Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]853943[/ATTACH]
    Такива си взех последно руски, 70-80 стинки бройката.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #62
      От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

      Какви такива,PDX1домашен пазач?

      Иначе как казах има сандък с консерва вътре,срьбскиот преди Олимпиадата в Москва,200 и нещо за 1200 броя.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #63
        От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Какви такива,PDX1домашен пазач?
        Е тия от снимката, с дупката в средата. Ти си знаеш как им викате, при мене всичките са в графа "домашен пазач".
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #64
          От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

          Какъв красавец имаш само...

          Коментар


          • #65
            От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
            Е тия от снимката, с дупката в средата. Ти си знаеш как им викате, при мене всичките са в графа "домашен пазач".
            Те руските са 3М8 или нещо такова,не помня точно именцето им.

            Леки,меки,отварят на 4 пръста,намален огИн при стрелба та в тъмницата да не те заслепява......всичките шукаритети.

            А красавеца още не е готов-релса,оптика,преден хват му липсват ма пощальона се мота
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #66
              От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

              Тц, тия твойте са такива, руските са просто за дивеч. Холоу пойнт.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • #67
                От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                Така де,те и тия са за глигани,двукраки- рекламират го като Спри опасността.

                Сега гледам едни украински,бойни ми се виждат ма ги писали ловни,май ми свят метър така и се внасят по-лесно.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #68
                  От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Болт сигурно казваш на затвора? Той нещо "тунингов" ли е, та не става сериен. Сигурно има разлика между разните производства, но като вземеш български затвор за българска пушка, трябва да стане. В края на крищата това е серийно проиводство на конвейр.
                  Ако правилно си спомням в казармата ни учеха , че затвора и затворната рама са двойка-т.е. не можеш да вземеш произволен затвор и да го сложиш на произволна рама.
                  Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                  "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                  Джон Кенеди

                  Коментар


                  • #69
                    От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                    Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                    Ако правилно си спомням в казармата ни учеха , че затвора и затворната рама са двойка-т.е. не можеш да вземеш произволен затвор и да го сложиш на произволна рама.
                    То и оптика на едно СВД не можеш да сложиш на друго СВД. Въпрос на напасване. Принципно, двойката "затвор- затворна рама" е най- чувствителна към евентуални несходства, да не говорим, че влияят на спусковия механизъм. Чак пък да са женени едно за друго, обаче, не съм чувал.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #70
                      От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                      Идват с номера,колко са женени и дали са дупе и гащи не ги знам ма знам,че и на брата идват с номера едно кьм друго.Да обяснявам ли какво ще им причиня само брата да си дойде и да му напипам неговата пушка?Бьцкам неговия болт на моята и ще си проличи колко не и харесва.

                      Чак пьк такава претенция да е и то на Калашник не ми се вярва ма па за чий ще идват с номер едно кьм друго тогаваНи така ни иначе,само стрелбата ще покаже,заключи ли,а то няма как да не заключи,ще е лесно,не му ли е крива или набьбнала гилзата като я изхвьрли пей сьрце.Това да не е ЧейТак баси,Калашник нашенски с претенции кьм болта ме сьмнява да сьществува.Трьгваш да купуваш резервен и си пише,че се напасвалпа си е тьпо желязо,какво толко му се напасва акьла ми не го побира.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #71
                        От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                        Аз пък съм виждал как ги правят в Казанлък.Затворни кутии отделно ,затвори отделно и една лелка в друг цех ги зглобяваше

                        Коментар


                        • #72
                          От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                          Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                          не можеш да вземеш произволен затвор и да го сложиш на произволна рама.
                          Не няма проблем, не се притеснявай и заменяй смело. До сега не е имало случай да не стане.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • #73
                            От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            И аз това се питам, и разширявам въпроса - кой каза, че е най-надеждното?

                            Нека кофите с кал да се излеят сега!
                            Още:

                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #74
                              От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                              Да я беше смазал тая Какалашка.........

                              Кой какво ще да ми говори аз сьм за Калаша.Че няма бутало АР15 е ясно,че няма как да му замрьзне буталото е ясно защо ма ако беше го намазал малко това ме сьмнява да замрьзне.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #75
                                От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                                Неслучайно частите на оръжието, които работят като двойка, имат номера(същите като сер.№ на самото оръжие). Според ръководствата, размяна на частите на различни оръжия е грубо нарушаване на мерките за безопасности при експлоатация на оръжието. Ясно е, че оръжието работи при размяна на частите, но се увеличава износването и % на евентуални проблеми при стрелба. При спортните оръжия при размяна има вероятност въобще да не произведат изстрел или да презаредят-ясно защо.
                                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X