Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спецназ - отвъд възможното

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Спецназ - отвъд възможното

    Малко забавното по темата:

    Кто как это делает.

    Бойцы Спецназа ГРУ.
    Обнаруживают змею. Ведут скрытное наблюдение, постепенно удаляясь от базы. Пропадают без вести. Через два месяца возвращаются и рапортуют об успешном выполнении операции. В качестве доказательства представляют десять змеиных шкурок, ногу Шамиля Басаева, двух связанных китайцев и обломки самолета F-117 "Стелс".

    Бойцы антитеррористической группы "Альфа".
    Устанавливают визуальное наблюдение за змеей. Предлагают ей деньги, алкоголь, наркотики и прямой самолет в Турцию. Несколько раз отрабатывают операцию по уничтожению на других змеях. Потом успешно проводят эту операцию.

    Бойцы ФСО .
    Устанавливают контроль над участком, где предположительно будут проходить действия по уничтожению. Проверяют места, откуда может появиться противник. Разворачивают подразделения по противодействию снайперам. Выставляют оцепление... Вызывают саперов, которые и обнаруживают пыльный труп змеи, затоптанной во время этой суматохи.

    Бойцы спецназа ФПС (ФПС — Федеральная Пограничная Служба).
    Проводят перед змеей линию — "границу". Наблюдают за змеей. В случае пересечения змеей "границы" пытаются задержать или уничтожить.

    Бойцы группы специального назначения "Вымпел".
    План А. Маскируются под змей. Проникают в змеиное логово. Входят в доверие. Выведывают всю ценную информацию. Учат одну из змей убивать себе подобных и ждут положительного результата.
    План Б. Находят бесхозный скелет тушканчика. Изготавливают из него арбалет. Убивают им змею. Заметают следы. Возвращаются на базу.

    Бойцы спецназа МВД.
    Командование пытается согласовать предполагаемую операцию с армией и ФСБ. В это время отряд занимает позиции возле места предполагаемого нахождения змеи, скрытно выдвигается и успешно проводит операцию по захвату. Однако позже выясняется, что действия по захвату змей не входят в компетенцию МВД. Змею отпускают. За время операции отряд спецназа два раза переименовывают и один раз пытаются сократить.

    Коментар


    • #32
      От: Спецназ - отвъд възможното

      Други са сега битките...
      А и от тези части, никога не е зависел крайният изход на която и да е война.

      Коментар


      • #33
        От: Спецназ - отвъд възможното

        U.S. NAVY SEALS са най добрите Специалного Назначения могат само да им дишат праха и наште момчета от ВРАНА са по добри!Тюлените са ги съсипвали при всички възможни контакти и преди и сега на камера всеки може да е страшен реалноста и болката са друго!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #34
          От: Спецназ - отвъд възможното

          ти пък кога беше с тях на операция,та си такъв разбирач.

          Коментар


          • #35
            От: Спецназ - отвъд възможното

            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
            U.S. NAVY SEALS са най добрите Специалного Назначения могат само да им дишат праха и наште момчета от ВРАНА са по добри!Тюлените са ги съсипвали при всички възможни контакти и преди и сега на камера всеки може да е страшен реалноста и болката са друго!
            Айдееее!!! Поредния "Рамбо" се исказа (изряза)! Я кажи поне за един такъв контакт, в който потвърдено са се били един срещу друг цитираните от теб спецчасти..?!!!!

