Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за съвет.

    Здравейте колеги имам нужда от съвет. Предстоими закупуване на ловна карабина и много се двуомя между следните модели, като всичките са калибър 30 06 или подобен. Ще съм благодарен ако ми споделите вашите мнения, цената не е най важната, като изхождам от това, че веднъж се копува такова нещо. Карабината ще се ползва предимно за гонка и по рядко за чакало. Благодаря ви предварително за отделеното време.
    • Browning BAR-II Light - самозарядна карабина
    • Benelli ARGO - самозарядна карабина
    • CZ-550 lux
    • Blaser R93
    Последно редактирано от mir777; 25-01-11, 20:29.

  • #2
    От: Моля за съвет.

    Хм, да ти кажа все хубави карабини си си избрал. Щом ще ти е главно за гонка аз бих заложил на R93(лично мнение) Първите серии май имаха някакъв проблем със пълнителя, но после ги оправиха до колкото знам и сега са си добре. Ама то мене какво ме и слушаш - имам някаква слабост към немските неща. .Чезе преди правиха стабилни оръжия. Сега до колкото чувам са ги поразвалили май... Абе каквото и да избереш все ще те надживее, така че вече гледаш, което най ти ляга на сърцето и на ръцете. Която ти харесва на теб взимаш тази и това е. Пробваш ги, и която най ти пасва. А за хамерикански и италиански оръжия също са добри.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #3
      От: Моля за съвет.

      Вече закупен Блазер р93.

      Коментар


      • #4
        От: Моля за съвет.

        А ето и идна снимчица.
        Прикачени файлове

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X