Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

    Прострелял съм си оптиката точно с този боеприпас и в един момент се оказа че те просто изчезнаха.
    Знае ли някой каква е причината за тази немка по магазините ? А по принцип съм доволен от патрона /цена възможности и т.н./.
    Ако някой ми каже оръжеен магазин във който се намира това арсеналско чудо, ще му бъда много благодарен.
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

  • #2
    До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

    Последно виждах такива в магазина на бившето ОСО в бившия младежки дом "Лиляна Димитрова" преди около два месеца ама сега нали се откри сезона и боеприпасите изчезнаха. За мене най добри в този калибър са сръбските на Първи партизан.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

      А защо не проверите при официалният представител в София... До преди месец имаше достатъчни количества и от трите вида патрони на Арсенал...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Последно виждах такива в магазина на бившето ОСО в бившия младежки дом "Лиляна Димитрова" преди около два месеца ама сега нали се откри сезона и боеприпасите изчезнаха. За мене най добри в този калибър са сръбските на Първи партизан.
        Предполагам, че говориш за "тъпите" ППУ-та, за които чух че по някаква причина вече не се произвеждат. И аз тях най-много ги харесвам и съм си заделил 1-2 кутийки. По Шуменските магазини вече има само SP.
        Иначе Арсеналски HP все още се намират.
        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

        Коментар


        • #5
          До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

          Точно за тях но по принцип цялата гама на ППУ е по добра от наще и лично за мен и от чешките S&B .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

            Преди няколко седмици ходих да пообиколя оръжейните в Стара Загора и имаше. Сега не знам какво е положението. Но няма къде дА ИЗЧЕЗНАТ - ПАК ЩЕ СЕ ПОЯВЯТ.
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • #7
              До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Точно за тях но по принцип цялата гама на ППУ е по добра от наще и лично за мен и от чешките S&B .
              Абсолютно! Подменил съм всичките си боеприпаси за нарезно с такива на ППУ, включително и на късото оръжие. Чешките никога не съм ги харесвал, но от ППУ съм много приятно изненадан.
              Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

              Коментар


              • #8
                До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

                В магазина на фирма "Стар форс" има патрони 7.62х39 производство на Хинтенбергер патроните приличат на българските калашникови от шейсетте години месингова гилза и изцяло облечен куршум но на цена от 1.80 лева за бройка реших въобще да не ги пробвам.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

                  ППУ ( Първи Партизан Ужице) патрони пазети ги хора, щото преди две седмици имаше голяма експлозия точно в този завод в Ужице и скоро няма да има тези патрони.

                  Коментар


                  • #10
                    До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

                    Колеги, става въпрос точно за арсеналския патрон, а не ППУ и каквото и да било друго.
                    Аз съм на принципа "най-доброто оръжие е това което добре познаваш" а за патроните този с който си си прострелял оптиката.
                    Не може да сравните ППУ на цена лев и, с арсеналския за половин лев.
                    Друг е въпросът кой колко стреля /става реч за по мишени/.
                    Едно е днес да потренираш с 200-300 патрона за цените които цитирам по горе, друго е да гръмнеш два пъти в годината по три патрона.
                    Незнайно защо от два три месеца в магазините които пообиколих въпросния патрон просто липсва.
                    Та затова конкретната молба ми е ако някой знае къде точно го има да ме осведоми, за да се опатроня.
                    А за възможностите на всеки един 7,62 х 39 можем мнооооооого да си приказваме.
                    Прикачени файлове
                    Тази земя, по която тъпча сега,
                    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                    тази земя – не е моя земя,
                    тази земя, простете, е чужда.

                    Коментар


                    • #11
                      До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

                      Понеже не съм много в час с инициализацията ,но ако това е обикновенния калашников патрон ще проверя в стрелбищен комплекс Кондор, днес постреляхме но незная дали останаха ,резултат в понеделник.
                      Око за око и светът ще ослепее

                      Коментар


                      • #12
                        До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

                        Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
                        Понеже не съм много в час с инициализацията ,но ако това е обикновенния калашников патрон ще проверя в стрелбищен комплекс Кондор, днес постреляхме но незная дали останаха ,резултат в понеделник.
                        Не е обикновеният.НР-кух връх, или така популярният хидро шок.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • #13
                          До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          Не е обикновеният.НР-кух връх, или така популярният хидро шок.
                          Абсолютно вярно !
                          Тази земя, по която тъпча сега,
                          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                          тази земя – не е моя земя,
                          тази земя, простете, е чужда.

                          Коментар


                          • #14
                            До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

                            Първоначално публикуван от Ico_Ns
                            Както по-рано обещах да проверя в магазина тук има 7,62х39hp на арсенал цена 0,60лв.
                            0898588998 Мога да ти ги пратя по куриер с наложен платеж.
                            Поради невярна информация ,моля по-горния ми пост да бъде изтрит.
                            Пречината е че не са ме разбрали за вида на търсения боеприпас!
                            Око за око и светът ще ослепее

                            Коментар


                            • #15
                              До: АРСЕНАЛСКИ 7,62х39 НР, знае ли някой къде изчезнаха ?

                              Нямааааа, няма ............
                              Тази земя, по която тъпча сега,
                              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                              тази земя – не е моя земя,
                              тази земя, простете, е чужда.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X