Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Толкова ли са добри "тюлените" ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

    Просто ма тьпо или с прости думи ще стреля по каквото му дадеш да стреля,няма мое,няма твое,всичко е Берое,с 3 Джици на крьст няма как да познае и майка си.

    Да не скочиш сега,за мен една от истинските коли е 300 дизел 123,електроника има в макината за вдигането на антената за радиото
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      ...за мен една от истинските коли е 300 дизел 123,електроника има в макината за вдигането на антената за радиото
      И не само за тебе, ама 123 с 240Д.... .... от времето когато Мерцедес правеха коли....
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

        То принципно системата 'свой-враг' ти блокира спусъка само...тръгне ли техниката най-страшна, нема назад. Това с което е пуцал моя човек е първата игла...следващите вече имали системи за 'неутрализиране' на примамките финална промяна на курса за атака и т.н., което едва ли е постигното пак с часовникови механизми, фитили и т,н механики. Може и некой чип да са турнали руснаците. Но както винаги култовото е ,че нема батерия.

        А и ракетата се разглобявала елементарно...когато 'младши специалист'='кир' ...я изстрелва на 100 метра пред тях в ливадата.
        Последно редактирано от Andrei; 23-01-14, 00:50.

        Коментар


        • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

          Андрей, приятел ти на колко ракии приказвал тези неща? Как можеш да разглобиш Иглата, когато тя стои в ТПК (тронспортно-пусковой контейнер) и е изделие със строга отчетността. И по неговите описания май изобщо той не стрелял с ПЗРК, щото не е така се стреля с тях, ако говорим за руските ПЗРК. Говоря ти от личен опит.

          Коментар


          • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            самолетен билет няма да можеш да си купиш за острова, без да знаеш английски, та ще се налага с плуване като кубинците...!
            А това много маане бе, по-лесно да научи езика.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              Андрей, приятел ти на колко ракии приказвал тези неща? Как можеш да разглобиш Иглата, когато тя стои в ТПК (тронспортно-пусковой контейнер) и е изделие със строга отчетността. И по неговите описания май изобщо той не стрелял с ПЗРК, щото не е така се стреля с тях, ако говорим за руските ПЗРК. Говоря ти от личен опит.
              На николко , щото и аз и той не пием. 'Разглобяването' е станало (както съм написал погоре) при дефектен запуск...ракетата изминава стотина метра и се забива у ливадата. Естествено цело място е оградено веднага и моя човек с некъв сапьор (като най-отворени) са имали задачата да съберат всяко едно парченце от ракетата.

              Коментар


              • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                Дaли сa добри?Който се съмнявa или чуди дa се опитa дa им пробвa нормaтивите,физическите
                Гоблин ги е дaл плюс плувaне поне 30метрa под водa!Тест зa силни хорa със силнa воля,но не и супермени
                просто подготвени до мaксимумa нa човешките възможности!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                  Прочетох първата и последната страница та питането беше за Тюлените в филмите.
                  Може и да повтарям нечие мнение, но гледахте ли "Капитан Филипс" и тюлените във филма.
                  Склонен съм да вярвам, че реално тия момци са си е..ли мамата.
                  Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                  Това е положението.

                  Коментар


                  • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                    Нормативите - нищо страшно, освен тичането на 2400м. за 9 минути. Това вече е много, ама много сериозно.

                    Коментар


                    • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                      Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
                      Нормативите - нищо страшно, освен тичането на 2400м. за 9 минути. Това вече е много, ама много сериозно.
                      Коментар към публикуваните по-горе от мен нормативи:

                      - "Реално необходими за средна оценка" да се чете "желателно". В смисъл - вероятно ще дадат над средна оценка.

                      - Тичането - с панталон и кубинки.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                        Първоначално публикуван от Karlos Преглед на мнение
                        Прочетох първата и последната страница та питането беше за Тюлените в филмите.
                        Може и да повтарям нечие мнение, но гледахте ли "Капитан Филипс" и тюлените във филма.
                        Склонен съм да вярвам, че реално тия момци са си е..ли мамата.
                        Тия момци не са бабаити, дето с крак от маса изтрепват по 300 терористи. Ако ги видиш на живо ще се удивиш, че повечето са с ръст около и под средния. Няма бицепси по 60 см., няма бабанки по 2 метра. И изобщо, на спец отрядите силата им е в незабележимото присъствие и лесно предислоциране, както и отлично боравене със специална техника, а не да се млатят хамалската.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                          Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                          И не само за тебе, ама 123 с 240Д.... .... от времето когато Мерцедес правеха коли....
                          И не само за вас двамата,ама W126,па макар и с пет литров мотор......Пак от същото време...
                          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                          Най-добрият ром е студеният ром!
                          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                          Коментар


                          • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                            Аз не съм казал че са някакви горили. Хареса ми начина на действие и разбира се стрелбата на снайперистите
                            Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                            Това е положението.

                            Коментар


                            • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                              Нормативите не са кой знае какви,всеки натрениран ще направи 80/120 лицеви,15/20 набирания ,коремни преси 60/80,плувни нормативи +под вода,бягане ,но когато всичко това е в една програма,не всеки ще издържи,целият норматив е в една програма .Незнам дали някой е плувал за време дълга дистанция/има и плуване за време с една ръка/ и след това със самото излизане е правил физически подобни упражнения и това е само за селекцията след това ,става още по хубаво когато влезнеш и почнат тренировките под стрес и глад.При 30 метра под вода и след това за време кроул 150/200 метра ,излизаш и правиш80 лицеви ,16 набирания/или 10/15 коремни без слизане от лоста/ и 80 преси,който иска да пробва да продължи и с бягане!/по добре с плуване/После обаче тия момчета гарнират всичко това със още сума ти екстри,като купища гилзи,тренировки под истинска стрелба и експлозии,залагане на подводни експлозиви и какви ли не тренировъчно истински диверсии,под невероятен стрес предизвикващ колабиране , повръщане, та даже и по-лошо ,понякога физиологичните функции на организма не издържат подобни натоварвания ,колкото и да са натренирани!
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                                Това с плуването и бягането и коремните е за да се наредиш в строя,после отпадат сериозен процент даже от яките.

                                Е преди дни говорих с един мммммм келеш на 20 и няколко годинки.Ми един от тестовете е кютек в тьмен басейн като срещу тебе са 4 или 5 човека,30 минути теста,той на 25 е колабирал та не помни как е завьршил боя.


                                За идея - преди 3 години са учили Афганистански,сега учат Корейски ма тихо да не чуят Корейците
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X