Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ATA neo 12 или Armsan Phenomaто

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ATA neo 12 или Armsan Phenomaто

    Здравейте,колеги интересувам се от мнението на хора които са притежатели на тези полуавтоматични и впечетленията от тях. Най вече мнение за газовия или инерционния механизъм за проблема със засичането.Мисля да закупя един от двата модела и съм пред голяма делема и двата съм ги пробвал и ми пасват доста добре като за висок човек.За Армсана няма второ мнение до тук което съм прочел и няма много информация за тях по форумите.За АТА има различни мнения които са на кантар дори че е с инерционен механизъм.Моля само хора които имат информация и са технически грамотни или притежатели на тези машини.

  • #2
    От: ATA neo 12 или Armsan Phenomaто

    Аз имам Armsan, само че модела е RS-A3, но предполагам, че автоматиката е същата. Оръжието, освен, че е евтино не виждам какъв друг + има. Едни от недостатъците му са, че е сравнително тежко и ваденето на патроните от магазина става само през затвора. Преди него имах Fabarm XLR и го препоръчвам горещо за гладкоцевно оръжие!
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #3
      От: ATA neo 12 или Armsan Phenomaто

      Нямал съм Фабарма ма тук го тачат като оръжие,другото не съм го и чувал даже
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: ATA neo 12 или Armsan Phenomaто

        Първоначално публикуван от loko90 Преглед на мнение
        ....За АТА има различни мнения които са на кантар дори че е с инерционен механизъм...
        АТА правят полуавтомати както с газово, така и с инерционно презареждане! Първите са обозначени като CY, а вторите като NEO.По ранните модели с газово презареждане бяха с две газови бутала, за тежки и за леки патрони! Последния им модел, "Venza", също е с газово презареждане, но и с подвижна цев!Съответно, има само едно бутало! Навремето, се бях засили да купувам такава, но в крайна сметка, взех Браунинг Феникс! За Армсан не мога да кажа нищо!
        Последно редактирано от emil5koff; 08-09-19, 23:44.

        Коментар


        • #5
          От: ATA neo 12 или Armsan Phenomaто

          Колега нищо общо едното е автомат другото е полуавтомат

          Коментар


          • #6
            От: ATA neo 12 или Armsan Phenomaто

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            Аз имам Armsan, само че модела е RS-A3, но предполагам, че автоматиката е същата. Оръжието, освен, че е евтино не виждам какъв друг + има. Едни от недостатъците му са, че е сравнително тежко и ваденето на патроните от магазина става само през затвора. Преди него имах Fabarm XLR и го препоръчвам горещо за гладкоцевно оръжие!
            Различно е всичко колега при автомата в твоя случай и геномата

            Коментар


            • #7
              От: ATA neo 12 или Armsan Phenomaто

              Никой ли няма преки впечатления

              Коментар


              • #8
                От: ATA neo 12 или Armsan Phenomaто

                Първоначално публикуван от loko90 Преглед на мнение
                Колега нищо общо едното е автомат другото е полуавтомат
                В контекста на ловни оръжия кое е автомат и полуавтомат?!?

                Първоначално публикуван от loko90 Преглед на мнение
                Различно е всичко колега при автомата в твоя случай и геномата
                Възможно е - нямам представа, просто споделя опит от моя досег с продукти на Armsan...
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #9
                  От: ATA neo 12 или Armsan Phenomaто

                  Аз мога да споделя, че АТА за парите си става. Две-три години мой приятел ползва и няма никакви проблеми, а стреля доста, не само на лов. Взе я за 950лв ако се не лъжа. Стрелял съм с нея, бива си пушката.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X