Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бронежилетка ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Айде, бе!
    Ще ми купува ли някой бронежилетката, или да и изхвърлям вложките и да си стане само жилетка?

    Коментар


    • #17
      Нищо не фърляй! Щом има пластини, значи става. Ако много ти пречи в къщи, като се напием може да правим с нея политпросвета. Като ген. Лебед.

      Коментар


      • #18
        Пази си я за пейнтбола.

        Коментар


        • #19
          Още се надявам да и прибера парите, ама ако не стане скоро ще я тестваме с един Парабеллум, така да се каже сблъсък на новото време със старото, аз съм заложил бутилка уиски на Миротвореца, ако се справи, другия т.е. пак аз, черпи!

          Коментар


          • #20
            Мани ги парите ... Тия неща са като пожарогасителите. Един път потрябват и ако ги няма ...

            Коментар


            • #21
              Ти поне си сериозен човек, не се излагай!
              Замислял ли си се какъв купон е да ти се налага да я носиш?
              Не в смисъла на неудобството, остави ги миротворците, говоря ти в нашата територия...
              Значи трябва си и каска, иначе ще станеш перфектен донор на вътрешни органи, всъщност при взрив и това не става, така че най-добре да си сложиш къси гащи и потник и със сигурност ще заблудиш врага!

              Коментар


              • #22
                Мани, носил съм. По тукашните улици. Тежи. Като по тамошните.
                А виж, къси гащи не съм носил от дете, потник - от последния караул в ония времена когато на развода на караулите трябваше да покажеш и че си с потник Така че спомените ми са ъъъ ... несигурни))

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от Стефан
                  )) Че тогава що ходи там?
                  Гражданските жилетки не пазят от нищо. С военните няма да може и да мръдне. Това е само за наистина яки мъже.
                  затова ли аз съм носил 2 от бронежилетките коио бяха в ирак?една на гърба и една в ръката.а аз съм на 12.помагах на татко да ги премести

                  Коментар


                  • #24
                    )) То, да ги занесеш от тука до там хубаво, ама да не я сваляш е съвсем друга песен ...
                    Облечи значи едни панталони с големи джобове и кубинки, тури отгоре жилетката, върху нея едно елече с многото джобове. Сега напълни всичките джобове с консерви, павета, по-малките с чакъл че да влезе. Вземи една каска за левче от железарията, навий и арматурно желязо и си я тури на главата. После вземи най-дългия джек, вържи му и една по-голяма гира та да стане 18 кила, тури си го на рамото и иди да ми купиш цигари от будката на ъгъла. А, забравих запалка, пак иди, бегом. Как е? Сега си върви в къщи, на 15-я етаж, асансьора не работи. Три дни не сваляй нищо от себе си, не пускай и джека. Живей си нормално - ходи на училище, спи на тротуара, яж, бе живей си. Движи се само бегом или пълзешком.
                    Ей така живее обикновен картечар от линейната пехота. когато не е на война. Ако искаш по-просто - мани големия джек, вземи най-малкия. Да видиш как живеят другите. Типовите задачи са по три денонощия.
                    Като свалиш всичко от себе си не ставай рязко или не тръгвай веднага да ходиш бързо. Ще паднеш.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X