            Коментар


            • #36
              От: Спецназ - отвъд възможното

              Тия са ясни, ама да вземе "Фастър" да каже и кой е по-силен Робокоп или Терминатор, че гледам е много в час.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #37
                От: Спецназ - отвъд възможното

                Аз съм за терминатор щото ми е по симпатичен.По мое време във Вътрешни войски се стреляше по 3 дни в седмицата по 20 часа на ден.Живеехме в гората,правихме преходи по 25 км. веднъж седмично и по 60 км. веднъж месечно,6 месеца съм пил топла минерална вода от един извор на 100 метра от поделението защото друга нямаше,прекарах 2 пъти дизинтерия,при последните тренировки един боец се удави в канал пълен с вода с пълно бойно снаряжение,3 заминаха в психиатрията в мвр болницата в София един си преряза вените пред мен,един се простреля в лявата подмишница съвсем умишлено и оцеля,няколко години по късно разбрах че е умрял дрогиран в катастрофа,като старо куче бях за 3 месеца във враня и все едно бях в рая,незнам дали сме били добри но ми беше все едно кой ще ми застане на мушката на СВД-Драгунов.....местноста топлата вода за който му говори нещо !
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #38
                  От: Спецназ - отвъд възможното

                  За "Спецназ" единственото което се сещам е, как се превзема държава за 40 мин.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Спецназ - отвъд възможното

                    Знаех че ще има здрав спор!
                    Не съм пристрастен познавам бивши набори от наште части а и имам комуникация със един бивш инструктор от Американските части сега се занимава с Лична самоотбрана ;ако си назор сигурно няма да си зашиеш раната а? Като във филма за спецназ!Ако си някъде сам и ранен но подготвен със всичко необходимо в раницата ще направиш всичко възможно човешкият дух няма граници само психологически!Относно контактите -официални няма -неофициални колкото щеш и през студената война ;Виетнам;Камбоджа;Северна и Централна Африка ! Иначе и те са си голяма работа само това с безконтактния бой е пълна простотия това само съм чел че го владеят много малко стари сенсеи в Япония изкуството Шатори в днешни времена няма кой да стой вмедитална концентрация седмици и месеци!
                    Тюлените са си освободили отвлечения кораб в Сомалия за 20мин. при вълнение със снайперисти цялата операция подготовка всичко!Темата е много интересна! :При една битка няма добри и много добри всичко е относително -въпрос на подготовка и приятелство с мистър Мърфи каръка!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Спецназ - отвъд възможното

                      Приятел,я поне напиши,кой набор си че да разберем кога е била,толкова добра,подготовката на Американците и толкова зле на руснаците.Щото аз,на живо с американски специални сили,не съм виждал,но съм контактувал с турските Парашутчо командо,които по мое време наистина бяха много добри,но това,не значи да омаловажавам подготовката на останалите

                      Коментар


                      • #41
                        От: Спецназ - отвъд възможното

                        Американците са лигави тинейджъри на които са им дали всякакви играчки за война,и когато му се счупи нещо от оборудвамето не знае какво да направи и започва да плаче,а братята руснаци се бият до край без значение срещу кой,как и със какво.Американците се бият за пари а Руснаците за Майка Русия.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Спецназ - отвъд възможното

                          Ха-ха-ха, хо-хо-хо, хи-хи-хи! Ти ме размаза от смях като вестник муха...
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Спецназ - отвъд възможното

                            Първоначално публикуван от снайпер Преглед на мнение
                            Американците се бият за пари а Руснаците за Майка Русия.
                            Харконите за Меланж.
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Спецназ - отвъд възможното

                              Не знам но до сега само руснаците с 5-6 човека си върнаха от мангалите пирати кораба за 10 минути.А американците конвой,коридори,самолетоносачи и све чудо и корабите хоп в ръцете на пиратите.После откупи и какво ли не,а братушките тихо леко и никой даже не разбра как ,откараха ги в Русия и смърт и от тогава не чухме за пирати!
                              п.с.А излезе новия Джак Спароу.
                              Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Спецназ - отвъд възможното

                                Аз пък мисля че Чък Норис ако хване Брус Уилис - ще го спука от бой. Що мисля така ли - щото съм ефрейтор от запаса и един старшина-артелчик ми ги каза тЕя работи. Освен това съм гледал всички серии на Рамбо, и даже като малък имах нунчако.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X