Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя от двете помпи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Коя от двете помпи?

    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
    Благодаря!
    Прегледах магазина, но топлинен щит с мерни прибори или топлинен щит с пикатини, няма...
    Търсенето продължава.
    08седемшест5едно513четири

    Коментар


    • #62
      От: Коя от двете помпи?

      Отсъствам до понеделник, но след това с кеф. Нека се чуем
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #63
        От: Коя от двете помпи?

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Отсъствам до понеделник, но след това с кеф. Нека се чуем
        Deal! Звънни, като си на линия.
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • #64
          От: Коя от двете помпи?

          Има ли развитие по тунинга? Аз съм друг фен на Мосберг.
          Бих се присъединил към ходенето на Лозен със Злати, ако се организирате пак.
          Зима иде

          Коментар


          • #65
            От: Коя от двете помпи?

            Тази неделя може. Вальо, ти как си с времето?
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #66
              От: Коя от двете помпи?

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Тази неделя може. Вальо, ти как си с времето?
              Злати, тези недели много се проточиха. Утре, също е неделя. Да вземем да позагреем цевите, а?

              П. П.
              'Бахмааму изобщо не съм погледнал, че мнението е от вчера- мислех, че е от време- оно. Дето, един приятел казваше: мислим правилно, понеже мислим еднакво :-) . Направо да уточняваме сутрешен час, а? Гледам, че и колегата, го сърби показалеца.
              Последно редактирано от Вальо; 26-03-16, 07:42.
              08седемшест5едно513четири

              Коментар


              • #67
                От: Коя от двете помпи?

                11часа на Лозен? Утре
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #68
                  От: Коя от двете помпи?

                  Уговорено, Вальо ще е там от 9 часа, аз към 10-10.30.Който иска, да идва.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #69
                    От: Коя от двете помпи?

                    Фабарм- а на Злати е страшно прикладист. Факт. Поради това, променям малко концепцията и продавам Фаб- дефенса от Мозберг- а. Ако на някой му трябва да звъни.
                    08седемшест5едно513четири

                    Коментар


                    • #70
                      От: Коя от двете помпи?

                      Да драсна и аз един фолоу ъп на стрелбата.

                      Трябва да отбележа, че от стрелбата имам леки ливавини по рамото, може би прекалих със супер магнумите.
                      Сега разбирам защо на новите Бенелите прикладите им са Комфортек и не-знам-кво-си още. Явно Бенелито ще се обзавежда с такъв в скоро време.

                      Много ме е яд, че не тествах Фабрам-а на Злати, но със сигурност е много красива пушка.
                      Мосберг-а, обаче си остава класика и след почистването на цялата пушка, което е първото за последните 15 години (става въпрос за механизма, не за цевта) и след като отстраних едва забележимата повърхностна ръжда по някои от частите , сега работи като чисто нова, мазно, мазно. Грозна или не, пушката е супер проста, надеждна и направена за поддръжка от интелектуално ниво "опитомена маймуна". Продължавам да се осланям на нея, без всякакво условие.
                      Зима иде

                      Коментар


                      • #71
                        От: Коя от двете помпи?

                        Днес, в 10.00 отново съм горе, за да пробвам за първи път, новия, стар приклад на Мози- то, както и да проверя групираността на 13/0 от различни производители в нормален и в магнум вариант.
                        Колкото до надеждността на механиката при американката- това беше причината да я купя и поне на този етап нямам намерение да се разделяме. Може да и взема другарче или да и направя малко пластични операции, но определено остава на служба.
                        Ако на някой му се стреля- да заповяда!
                        08седемшест5едно513четири

                        Коментар


                        • #72
                          От: Коя от двете помпи?

                          Въпреки, че съм "автоматик" ще използвам темата за да се похваля, или не съвсем (ще стане ясно защо се двоумя), защото това, което ще споделя се отнася и за помпите на тези производители - днес придобих това:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RS_A3-1200x700.jpg
Прегледи:1
Размер:25.7 КБ
ID:5728303
                          а именно Armsan Armtrac-A3. По-късно и реални снимки, както и вчепатления от стрелби. Сега набързо сравнение по някои критерии с Fabarm XLR, защото по-нагори имаше такива, та да добавя и моите 5 стинки:
                          - Изработка: Fabarm е много по-добре и финно изработен, Сглобяването и особено разглобяването стават много по-лесно и гладко, приклада е леко разлуфтен още от сега. Покритието на Fabarma e несравнимо по-добро. Армсана имам чувството, че е оксидиран със сажди - някакво грапаво. Ще видим при експлоатация как е...
                          - Комфорт и ергономика: Тук Армсана води едни гърди - пистолетната ръкохватка и настройваемият приклад си казват думата (даже се чудя каква е идеята на не-пистолетната ръкохватка?!?). Пореден минус и главната неприятна изненада от армсана се оказа теглото - почти 3800 гр. (3750 гр.) срещу под 3250 гр. за XLR. Наличието на пикатини при армсана е + ако се предвижда "кичене" на някакви екстри.
                          - Цена: Тук Армсана води сериозно 935 лв срещу 2100 лв. за XLR.
                          Тактическият модел на Fabarm със сгъваем и настройваем приклад беше около 2300 лв, но беше с под 51 см. цев и не беше опция за мен, иначе щях да го купя него, като главната причина е теглото - това е което ме кара да не съм много хепи от избора си, но като пострелям ще видим!

                          п.п. да попитам предните пикатини освен за фенер, за какво друго могат да се използват? Ръкохватка? И също някой има ли вчепатления от бързомери Geco?
                          Последно редактирано от bushiDO; 14-09-16, 22:29.
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • #73
                            От: Коя от двете помпи?

                            Според мен това ще ти е по-удобно без предна ръкохватка. Иначе може и лазерче, що не... Пробвай със различни патрони, виж някъде дали завишеното тегло няма да ти помогне при контрола.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #74
                              От: Коя от двете помпи?

                              Единственото, което обмислям и то евентуално, е бързомер и то след като пострелям със щатните мерни прибори. Но теглото е плашещо... може пък откатът да е по-малък... Иначе открих, че прикладът пружинира аксиално и се зачудих дали е нарочно, точно да обира откатът, или е в резултат на "прецизната" турска сглобка?!?
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • #75
                                От: Коя от двете помпи?

                                Ако ще сравняваш Фабарма с Армсана, аз имам това - http://guns.bg/Fabarm_SDASS_PRO_Tele...edReg=&outlet= и можем да се организираме да ги сложим една до друга на Лозен. Тук ще е реално съревнование - помпа срещу помпа, телескопичен приклад срещу телескопичен, пикантини с пикантини. Поне едно е ясно, цената....
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X