Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя от двете помпи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Коя от двете помпи?

    И в ИСД нямат нищо като за мен... Пфу.
    08седемшест5едно513четири

    Коментар


    • #47
      От: Коя от двете помпи?

      Току що, Турция и Италия загубиха безславно от Америка. :-) Решаващият рунд се състоя, след откачане и сравняване на цевите. Визуалната разлика Мозбърг- Фабарм е 2:1. Или 'талянците са открили нов метал или всичко е разпилено до предела си.
      08седемшест5едно513четири

      Коментар


      • #48
        От: Коя от двете помпи?

        Важно е на да ти е кеф на теб - в дружинката има един мозберг и в сравнение с моя фабарм на мен лично ми е като сделан в СССР, отделно че на 05/12 собстеника му отстреля само едно прасе с първият изстрел, защото гилзата остана в цевта (са може и патрона ба е бил скапам, ама остава съмнението)...

        Аз пък покрай темата си харесах това:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:armtac-rs-x2.jpg
Прегледи:1
Размер:260.8 КБ
ID:5695227 - трябва да видя дали заримекс могат да я доставят....
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #49
          От: Коя от двете помпи?

          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
          Важно е на да ти е кеф на теб - в дружинката има един мозберг и в сравнение с моя фабарм на мен лично ми е като сделан в СССР, отделно че на 05/12 собстеника му отстреля само едно прасе с първият изстрел, защото гилзата остана в цевта (са може и патрона ба е бил скапам, ама остава съмнението)...

          Аз пък покрай темата си харесах това:
          [ATTACH=CONFIG]843415[/ATTACH] - трябва да видя дали заримекс могат да я доставят....
          Точно тази ми я донесоха онзи ден, специално от майната си. Чаках я две седмици, ама любов не припламна. Може би пък те е чакала теб. Бягай там и им кажи да я извадят - не е на щанда, а стои прибрана в кашончето. Много е добра, чудесна изработка, но... не е моята играчка.
          Взимай я, тъкмо ще дадеш да и гръмна първия патрон :-) :-) :-)
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • #50
            От: Коя от двете помпи?

            Вальо, не разбрах купи ли. Ако не си още звънни да отидем до Лозен с моя Фабарм. Че само с пипане не става, трябва си и стреляне, пък и на мен ми се гърми.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #51
              От: Коя от двете помпи?

              Абе то и аз ще му дам моя, ако пожелае, ама глегдам залита към не'кви сделани задокеански тръби
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #52
                От: Коя от двете помпи?

                Пичове, щастливо женен съм вече. Утре ще снимам играчката, че днес каталясах.
                08седемшест5едно513четири

                Коментар


                • #53
                  От: Коя от двете помпи?

                  Е, закъсняхме...! Да си стреляш, ъпгрейдваш и тактикулстваш с кеф!
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #54
                    От: Коя от двете помпи?

                    Днес подмятах четири Мосберга с късите цеви в един Шуменски магазин! Три с приклад и едната с пистолетна ръкохватка ....продават се на символични цени! Не са стреляни много но бившите охранители са се отнасяли грубо към тях! Но пък за тези пари толкова
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • #55
                      От: Коя от двете помпи?

                      Благодаря.

                      Не бързайте да си тръгвате от темата- тя току що- започва. ;-)

                      Та, базата съм я намерил, следва надстройката. Не съм предполагал, че така ще ми допадне тая гьостерица: вчера до два през нощта си я разглобявах и сглобявах: металните парчоци от, които е сглобена, определено ми вдъхват доверие. Така или иначе, парите, които бях предвидил за Фабарм- а, мисля да ги инвестирам в Мози, пък да видим какво ще се получи.

                      До тук сметката за всичко е 20% под цената на Армсана, а всеки знае колко струва сгъваемия Фаб- дефенс. В сгънато състояние Мози е 96 см., а Армсан-а 100 см. Факт.



                      Предложете от къде и какви да закупя:
                      - мерник и мушка
                      - топлинен щит за цевта
                      - релса, а най- добре релса с топлинен щит, като снимката, на колегата по- горе
                      - някакъв кит за преправяне на по- голям магазин (зная, че сигурно съществуващата планка под цевта ще трябва да се отреже).

                      Идеи приемам всякакви.

                      Ето играчката:




                      08седемшест5едно513четири

                      Коментар


                      • #56
                        От: Коя от двете помпи?

                        Значи отиваме на Лозен да я простреляме и да я сравним с фабарма. Чакам обаждане.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #57
                          От: Коя от двете помпи?

                          Ми честито! Е па убава е.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • #58
                            От: Коя от двете помпи?

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Значи отиваме на Лозен да я простреляме и да я сравним с фабарма. Чакам обаждане.
                            Утре, в 10.00 горе?
                            08седемшест5едно513четири

                            Коментар


                            • #59
                              От: Коя от двете помпи?

                              https://www.combathunting.com/Produc...cessories.html
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Коя от двете помпи?

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Значи отиваме на Лозен да я простреляме и да я сравним с фабарма. Чакам обаждане.
                                Това ще е интересно! М/у другото какъв ти е фабарма?

                                Първоначално публикуван от Валентин Стоилов Преглед на мнение
                                Утре, в 10.00 горе?
                                Аз също бих дошъл, че късата цев малко на око я прострелвах, но в събота май няма да мога. Кажете резила после...
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X