Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

    https://swfa.com/swfa-ss-3-15x42-tac...e-scope-3.html

    SWFA SS 3-15x42 Tactical Rifle Scope Details

    • Matte Finish
    • First Focal Plane
    • Patented Mil-Quad Reticle
    • 30mm Tube
    • Side Focus (6m-infinity)
    • OK for .50cal
    • .10 Mrad Turrets


    Точно което казва брата - дьржи на 50,че с тежкия болт СКАРата троши оптики,пьрва фокална,милимунди за под 700 долара.

    На 16ката сьм с 1-6 сьщата марка ХД модел сьс сьщите параметри,че по-лесно за смятане и сьм свикнал.


    Да допьлня нещо - на всички оптики монтажа им е БОБРО СКАР или бьрз монтаж с 2 палеца та смяната на една оптика с друга е секунди,а някьде имах и кьде на кое колко се вьртеше за да им докарам нулите.Това добрата страна,лошата е,че са по 320 кинта или там някьде та и по тая причина слагам едни 300 долара монтаж в твоите сметки.
    Последно редактирано от BENZBOSS; 12-03-17, 18:23.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #77
      От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

      Дойде ми оптиката! Другата седмица и монтажа се очаква и ще падне пуцанье

      Тая оптика SWFA 3-15x42 има ли подсветка?
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #78
        От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

        Не,другите имат ма тая няма
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #79
          От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

          Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
          На Джери Мичулек компенсатора е най-добрия като съотношение качество/цена. Една идея по-добър е на JP Recoil eliminator, но е по-скъп и обемист. Аз съм стрелял и с двата, и сега съм с DPMS Muzzle Brake Miculek.
          Един юнак от Казанлък ги прави за около 70 лв., като оригиналния са. Моя е на около 4000 изстрела и не е мръднал.
          А този юнак може ли да ги направи с нестандартна резба? Че нещо Мара (аз) се е сетила да се побара (че ми стои една Застава 90АС в касата) и съм решил да я правя тактикулна. До тука имаше греда с куад райла, която май се реши, приклада го има сега остават разни полезни допълнения.
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • #80
            От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

            В последно време освен личната АР ка (NEA-15) поработих доста с AR-10 деривати на няколко фирми. Не е изключение с малко пипане да правят групи под 1 МОА. Лично за мен за лична употреба буталната АР ка няма кой знае какви предимства пред DI. Да за служебно- определено по добре бутално, въпреки че огромният проблем проблеми е с пълнителите а не с друго.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • #81
              От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

              Четох, че нашите морски пехотинци приели официално на въоръжение пълнителите на Magpul. При вас има ли пълнители P-Mag?
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #82
                От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                В последно време освен личната АР ка (NEA-15) поработих доста с AR-10 деривати на няколко фирми. Не е изключение с малко пипане да правят групи под 1 МОА. Лично за мен за лична употреба буталната АР ка няма кой знае какви предимства пред DI. Да за служебно- определено по добре бутално, въпреки че огромният проблем проблеми е с пълнителите а не с друго.
                къв е проблема с пълнителите, че вече се ръснах със близо 90$$ за пълнители PMAG и ако не стават ще умра от мъка (четох, че уж ставали...!

                офф - верно ми се стъжни, но проверих и модела с парт номер MAG291 си го дават баш за M&P-10!
                Последно редактирано от bushiDO; 22-03-17, 15:33.
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #83
                  От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  къв е проблема с пълнителите, че вече се ръснах със близо 90$$ за пълнители PMAG и ако не стават ще умра от мъка (четох, че уж ставали...!

                  офф - верно ми се стъжни, но проверих и модела с парт номер MAG291 си го дават баш за M&P-10!
                  Аз за проблем с PMAG не знам да има, тук ги харесват, и си ги ползват. Има какви ли не други компании произвеждащи пълнители, и някои от тях за нищо не ставали. PMAG имам на малката Скар16, на АР15 /те ползват едни и същи пълнители/, на АК47- всичките си работят както си трябва /имам една чанта поне/.

                  Модела MAG291 си е точно за АР10.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #84
                    От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

                    Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                    А този юнак може ли да ги направи с нестандартна резба? Че нещо Мара (аз) се е сетила да се побара (че ми стои една Застава 90АС в касата) и съм решил да я правя тактикулна. До тука имаше греда с куад райла, която май се реши, приклада го има сега остават разни полезни допълнения.
                    Може, каквито машини и умения да ги ползва има...., скоро Жоро Топалов ще има достоен колега.
                    I get High by going Down

                    Коментар


                    • #85
                      От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

                      Аз съм основно на Е-Маг (такива намерих) - за АР-15 ката. Иначе П-маг ген 3 работят чудесно. Може да попляскаме някой път.
                      Братята- трябва ми ззатворна задръжка за АР-15 умерено тактикулна. Идеи?
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • #86
                        От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

                        Няма никакви,брата да се включва,той има такава изгьзица,аз тия не им следя модата.Ще поровя из тукашния форум да видя какво ползват по техните АРки ма 0 личен опит с това кое от кое е по-добро и защо.

                        ПМаг 3 ген имам малко,около 30 броя,по 15 за ЧЗто и Скаричката,другите са си с техните пълнители и не залагам Арсенал да ползва ПМаг пълнители след като си иска прьч Арсеналски.Никой проблеми няма с тях освен мен и той е главно психологически,а не от окопа.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #87
                          От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

                          Я ми преведете "затворна задръжка"- това е да държи затвора в задно положение след последния патрон? Ако е това, как трябва да е тактикулна или не тактикулна? Те на АР15 са си все еднакви. Е, има такива бачкат и от двете страни, ама то трябва да си е заложено на lower receiver.
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • #88
                            От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

                            Па то AR-ките немат ли си всичките по дефолт задръжка на затвора? Моята поне си има.

                            п.п. Аз така и не разбрах Mad Dog, за какви проблеми с PMAG спомена?!?
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • #89
                              От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

                              Има ма на по-наджиджаните имат и от другата страна та работиш с кой палец искаш
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #90
                                От: DI (direct impingement) vs традиционното "буталце"

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Има ма на по-наджиджаните имат и от другата страна та работиш с кой палец искаш
                                Да, ама lower receiver трябва да е правен за тая работа. Мойта LWRC го има, няколко други /Anderson/ които имам са само от ляво.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X