Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

    Оригинален 8 или 10 заряден пълнител на Зиг P220 45ACP. Патроните Хорнади 45 auto 200gr XTP. Куршума запира в двете подгънати челюсти на пълнителя и - трудно влиза /задържа при лентоване/ и почти не иска да излиза.
    Я кажете къде бъркам? Нали 45auto и 45acp били еднакви? Или???
    Прикачени файлове
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

  • #2
    От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:106.9 КБ
ID:5534338
    Дано от снимките става ясно какво се опитвам да кажа. Качеството кофти ама с телефона май не може по-добре.
    Да допълня- никакви модификации по нищо не са правени. Положението е същото и на трите чисто нови оригинални пълнителя. На 10 зарядния го прави даже с 9 патрона вътре.
    Последно редактирано от NIKSD; 08-11-13, 06:44.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #3
      От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

      Никьде не бьркаш,но поне една кутия трябва да изтрескаме с тебе за проба дали вьрвят в Сиговете.Аз рових ден,никой никьде не се оплаква тия да запьват в Сиг.Смятай,че ако твоите запьват то моите Барнс вьобще не трябва да влизат тогава.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:999224.jpg
Прегледи:1
Размер:107.6 КБ
ID:5534339

      Отивам да лентовам.


      Пуууууу





      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p5.jpg
Прегледи:1
Размер:174.8 КБ
ID:5534342

      С едно такова си се лентоват лесно,пьрвия трудно го вадя,че запьва под ьгьл ма после си вьрвят,нито един не застава така както твоя на снимката,пьлнителите са ни абсолютно еднакви.

      БАСИ
      Последно редактирано от BENZBOSS; 08-11-13, 07:17.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

        Пичове давайте идеи.

        Освен смяна на патроните с такива които не запьват друго какво може да се напррави?Полиране на пьлнителите,смяна на пружини,тунинг на свивката на тоя пьлнител………???

        Говорим за чисто нови оригинални пьлнители на Сиг които и пистолет не са видели,дьржат се в стрелбарска чанта с меки стени,никой никога никьде не ги е подритвал.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

          Идеите току що станаха ясни- моите Хорнади патрони са малко по-дълги от на брат ми и задържат в пълнителите.

          Да се таковам в късмета- идва револвера Рюгер, спусъка му задира и не се връща. Обратно в завода за ремонти. Идват патрони за Зиг, задържат в пълнителите...
          Абе, тая индустрия някакви стандарти има ли? Уж все "качествени" ги търсим...
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #6
            От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

            Под МАЛКО да се разбира милиметьр или малко над това,не сме го мерили.Барнса вьрвят мазно и вьтре и вьн,Хорнадито влиза с чаткане и ако си мразиш палеца е прекрасно за целта,излиза с Латермана или поне половината и да им се моля си стоят запьнали ма брата им хванал цаката и ги вади с шут.

            Да не се прецака някой,Барнса вьрви поне рачно,Хорнадито не мьрда,влиза сьс зор и излиза с много зор.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

              На това хорнади що пише CUSTOM? Да не са някакви специално произведени за определени марки пистолети?
              Според мене не си заслужава да си съсипвате пълнителите! Производители на патрони бол, защо пък трябва да са точно тия. Аз бих ги върнал и сменил за други и забравям повече за тоя производител! Един милиметър си е сериозен допуск даже и за производство на ламаринени шкафове, а за муниции е просто немислим! Ако са допуснали такава груба грешка с размера, то какво и колко ли е напълнено вътре!? Иначе могат да се понатиснат за да влезе още куршума в гилзата, ама аз не бих рискувал да стрелям с такива!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #8
                От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                Май не е за всеки пистолет тези патрони - http://www.hornady.com/store/45-ACP-200-gr-XTP/

