Обява

Свий
Няма добавени обяви.

САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
    Паунов не съм шоп по лош от шоп съмНо не бих си позволил да кажа лоша дума или обидна за Българи НЕЗАВИСИМО от къде са.Да си жив и здрав аз не обиждам никой....Поздрави
    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Не мислиш ли че използваш неуместни квалификации?

    ПичОве, що бързате да скачате... !
    Човекът, най-надлежно е сложил: "гадните шопи" в кавички, изобщо в писаното от него не намирам никаква недобронамереност.
    Последно редактирано от davc; 20-07-10, 22:33. Причина: пропуснат пълен член
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #17
      От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      ПичОве, що бързате да скачате... !
      Човека, най-надлежно е сложил: "гадните шопи" в кавички, изобщо в писаното от него не намирам никаква недобронамереност.
      НЕУМЕСТНИ!!! Аз пък виждам Обида. И то към доста голяма група хора.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #18
        От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

        Е, чак пък... всъщност, точно това е отношението на една още по-голяма група хора към въпросната голяма - и то без никакви кавички!!!
        В сумА теми "нешопите" биват квалифицирани как ли не, и в прав текст, и индиректно. Даже наскоро, от няколко хиляди километра бе закована "присъдата" - измет ли та сган ли. И особени реакции не последваха. А кавички съвсем нямаше...
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #19
          От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

          Значи пишем каквото ни дойде на ум, слагаме го в кавички и пей сърце! Форумът си има правила, и ние трябва да се стремим да ги спазваме. Паунофф е според мен човек на възраст и не му отива да сипва в кацата с мед л@@на. Стига толкова по този въпрос. Надявам се че ще ме разбере.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • #20
            От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
            Значи пишем каквото ни дойде на ум, слагаме го в кавички и пей сърце!

            Алгоритъмът съвсем не е този - "Съвсем съзнателно и целенасочено слагаме кавички", би било правилното му описание.
            Без значение от възрастта му, Паунов е участник с изключително съдържателни мнения, поне по оръжейните теми от форума.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #21
              От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Паунов е участник с изключително съдържателни мнения, поне по оръжейните теми от форума.
              Именно.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #22
                От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                Гледам клипчетата на колегата Sub_zero и се чудя: Сериозно ли има такива идиоти нападатели, които си вкарват ръката с пистолета през отворен прозорец на автомобил? Явно е много често срещана ситуация, защото видях да се отработва в няколко варианта! Направо като флаери ги раздават тия пистолети...

                Коментар


                • #23
                  От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                  Първоначално публикуван от Kamen13 Преглед на мнение
                  Гледам клипчетата на колегата Sub_zero и се чудя: Сериозно ли има такива идиоти нападатели, които си вкарват ръката с пистолета през отворен прозорец на автомобил? Явно е много често срещана ситуация, защото видях да се отработва в няколко варианта! Направо като флаери ги раздават тия пистолети...
                  Искам само да вметна, че реална защита от огнестрлно оръжие може да се случи единствено, ако нападателя е кръгал идиот. И за това се оттренирват такива варянти с неправилно насочено КНО.

                  Коментар


                  • #24
                    От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                    Е, не е необходимо да е чак кръгъл идиот... Достатъчно е опитът и обучението му да са от холивудските филми, което за щастие, е често срещано явление.
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                      Отдавна искам да попитам дали би било възможно да се направи такъв курс в провинцията. Да се съберем желаещи, да направим списък, да съберем капаро, за да покажем, че сме сериозни и да "командироваме" инструкторите в някой по-голям областен град. Все пак и ние сме хора и искаме да научим това-онова, а не само "гадните шопи" да се възползват от благинките. Аз примерно съм кандидат за Североизточна България - Шумен, Варна, Добрич, Разград, Търговище, Русе и т.н. Ако съответно е в Шумен имам възможност да осигуря закрито стрелбище и боеприпаси.
                      Разбира се че може щом е в БГ, няма значение в кои град обаждатесе за кога и идвам... стига да има условя за провеждането на тренинга/ стрелбище и патрони а участниците да имат пистолети / останалото е въпрос на договорка

                      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                      Е, не е необходимо да е чак кръгъл идиот... Достатъчно е опитът и обучението му да са от холивудските филми, което за щастие, е често срещано явление.
                      а в холивуд на последък ползват консултанти, по-лошото е ютуб уроците, много порофесионалисти се изучиха от там )))
                      Последно редактирано от giorgio; 21-07-10, 09:48.

