Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво да закачим на теглича

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво да закачим на теглича

    А, бе, човекът няма нито колекционерски, нито гъзарски амбиции. Иска личен пистолет и се е насочил към баланса.

    Иначе от котараците на Берета, Гепардът 86 е още по-добре от споменатия 3032. А, кво за цените и банкерките?! Цаната им не е нищо стряскащо.

    Нищо не разбрах за картечниците и зенитките, ама карай... На приказки знаеш ли колко вярвам? Имало, продавало се, незнамсикво, ама никой не си е купил на практика.

  • #2
    Сички гъзари си купиха. Само аз не съм ма не щото не знам къде да ги държа.
    Кво да разбираш? Нали ти казвам - кой квото си има. Някой си разхожда кучето, някой - зенитката. Социално слаб съм, неам пудел. Та казвам ти - колкото за едно кръгче в кварталната градинка и Максим става.
    Хе, като не искаш - не вярвай. В това време чекиджиите ще ги размъкнат, и за нас пак няма да има. После ще ги пуснат, на десеторна цена.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      Яааааааааааааа!!!!!!
      Стефан качи снимка!!!!!!!!!
      Не може да бъде, глейте к`во става хора!
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Мда! Наистина качи! Значи сега ми дължи само един камион бира а не цяла фабрика. Стефане ако така продължаваш скоро може да дойде момент аз да черпя...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Това мяза на музея на "Черковна", ама накъде го е помъкнал това нещо...

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
            Това мяза на музея на "Черковна", ама накъде го е помъкнал това нещо...
            Сигурно към къщи. Стефчо , да не се готвиш за кръгова отбрана?

            Коментар


            • #7
              Да, аз съм гигант! Съвсем сам я качих. Още не ми се вярва))
              Къде, разхождам се бе, нали ви казвам. Като ми стане скучно и времето е хубаво, зема та ида на разходка. И да не се чувствам самотен си вземам нещо красиво.

              Коментар


              • #8
                Стефане искам и аз една.Имаш прицеп бири....
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X