                Коментар


                • #9
                  От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                  Аз никъде не видях да пише, че са за определени модели пистолети. Идея нямам какво означава това Custom дето се мъдри на кутията. Май означава, че са черешката на тортата за тая марка.
                  Тук муниции не се връщат, пък и са купувани от интернет. Като им платя доставката /естествено "експлозиви" не е супер евтинко/ и излиза дявол на магаре. Ще взема някоя гърмялка под наем и ще надупча малко хартия с тях.
                  Май излиза, че преди да накликам голяма бройка, трябва да пробвам една кутийка дали става. Или да се разхождам като цветарка с пълнител по магазините.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #10
                    От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    Май не е за всеки пистолет тези патрони - http://www.hornady.com/store/45-ACP-200-gr-XTP/
                    Как да го усетиш теговата верица,много добри патрони,куршума отваря стабилно,намален откат,не светка толкова при истрел,не дупчи много………….и за домашна употреба били едни от добрите.Ма ни вляя.
                    Аз дето нищо не разбирам се оцьклих с какьв зор влизат в моите пьлнители и как щтрака при натискане,пьрвия си влезе,втория стои като залепен.

                    Никьде никой нищо не пише за проблем сьс Сиг и тия патрони,не пише и да са по-дьлги или да запьват или аз поне от седмици четене това не сьм го срещал.Да де ма точно това се получи.


                    Ето едно от нещата по които аз поне се водя като избирам патрони.И нИ вляя

                    http://www.ar15.com/ammo/project/Self_Defense_Ammo_FAQ/

                    Това кой не писне в магазина на следващото ходене е ма на кьде сьм,а сега отивам да препратя снимките на брата в един тукашен форум,да видим после.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                      А защо не пишете направо на Хорнади да ги питате тях? Поне да се разнищи въпроса какво са имали предвид с това "къстъм" и защо ни влЯа и в бурканЯ.Мисля, че те могат да отговорят най правилно, а и не вярвам да откажат отговор.
                      Subaru Legacy 2.5
                      Suzuki GS500 E

                      Коментар


                      • #12
                        От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                        Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                        А защо не пишете направо на Хорнади да ги питате тях? Поне да се разнищи въпроса какво са имали предвид с това "къстъм" и защо ни влЯа и в бурканЯ.Мисля, че те могат да отговорят най правилно, а и не вярвам да откажат отговор.
                        Не мисля да се обаждам на никого. Нямам достатъчно опит с материята и няма да мога да разбера дали ме качват на черешата или ми говорят истината. В най-добрия случаи ще си признаят, че са сбъркали и ще ми предложат да ги заменя или нещо такова. Не си струва разправията. Днес бяха закупени други патрони от друга марка. Кликаш по интернет и готово. Тия ги нося на стрелбището и ги издумквам свадбaрската с нещо под наем.
                        "Custom" муниции са включени към "нови продукти" на страницата на производителя. Никъде не пише да са с нещо по различни от обикновен 45 ауто. Тия снимки ще се публикуват на няколко места и Hornady да се оправя.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • #13
                          От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                          http://www.hornady.com/store/custom_handgun

                          Кьстьм на баба им летателните парашутки.Специална гилза,барут святкащ по-малко,че да не заслепява в тьмницата,нам си какьв куршум.Не пишат,че не влиза,а те точно това правят.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                            Това на сайта им го прочетох.Мисълта ми беше просто да се изясни случката защо е такава, а не да се разправяш да сменяш кутийка патрони за 20-тина долара.На мен лично би ми било любопитно просто да знам.А с особеностите на американския оръжеен пазар съм сигурен, че няма да останете без патрони за пистолетите си даже и да не купувате от Хорнади.
                            Subaru Legacy 2.5
                            Suzuki GS500 E

                            Коментар


                            • #15
                              От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                              И аз искам да знам къде е грешката, но като не съм много навътре с материала, не виждам смисъл да рискувам някой да ме пусне по пързалката. Като качим снимките в тукашния форум, още утре ще има поне 50 човека да правят проби. И ще се изясни кой прав и кой крив. След 2 дни трябва да ходя до магазина/стрелбището да попълвам бумаги за поредното пукало и ще им занеса малко пълнители и патрони да ги видя те какво ще кажат. При всички положения ще се чуе нещо.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X