 100 лв. Но за някой би могъл да струва и 1000 лв.
                Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
                Honda Varadero XL1000 SD03 2011

                Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                Коментар


                • #9
                  От: Продавам перископ

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  ...за разлика от Стефан - той ще и намери...
                  E, аз мислех да направя коледен подарък на Стефан. На мен перископ не ми е необходим.
                  "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                  2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X