Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам пистолет Аркус

    Продавам 9х19 мм пистолет аркус компат, пистолета е фабрично двуцветен.
    Снимка на оръжието: http://www.album.bg/tconiotconev/ima...479202/114802/
    При закупуване на оръжието ще има екстри или бонус за новия собственик.
    За контакти на лични ... или на тел. 0898790620
    Малко Търново ; цена 320 лева; + бонусите към оръжието.
    Последно редактирано от maxxx; 19-11-11, 09:02.

  • #2
    От: Продавам пистолет Аркус

    Господин Цонев, какъв е приблизителния брой изстрели произведени с оръжието?
    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

    Коментар


    • #3
      От: Продавам пистолет Аркус

      Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
      Господин Цонев, какъв е приблизителния брой изстрели произведени с оръжието?
      3500 изстрела.
      Има дори и маркери по които можа да се разбере ориентировъчно настрела на оръжието стига човек да е коректен и да го каже.
      Такива маркери са:
      1./ Възвратната пружина ;
      2./ ресетващата пружина на спусъка.
      П.П. Завода производител гарантира , че до 3500 изстрела оръжието закачено на стенд и при извършване на тестова стрелба на дистанция 25 метра ще събере попаденията в кръг с диаметър 35 мм при положение, че е стандартния модел.

      Коментар


      • #4
        От: Продавам пистолет Аркус

        Цена 300 лева.

        Коментар


        • #5
          От: Продавам пистолет Аркус

          280 лева, но без бонусите.

          Коментар


          • #6
            От: Продавам пистолет Аркус

            Понеже не искам да цапам темата на колегата, който продава Зиг Зауера, а и по-голямата част на това, което ще напиша се отнася до оръжието на Цоньо Цонев ще пиша тук:

            Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
            Градски или купуваш или не правиш коментари.
            П.П. Казвам градски защото и аз съм от Разград, но заради службата живея в момента някъде другаде.
            Я, по-леко на завоите, Цонев. Аз да не съм ти някой от контингента идиоти, че да ми разпъваш локуми!

            Умишлено те питах за твоето оръжие и ти излъга най-нагло! За справка:

            Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
            Господин Цонев, какъв е приблизителния брой изстрели произведени с оръжието?
            Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
            3500 изстрела.
            Има дори и маркери по които можа да се разбере ориентировъчно настрела на оръжието стига човек да е коректен и да го каже.
            Такива маркери са:
            1./ Възвратната пружина ;
            2./ ресетващата пружина на спусъка.
            П.П. Завода производител гарантира , че до 3500 изстрела оръжието закачено на стенд и при извършване на тестова стрелба на дистанция 25 метра ще събере попаденията в кръг с диаметър 35 мм при положение, че е стандартния модел.
            А какво намираме ТУК??? Чакай да цитирам:

            Някъде на реални 5-6000 изстрела е. Значи сухи спусканияп няма защото съм запознат с проблема за подбиване на ударника. Виж имам навик винаги преди да поставя пистолета на кръста да видя дали има пагтрон в него и т.н или т.н. М.Б. инак пистолета е на 7-8 години. След малко ще прегледам изхвъргача дали захапва здраво гилза и шще почистя каквото мога и колкото мога там.
            За сега се ориентирам към няколко неща: отхлабена възвратна пружина, износен зъб на изхвъргача, умекнали пружини на пълнителите. За първият вариант има лек / говорих с Александър 80 и може да му поставя оригинална браунингова от НР, но ще трябва да я скъся/ за изхвъргача - ако излезе незнам как ще си поръчам да ми доставят от Лясковец; пружини на пълнители =на направо на два нови пълнителя. То като е тръгнало така ами аз подобре да му сложа фуния и два аможе и три 15 зарядни да взема ..... уф на лек тунинг намирисва или ремонт
            Фил българските са с месингови гилзи, а онези номера дето ми ги прави със селиера, навремето ми ге прави с български и руски патрони, които бяха със стоманени гилзи...
            Тя цялата тема е само за проблемите ти с този пистолет, на който си му взел душата от стрелба, а сега друг да му бере гайлето.
            Същото споменаване на настрел намираме и тук:

            Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
            Така я да видим от колко години носим моя Аркус 98DAC ... ми май ще дойдат някъде към 8-9 годинки... проблеми ...ами заради скапания подмишничен кобур си прецаках сам фосфат лаковото покритие на затворния блок, което наложи интервенция от страна на оръжейник и в момента е с оксидиран такъв.
            Преди година и нещо започна да ми прави едни мурафети: като първия който ми направи беше следния- след изстрел изплюваше гилзата, като същата леко излизаше от патроника , а под нея набиваше и между рампата набиваше куршума на следващият патрон; втория гаф - ами след изстрел пък отказваше да избута патрон от пълнителя и да заключи цевта. За втория проблем едно приятелче на Румънеца се изцепи, че е било заради хвата" мека китка" което ме почти ме накара да прихна от смях, но си затраях, а взямана му показах, че затвора при взведено чукче, като се тръсне леко пистолета почти ще се зареди - съмнения за омекнала възвратна пружина. Той каза, че не е, а си е чист хват...
            След проведен разговор с един познат http://www.youtube.com/watch?v=4CjaQU0RjuY , който е завършил преди мен ВВОВУ през 93 година,.... и обстоен оглед на камерата по скайпа стигнахме до извода , че причината е във възвратната пружината. След замяната на същата Аркуса ми стана отново, като шевна машина пък ако иска някой да казва, че е тесла. Информативно оръжието ми е на 6 - 7000 изстрела. За капризност .. ами нехаресва българките боклуци на арсенал... най му допадат селиерите и MFS. С бразилските измислици стреля сносно, но става целия в недоизгорял барут.
            П.П. от играчката има загинали 3 животинки докато бягат, а една си замина с откъснат крак.
            П.С. Както казва Илиян Илиев " Който го може, го може и с АРКУС"
            http://www.youtube.com/watch?v=jHKKXEusoZI
            http://www.youtube.com/watch?v=4CjaQU0RjuY
            Жалко, че в Аркус не се замислят да го барнат, което неговори добре за тях. Имат си Илиян, който реално го изпитва постоянно това оръжие и може да казва какво се иска.
            Да не говорим как се оплакваш от това, че си му похабил фосфатизацията от "калпав презраменен кобур"...

            И на всичкото това ще ми правиш изречения, че съм посочил пълни ТТД на пистолета (Зиг-а от съседната тема), които могат да се намерят в нета за мързеливите!!! Бахти наглостта!
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • #7
              От: Продавам пистолет Аркус

              Укротете тона, колега, за некоректни търговци си има тема.
              Назидателният Ви и груб изказ няма да бъде толериран.
              Не ви знам предисторията на отношенията/явно съществуваща такава/, но подобни неприемливи изказвания си остават такива и съответно в разрез с правилата.
              Надявам се да съм бил разбран правилно.

              Коментар


              • #8
                От: Продавам пистолет Аркус

                Няма предистория. Преди месец питах за пистолета и въпреки, че забелязах несъответствията си замълчах. В съседната тема колега от форума зададе въпрос за калибъра на продаваното оръжие и аз му посочих сайт с пълни данни за пистолета. След една седмица се появи Цонко и се прави на интересен, което и провокира горното. Край на ситуацията.
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • #9
                  От: Продавам пистолет Аркус

                  Значи можете да се обадите на Георги Топалов, който е създателя на това оръжие или на Илиян Илиев, който пък се занимава с IPSC. Двамата човека най добре могат да ви кажат на колко изстрела омеква възвратната пружина и на колко реални изстрела се чупи ресетващата пружина.
                  П.П. Пистолета ЧЗ 75 има почти аналогични маркери, като ресетваща пружина и затворна задръжка.
                  П.С. На пистолета съм му сменил една възвратна и една ресетваща пружина.
                  Имаш да вземаш, че съм му взел душата от стреляне.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Продавам пистолет Аркус

