Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрони за ТТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: До: Патрони за ТТ

    Първоначално публикуван от ma3x Преглед на мнение
    Колега vladi333 къде са тия Магазини с нови патрони , за съжаление не мога да пиша ЛС.
    Добре де цитираш ме, защо няма да пиша тук магазина и пак питаш?!?
    Изчакай, вземи си разрешителното от КОС за покупка на боеприпаси. Пък през това време може и да станеш по виж участник и да пращаш ЛС!
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • #92
      От: Патрони за ТТ

      Патрони за ТТ ново производство имаше само чешки. Но до колкото помня някаде през 2000-та май им прекратиха производството. Полските са опасТни за стрелба с пистолет защото са предзначени за КП. Стрелял съм с руски патрони произведени през 40-те и съм по-доволен от тях отколкото българските произведени през 50-те въ Казънлък..
      Последно редактирано от derhunter; 29-01-12, 10:29.

      Коментар


      • #93
        От: Патрони за ТТ

        Последно редактиран от derhunter ; Днес в 11:29:
        ... са опасТни за
        Опасни по бива...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #94
          От: Патрони за ТТ

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Последно редактиран от derhunter ; Днес в 11:29:

          Опасни по бива...
          Нарочно го оставих. Всичко в червено съм поправял.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • #95
            От: Патрони за ТТ

            Някои да знае къде в София се намират нови партиди патрони за ТТ (не на 50 години) ?

            Коментар


            • #96
              От: Патрони за ТТ

              Днес докато ръчках из нет-а ето на какво попаднах: http://www.calguns.net/calgunforum/s...d.php?t=818835 интересно ми е дали ги има и в БГ.
              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

              Коментар


              • #97
                От: Патрони за ТТ

                След прозвъняване на всички стрелбища в София на които намерих актуални телефони, се оказа, че въпросните сръбски патрони ги има само на едно място на "абсурдната" цена от 0.80 лв. за брой. Щеше ми се да си изстрелям старите, че са 48-54 набор и да ги заменя с по ново производство, но за сега "греда". Ако някой срещне нови патрони на що-годе прилична цена нека драсне Л.С. ще съм много благодарен...
                Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                Коментар


                • #98
                  От: Патрони за ТТ

                  Много евтин и добьр / в смисьл чист и гьрми / патрон се води това тук,любим за плякане,наплякал сьм поне 3000 от тия и имам поне 4000 броя,тьрся 168 грейн в калибьр 308 ма няма,има с мек врьх.

                  С 2 думи - на качество стават,на цена обаче не знам защо са скьпи там,тук са в дьното по цена.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #99
                    От: Патрони за ТТ

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    ...на цена обаче не знам защо са скьпи там,тук са в дьното по цена.
                    Те и тук не са скъпи, но хората си мислят, че до безкрай ще има бракувани за без пари, от премитането на разни складове.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Патрони за ТТ

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Те и тук не са скъпи, но хората си мислят, че до безкрай ще има бракувани за без пари, от премитането на разни складове.
                      Нищо не е скъпо на този свят стига да получаваш съответните доходи...Има ги ( патроните) само на едно място и явно типично по "български" са решили, да "ударят кьравото" , само че собствениците на ТТ са различни хора от тези на 357. (нищо лично) и никой няма да им даде такава цена.
                      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                      Коментар


                      • От: Патрони за ТТ

                        Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                        въпросните сръбски патрони ги има само на едно място на "абсурдната" цена от 0.80 лв. за брой.
                        Къде? - ама дай на лични.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Патрони за ТТ

                          Тьрсене и предлагане явно,последно бяха 10.99 за 50 броя 9мм,половин куфар си взех,в 45ти бяха по 15.99 или долар горница.

                          За идея само,80 цента на бройка ммммммама е болна,аз толкова давам за 308 за болт бушка от точните патрони уж.





                          Бьрза проверка - тия са по 25 кинта за 50 или двойно и половина на 9мм като цена.БаФ тоя зор,това наистина трябва да е подарьк за да го стрелям,Први Партизан се е свьршил,имат обаче СБ ма да си ги стрелят те
                          Последно редактирано от BENZBOSS; 20-04-15, 20:45.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Патрони за ТТ

                            Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                            ...само че собствениците на ТТ са различни хора...
                            Щом казваш, нека са различни, аз мнение по този въпрос не изразявам. Само че, определено би им било от полза да си дадат сметка, че сдобивайки се с екзотично оръжие, в съответно екзотичен калибър - няма начин да очакват тривиални разходи (хем перспективата е тенденцията да се задълбочава в тази именно посока). А пазарът в щатите (цивилен, оръжеен) е една друга бира.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Патрони за ТТ

                              Да се изфукам:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0145A.jpg
Прегледи:1
Размер:19.3 КБ
ID:5673583Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0146A.jpg
Прегледи:1
Размер:25.5 КБ
ID:5673584 45 бр. новички сръбски патрончета FMJ покриващи точно разрешеното количество. Всички стари произведени 1947 г. ги изгърмях и замених с тези. Между другото нито един от тях не засече, не скъса гилзата или какъвто и да е друг проблем.
                              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                              Коментар


                              • От: Патрони за ТТ

                                Някой знае ли как се определят калибрите? Защо има 7,62 а не е 7,6 или 5,45 а не 5,5 и т.н. Примери има много.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X