Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размяна на шпиони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Размяна на шпиони

    http://www.cross-bg.net/svetat/9-sev...yuchi-uspeshno Студената война уж свърши преди двайсетина години и вече няма чекпоинт Чарли.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Размяна на шпиони

    Тези две държави ще са вечно във война. ..............,,кой е по-по-най...............!

    Коментар


    • #3
      От: Размяна на шпиони

      Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
      Тези две държави ще са вечно във война. ..............,,кой е по-по-най...............!
      Отговорът, май е на бунището на историята
      LZ1AIV

      Коментар


      • #4
        От: Размяна на шпиони

        Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
        Отговорът, май е на бунището на историята
        И ние също само,че на сметището в Цалапица. Все някой трябва да го отнесе и от наблюдаващите !

        Коментар


        • #5
          От: Размяна на шпиони

          Странна работа беше цялата история, много шум за нищо. Тия руснаците тук дори нямаха повдигнато обвинение в шпионаж, а някакви минимални дреболии с потенциални 3-4 години пандиз. За да запазят властите някакъв натиск, им бяха лепнали бонус и обвинения в пране на пари, с които можеш да заработиш едно петнайсетина години. Не знам защо ми мирише на взаимен театър между двете държави. В крайна сметка със скоростта с която ги пуснаха и размениха, няма как и един дебрифинг да им направиш. Така се разпитва цяла дузина шпиони (дългогодишни) за десет дена...
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            От: Размяна на шпиони

            Игра се приятелски мач, резултата е 10:4, и треньорите и присъстващите висши ръководни кадри си стиснаха ръцете и се разделиха в отлично настроение и с добри чувства...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              От: Размяна на шпиони

              Казват, че броят бил обратно пропорционален на важността на изнесената информация.

              Коментар


              • #8
                От: Размяна на шпиони

                А може би ''разменените шпиони''вече не вършат работа и задвете страни,и си ги разменят за да ги ''пенсионират''в трети страни?
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • #9
                  От: Размяна на шпиони

                  Навреме Луис Корвалан, Генсек на чилийска компартията бе заменен за дисидент Буковский. Вендага след това в службите тръгна приказка:

                  - Обменяли хулигана на Луиса Корвалана!
                  Где бы найти такую блядь, чтоб на Брежнева сменять?

                  По-интересно, че днеска съобщили за смъртта на един перебежчик на СВР, Сергей Третьяков.
                  Последно редактирано от Sibirski; 10-07-10, 21:02.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Размяна на шпиони

                    Стана ми интересно поне от това което имаме като общо разбиране за шпиони и шпионаж въобще . За агенти обикновенно се вербоват хора на високи постове в службите или държавния апарат които имат достъп до достоверна секретна имформация. В случая четиримата заменени руснаци са точно такива . Другите нито са заемали някъкви постове в щатите нито са имали достъп до някъква имформация от значение за Русия която не може да бъде събрана по съвсем легален начин от вестниците и интернет изданията. Тука ми намирисва по скоро на един голям реверанс от страна на руснаците към Обама просто им е трябвал някъкъв медиен повод да им дадат вече ненужни четирима затворника.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Размяна на шпиони

                      Понеже стана дума и за едно време в Берлин...

                      Много ме развесели тази картинка:

                      http://www.nytimes.com/imagepages/20...chappatte.html

                      Поздрави!
                      Искам България чиста!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Размяна на шпиони

                        http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=556033

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X