Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турнир по стрелба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Турнир по стрелба

    Здравейте колеги! От досте време се ровя по сайтовете за някой предстоящ турнир по стрелба с КНО във Варна или областта , но уви- попадам само на отдавна отминали състезания. В София и Пловдив запалените "пищовджии" си имат клубове, организират си редовни срещи и т.н. Във Варна рядко можеш да срешнеш един и същ човек два пъти на стрелбището (то доскоро и стрелбище нямаше ,та ходихме до съседния "град" Аксаково). Предлагам в този форум да създадем едно общество, дружество, компания или както искате го наречете , на любителите на оръжия, да се организираме и да се срешнем на някое стрелбище, да постреляме. В тази криза едва ли има човек с излишни пари, но по-добре на стрелбището, отколкото на чашка. Ще ми бъде приятно да се запозная с всички вас!

  • #2
    До: Турнир по стрелба

    Аз съм ЗА. Не съм от Варна но това не прече да се расходя понякога в името на каузата.

    Коментар


    • #3
      До: Турнир по стрелба

      Тази вечер ума турнир в Шумен. Можете да се свържете с организатора на този телефон:
      Валери GSM 0887 293 860
      Approximately 29% of the Earth is land,the rest is ours...

      Коментар


      • #4
        До: Турнир по стрелба

        Първоначално публикуван от niknikolov27 Преглед на мнение
        Здравейте колеги! От досте време се ровя по сайтовете за някой предстоящ турнир по стрелба с КНО във Варна.
        Спортен клуб "Аргус" Варна по IPSC.http://www.mtbull.com/argus/?cat=13

        Коментар


        • #5
          До: Турнир по стрелба

          Снимките от инрото на АРГУС са правени миналата година на стрелбището в Шумен и без разрешение са качени в публичното пространство. Като член на "Клуб по спортна стрелба Шумен" се чувствам ощетен и на следващото събрание ще предложа на ръководството, да наложи глоба на АРГУС в размер на поне 2 каси бира и мезе.
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

          Коментар


          • #6
            До: Турнир по стрелба

            На 1 Април 2010 година, на стрелбището на Стрелкови клуб - Шумен, ще се проведе състезание с КНО.
            Регламента е съобразен предвид символиката на деня:
            Стрелбата ще се извършва с една ръка - лявата(слабата). За левичари съответно ръката ще бъде дясна.
            Познаваме се добре, така че всичко опити за измама ще се санкционират жестоко.
            15 зачетни изстрела на 25 м по мишена №4.
            Всички които искат да участват, да се чувстват поканени. Ще има медали и грамоти, както обикновено. Такса за участие не се събира. Заплащат се само патроните по ценораспис от стрелбището.
            Час на започване - след 17.30 часа.
            Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

            Коментар


            • #7
              До: Турнир по стрелба

              Хубаво го измислихте , а такива като мен
              дето стрелят с две ръце............

              Коментар


              • #8
                До: Турнир по стрелба

                Първоначално публикуван от krras Преглед на мнение
                Хубаво го измислихте , а такива като мен
                дето стрелят с две ръце............
                ... могат да пробват с два крака или някой друг крайник (последния може и да не е ляв) ...
                Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                Коментар


                • #9
                  До: Турнир по стрелба

                  Ще видиш на първи крака , ръце и .......други работи!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Турнир по стрелба

                    Добре сте го организирали, ама... що точно на 1-ви април?
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Турнир по стрелба

                      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                      Добре сте го организирали, ама... що точно на 1-ви април?
                      Важното е да има повод и затова регламента е такъв - шеговит, пък нали на другия ден се почива.

                      За Гергьовден подготвяме състезание, което ще се проведе най-вероятно на 05.05. и ще се стреля със спортен револвер .38 калибър, с който никой не е стрелял преди това. Да има равен старт за всички. Стреляш 3 пробни, правиш си корекциите и след това 10-15 зачетни. Поне така го замисляме за сега.
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Турнир по стрелба

                        Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                        Важното е да има повод и затова регламента е такъв - шеговит, пък нали на другия ден се почива.

                        За Гергьовден подготвяме състезание, което ще се проведе най-вероятно на 05.05. и ще се стреля със спортен револвер .38 калибър, с който никой не е стрелял преди това. Да има равен старт за всички. Стреляш 3 пробни, правиш си корекциите и след това 10-15 зачетни. Поне така го замисляме за сега.
                        И ако револвера е ЧЗ никой който евентуално на времето не е тренирал спортна стрелба не е стрелял с такъв аз лично доста съм си пострелял.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #13
                          До: Турнир по стрелба

                          Точно за такъв револвер ЧЗ става въпрос.
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Турнир по стрелба

                            Изключително качествен револвер . Аз не съм фен на револверите да не кажа че направо не ги обичам но това ЧЗ има с къкво да впечатли дори и човек като мен.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              До: Турнир по стрелба

                              че ходете си в Комбат горе в Младост, за какво чакате да има специално направен турнир. Патроните там са мисля на същите цени като в оръжейните магазини, освен това персоналът е много точен. Първия път като отидох мислех, че ще са някои дръпнати, но ме опровергаха. Аз съм с много положително мнение за това стрелбище.

                              а за въпроси свързани с IPSC- мисля Паскал там вземаше дейно участие в такива мероприятия, не съм сигурен, а за по-сигурно- Скипа горе на Почивка в Аргус. Всеки делничен ден в 19 часа започват тренировките по муай тай, Скипа ги води, не трябва да се притеснявате да влезете и да питате.
                              Последно редактирано от giorgio; 26-03-10, 07:38.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X