Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Общи приказки и простотии

    Верно!
    Докато си поръчвах джакузито, едно педалче ми говореше за "хромотерапия"...
    Добре, че се въздържах от реакция, това било лампичка, с различни цветове!

  • #2
    Аз не бях сигурен дали съм чул "р"... в "хромотерапията"..

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
      Аз не бях сигурен дали съм чул "р"... в "хромотерапията"..

      Коментар


      • #4
        Ми кво от това? Пак да се маха, не виждаш ли че е без шапка?

        Коментар


        • #5
          Ясно, как ти е прозвучало. Обаче нещо съвсем се разлигавихте, та да не дойде модераторът, щото малко trigger happy си пада, разбирай ще изпонатрие половината мнения и ще изпоредактира останалите...

          Коментар


          • #6
            Че кво му пречим? Сега е нощ.

            Коментар


            • #7
              Че той по това време излиза на лов за простотии. Още една дума и ще направи тема "Общи приказки и простотии", където ще ви пресели.

              Коментар


              • #8
                Прав е и е готин /ще ти пратя хромотерапевт/!
                А това за "веселия спусък", направо ме изкефи, ще кръстя така ранчото си!
                Обер, приключваме глезотиите...

                Коментар


                • #9
                  Нощем трябва да спи! Нощният форум за здравословна шизофрения не пречи на никого!

                  Коментар


                  • #10
                    Оряза ни като Сталин - жалба...

                    Така си трябва момци, паднахме в септичната яма, да се научим да пишем полезни неща...

                    Айде следващия път - строго в темата....

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                      А, бе, вече казах, че за трептения, деформации и т.н. има тема от преди. Карате ни да се повтаряме.

                      Е тва теб притеснява ли те :-))))))))))))

                      Ае не са прай на сухар!

                      Коментар


                      • #12
                        Сухар, кифла, поничка, все тая. Въпросът е, че някой го мързи да чете, а на нас авторските ни се плащат само веднъж, така че - да, притеснява ме, щото няма хонорари...

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                          Сухар, кифла, поничка, все тая. Въпросът е, че някой го мързи да чете, а на нас авторските ни се плащат само веднъж, така че - да, притеснява ме, щото няма хонорари...
                          Ш почерпа бе!

                          Един-два глигански суджука добре ли е?

                          Коментар


                          • #14
                            Момчета, що се "карате" за "стари дъвки"???!!!
                            Дайте, да заджвакаме някоя нова!!!!

                            Коментар


                            • #15
                              Бе трай си, че не останаха санитари. Сега ше се сетят я за полигонални цеви, я за криви или некоя друга простотия ... После некой ше се ядоса и ше каже че сички са тъпанари щото максисът е с кожух. За вода! И за сняг!!! А па некой друг ше му каже да си трае, щот кога картечницата е с лафет е по-тежка от кога е без. И пистолета нема барабан! И ае сички да спират да пишат че ше дойде модератора и ше ги измодерасти. Обаче може да мине некой с железни нерви и да ги върне у темата. Един вид че ръчните бомби може да са кръгли па може и да не са, от едно време още, ехеее ... И кво знаят тука сички, и въобще!
                              А тука пак ни бири ни келнерки((( За тва ли се борИхме бе ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X