Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам SLR-95H (AK 47) 7.62x39

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам SLR-95H (AK 47) 7.62x39

    Продавам чисто нов, неупотребяван SLR-95H в калибър 7.62x39 (липсва ми само картонената кутия). Оръжието е Българско производство на Арсенал Казанлък (закупено е от фирмения магазин на завода). За колегите, които не са се интересували, SLR-95H е полуавтоматична ловна карабина, разработена на базата на АК-47 (пълни ТТ данни може да видите на страницата на завода: http://arsenal-bg.com/defense_police/5.56_7-62slr.htm).

    Както споменах, оръжието е неупотребявано, купих го с колекционерска страст – да имам едно легендарно оръжие в касата си. Сега го продавам, защото след въвеждането на новата забрана за лов на едър дивеч със сачми, смятам да си купя сайга 308 (7.62х51) за около 1300 лв. и да ходя вече с карабина а лов.

    Цената, която търся на Калашника е 400 лв. Аз съм от Пловдив, а контактите ми са: тел:0878 675780; e-mail: ilchev84@gmail.com
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Продавам SLR-95H (AK 47) 7.62x39

    И с СЛР може да ходищ на свински лов, стига да му свикнеш, но сайгата е с по-голям калибър, ти решаваш въпреки че има доста други карабини, но май си фен на АК-то.

    Коментар


    • #3
      От: Продавам SLR-95H (AK 47) 7.62x39

      Оръжието е продадено, благодаря на всички колеги, които проявиха интерес. Моля да затворите темата.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X