                      Коментар


                      • #26
                        От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                        Първоначално публикуван от sub-ZERO Преглед на мнение
                        а в холивуд на последък ползват консултанти, по-лошото е ютуб уроците, много порофесионалисти се изучиха от там )))
                        Няма лошо. Ако тактиката сработи - благодарности за цял живот, ако се издъни - няма как да се направи рекламация.

                        Има доста логика в такъв курс да залегне именно самоотбрана при нападение от непрофесионалист! Не бях се замислял.

                        Коментар


                        • #27
                          От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                          Ако нападателя е подготвен добре, шансовете да допусне грешка са малки, а вероятноста да оцелеете минимална и тук си е работа за специялните части вече!!!
                          Курсовете са насочени към подготовка на обикновенни хора за реакции в евентуални нападения от кокошкарски тип рекламации за сега няма

                          Коментар


                          • #28
                            От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                            Извинявам се на всички тук присъстващи етнически групи лишени от чувство за хумор, за сметка на прекалена гордост. Кавичките естествено не са случайно поставени, но съм пропуснал , която смятах да поставя до тях. "Обидната" квалификация бе породена единствено от чувство за благородна завист, към възможностите, които имат хората живеещи в София и нас които сме далеко от там. (Умишлено не използвам термини като "столичани" и "провинциалисти", за да няма и други обидени).

                            Благодарности към Боби за отзивчивостта. Ангажирам се да направя проучване в шуменската оръжейна общност за провеждане на такъв курс, а при проявен интерес всеки от близките провинциални градове може да се свърже с мен на лични, за да го включим евентуално в групата.
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                            Коментар


                            • #29
                              От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                              Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                              Извинявам се на всички тук присъстващи етнически групи лишени от чувство за хумор, за сметка на прекалена гордост. Кавичките естествено не са случайно поставени, но съм пропуснал , която смятах да поставя до тях. "Обидната" квалификация бе породена единствено от чувство за благородна завист, към възможностите, които имат хората живеещи в София и нас които сме далеко от там. (Умишлено не използвам термини като "столичани" и "провинциалисти", за да няма и други обидени).

                              Благодарности към Боби за отзивчивостта. Ангажирам се да направя проучване в шуменската оръжейна общност за провеждане на такъв курс, а при проявен интерес всеки от близките провинциални градове може да се свърже с мен на лични, за да го включим евентуално в групата.
                              Простен си и аз снощи съм чел полу зашематенМойта етническа група е и твоя Дядо ми е с фамилия Паунов...И нямя да пиша какво е правил след Освобождението че трябва да сме толерантни по новите директиви към малцинствените групиПоздрави не се коркай много обичам да чета като пишеш за оръжията аз не съм толкова навътре в материала но иначе ги обичам истински...
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • #30
                                От: САМООТБРАНА С ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ

                                Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                                ... Ангажирам се да направя проучване в шуменската оръжейна общност за провеждане на такъв курс, а при проявен интерес всеки от близките провинциални градове може да се свърже с мен на лични, за да го включим евентуално в групата.
                                Аааа... моля, моля, според Хемингуей, всяко населено място, което е отдалечено от морето, е провинция!

                                Паунов, вие с Боби направете организация, а може и ние, от морето, да прескочим до провинцията...

                                П.П. Всъщност Шумен не беше ли морски град... с пристанище Варна?
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X