Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрони с кух връх (Hollow-point)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

    Много добре знаем какво е там и ти знаеш, че го знаем - сега к'во, ядосваш ли ни. И тук всички (и ти, и ние) знаем какво е. Ние тук сме доволни и на това, че от едно известно време въобще има легитимен вариант да притежаваме нарезно оръжие - и късо, и дълго. А разните “органи“ още си хапят задниците, че изобщо сглупиха да го допуснат (особено късото) и не спят да мислят спънки и ограничения.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Много добре знаем какво е там и ти знаеш, че го знаем - сега к'во, ядосваш ли ни. И тук всички (и ти, и ние) знаем какво е. Ние тук сме доволни и на това, че от едно известно време въобще има легитимен вариант да притежаваме нарезно оръжие - и късо, и дълго. А разните “органи“ още си хапят задниците, че изобщо сглупиха да го допуснат (особено късото) и не спят да мислят спънки и ограничения.
      А колко престьпления са извьршени с такова орьжие и такива патрони,какво има да си хапят???
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

        Тях това много малко ги интересува. Техният проблем, е че и аз имам право да си купя пищов.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

          Здравейте на всички ! Виждам интересна тема и мисля да добавя и аз моето скромно виждане по въпроса за патрони 9х18 и 9х19 . Макаровския носи достатъчно енергия за да порази и запази въртеливото си движение в бронежилетката както и кинетичната си енергия преди проектила да се деформира така,че вече да няма ефикасност. Също за по-добрия ефект на 9х18 допринася и самата му форма доближаваща се до сфера.

          Коментар


          • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

            Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
            "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
            "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

            Коментар


            • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

              До момента една реклама на голи кълки,не го стрелят през нищо друго и го има само в определен калибър,нищо за пушки и нищо среден до нормален калибър.Ако го тресна пред 3 инча цев срещи дебело кожено яке и вълната на баба ми под нея може и да не мине та мислен е за отбрана на дома ма в момента къде е по-топло от 15 градуса освен при мен?Или ще ги чакаме на пролет лошите?

              нинджа патронче,майтап до момента.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                Снощи мой приятел ми прати снимката. Никакво инфо за това. Прилича на ръчна граната
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар


                • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                  Вече са пуснали тема за този боеприпас :

                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=178077
                  Георги Гатев

                  Коментар


                  • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                    Първоначално публикуван от Анастас Анастасов (rova) Преглед на мнение
                    Снощи мой приятел ми прати снимката. Никакво инфо за това. Прилича на ръчна граната
                    И никакви свестни тестове на това,гол мек дупчат или балонче с вода и отваря,но ако това трябва да се прилага като тест или да го взимам под внимание то лошия трябва да дойде гол по презерватив та кьде и да го целнеш да отвори.Как пьк никой не сложи един брезент и да бие през него ма рано или кьсно и това ще стане.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                      Така, до тука е ясно, че не трябва да се ползват холоу пойнт в късо оръжие за самоохрана/самоотбрана (така и не зная все още кое е правилното).Друго искам да питам - по всеобщо мнение боеприпаса за ТТ в калибър 7,62х25 не е подходящ за самоохрана/самоотбрана, особено в градска среда, защото дупчи и рикошира много(не зная нищо за стопиращия му ефект, но най-вероятно е малък, щом дупчи и не отдава цялата си енергия качествено).Интересно ми е обаче как стоят нещата при 7,62х25 холоу пойнт?


                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tokarev__38990.1377633682.1280.1280.jpg
Прегледи:1
Размер:80.9 КБ
ID:5558424
                      Последно редактирано от Самодържец; 27-01-14, 19:22.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                        То май и 9мм преди време не е бил за препорьчване еле с бойни патрони ма като му сложиш кухарките и много става та чак е един от водещитте калибри за домашно.

                        Тест на Токарев с кухарка



                        Това не знам колко дупчи ма както е видно горе 7.62Х51 се продава и в патронче за защита на дома,вее кьде ще спре друг вьпрос.Токаревото като го гледам се разплеска добре.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                          Бе това е в тухла, а в меки тъкани как се държи.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                            Пас сьм,това никой не го взима защото се дьржи готино в меки тькани,тук го водят добре дупчещ и никой не си играе да го пробва с кухарки,питсолети с кухарки колко искаш
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              Пас сьм,това никой не го взима защото се дьржи готино в меки тькани,тук го водят добре дупчещ и никой не си играе да го пробва с кухарки,питсолети с кухарки колко искаш
                              Бате, щом са пуснали "кухарки" за ТТ-то (не знаех, че има), скачай в един веднага, ама много веднага! Писах ти и в една друга тема - дулен компенсатор, чирени по дланта ти, пети на пълнителите и после като ме видиш на живо, ще искаш да ми целуваш ръка! Щом са ти решили проблема с комшиите - това е ютията, а звука му е като на топ - ще ти къдри косъма всеки път от кеф...

                              Коментар


                              • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                                В момента жената е в Тьрньрс,купува си пищов,че и пушка за децата щото има право на това,мен в магазина ме чакат 2 и следващите 2 месеца сьм пас та я ползвам нея вече да ходи и пазарува,по закон мога да и го ползвам месец в календарна година.

                                Купувай си,много ти е лесно на тебе,по един на месец дават
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X