                    Не ме интересуват нито г-н Топалов, нито г-н Илиев, те няма да ми кажат нищо повече от това, което е описано на страницата на Аркус.
                    Последно - колко изстрела има оръжието? Кога лъжете преди или сега? И защо?
                    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                    Коментар


                    • #11
                      От: Продавам пистолет Аркус

                      Заводската гаранция на ВСЯКА цев за на леко стрелково оръжие произведена в България е 10 000 изстрела включително и цевите на пистолетите Аркус. Аз имам Аркус 94 вече повече от 12 години не съм броил изстреляните патрони но не са малко и нищо в пистолета не е мръднало изключваме кекавото покритие на блока но и него си го поддържам в добро състояние. Не съм сменял пружини и други детайли оръжието стреля без проблеми с всякакви боеприпаси . До момента нямам засечка по вина на оръжието .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #12
                        От: Продавам пистолет Аркус

                        Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                        Не ме интересуват нито г-н Топалов, нито г-н Илиев, те няма да ми кажат нищо повече от това, което е описано на страницата на Аркус.
                        Последно - колко изстрела има оръжието? Кога лъжете преди или сега? И защо?
                        Павлинчо, писнало ми е от разбивачи, като теб. Оръжието ми е в перфектно състояние. Ако не знаеш г-н Топалов е човека, който е конструирал Аркуса и той на добре знае всичко за него. Въпросния човек в момента има оръжейна работилница .... виж някой нещица за него
                        http://buffalogt.snimka.bg/sports/sport.478708.19213537

                        http://buffalogt.snimka.bg/sports/sport.478708.19213541
                        http://buffalo.dir.bg/_wm/gallery/?df=317698

                        Има телефон за контакти. направи си консултация и не цапай повече.
                        От теб няма да науча нищо ново, но мога да кажа , че по почерк ми приличаш на един заедливец дето никой него понася - ПОСЕЙДОН.
                        Илиян. Илиян е човека който е стрелял най много с 98 и знае всички слабости на оръжието включително кога какво се чупи ....
                        Аре чау малкия.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Продавам пистолет Аркус

                          Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                          От теб няма да науча нищо ново, но мога да кажа , че по почерк ми приличаш на един заедливец дето никой него понася - ПОСЕЙДОН.
                          Аре чау малкия.
                          Съжалявам, г-н Цонев, но аз няма да падна до нивото ви и това е последното ми мнение по темата. Не познавам никакъв човек с nick-name ПОСЕЙДОН. Пиша в три форума и в трите съм си със собствените имена и снимка като аватар. Не отговорихте коректно на поставените в две мои мнения въпроси, което трябва да означава нещо, нали?

                          Весело посрещане на Новата година!
                          "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                          2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                          Коментар


                          • #14
                            От: Продавам пистолет Аркус

                            Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                            Съжалявам, г-н Цонев, но аз няма да падна до нивото ви и това е последното ми мнение по темата. Не познавам никакъв човек с nick-name ПОСЕЙДОН. Пиша в три форума и в трите съм си със собствените имена и снимка като аватар. Не отговорихте коректно на поставените в две мои мнения въпроси, което трябва да означава нещо, нали?

                            Весело посрещане на Новата година!
                            Реалните изстрели на цевта на пистолета ми са 4270 бр. и са направени тази година.
                            Служебното оръжие ми е макаров. Стрелбище къде то служа в момента няма т.е има но е на 76 км.
                            Последно редактирано от maxxx; 30-12-11, 18:39.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Продавам пистолет Аркус

                              Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                              Продавам 9х19 мм пистолет аркус компат, пистолета е фабрично двуцветен.
                              Снимка на оръжието: http://www.album.bg/tconiotconev/ima...479202/114802/
                              При закупуване на оръжието ще има екстри или бонус за новия собственик.
                              За контакти на лични ... или на тел. 0898790620
                              Малко Търново ; цена 320 лева; + бонусите към оръжието.
                              Нова цена 250 лева.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X