Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    Вероятно е редно да уточня, висок съм 180 cm и тежа 82 kg. Мазнини... на „плочки" съм. Хващам падащи от масата чаши и друга посуда, като рефлекс. Не обичам „протакането", т.е. щом нещо мога да го свърша качествено за няколко часа интензивна работа, не се бавя с дни. Не съм идолопоклонник. Това, като физически и „темпераментни" характеристики. Знам ли. Търся си БИ като за мен.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение

      Винг Чун вероятно става за теб, за един удар в гърлото, например.

      Само бегло съм запознат, и не зная до колко е ефикасно в практиката. По принцип по-скоро нещо развито и утвърдено в Япония.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        Води се за доста ефикасно, т.е. бързо.

        Ще трябва да носиш задължително „клубна тениска", обаче...

        За японско, Иайдо е твоя избор.
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          Капоейра?
          Дизелов Jeep, не е Jeep.

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
            Само бегло съм запознат, и не зная до колко е ефикасно в практиката. По принцип по-скоро нещо развито и утвърдено в Япония.
            Потърси в нета за въвеждане на принципа “иккен хисатсу”. Ще се изненадаш леко, но има резон.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Ако си ОК с това да пробваш нещо ново, силно ти препоръчвам BJJ. Ще останеш учуден колко неща не си знаел за тялото си до момента. Ако не ти се занимава с граплинг и смяташ, че не е cool, по нещата които си споменал - киокушин, кик-бокс, ММА (ама си намери зала с истински спортисти, не с напомпани батки, щото хич не е ОК 120-килограмов анаболен танк да те нагърчи на 100% със стъпването в залата Предимството на чистия граплинг е, че може да се практикува и на стари години, а е и достатъчно ефективен. В общи линии всеки сам си преценява, аз си послушах тялото и приключих преди 2 години с киокушина примерно.

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                Винг Чун или Тай Бокс
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

                Коментар


                • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                  Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                  ...Колеги, моля за съвет...
                  Молбата ти за съвет е малко в стил "Какъв джип да си купя ?" , където отговорът/съветът на всеки е според собствената му камбанария .
                  Аз затова преди време ти казах , че сам трябва да извървиш пътя . Не че някой някога го е извървял ....

                  Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                  ....Допусни, че съм го извървял ...
                  Ако допусна , че си го извървял значи да допусна , че не си тръгнал .
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    О, просветих се
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      Първоначално публикуван от Иван_Иванов Преглед на мнение
                      Ако си ОК с това да пробваш нещо ново, силно ти препоръчвам BJJ. Ще останеш учуден колко неща не си знаел за тялото си до момента. Ако не ти се занимава с граплинг и смяташ, че не е cool, по нещата които си споменал - киокушин, кик-бокс, ММА (ама си намери зала с истински спортисти, не с напомпани батки, щото хич не е ОК 120-килограмов анаболен танк да те нагърчи на 100% със стъпването в залата Предимството на чистия граплинг е, че може да се практикува и на стари години, а е и достатъчно ефективен. В общи линии всеки сам си преценява, аз си послушах тялото и приключих преди 2 години с киокушина примерно.
                      Такмо и аз щях това да му предложа,и аз като тебе се занимавах прди със гореизброените спортове докато не започнах с граплинга.Емануиле направо ми пиши на лични кога си свободен да те заведа в залата по БЖЖ,първата тренировка е безплата,нищо не ти пречи да пробваш дали това е твоят спорт.
                      0 8 76 36 8 542

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        Къде тренираш, колега?

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          Първоначално публикуван от Иван_Иванов Преглед на мнение
                          Къде тренираш, колега?
                          Open mat.GF Team,при Веско Дуков и чат пак ходяна съботна отворена тренирова във туйстед.
                          0 8 76 36 8 542

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                            О, просветих се
                            Приемаш ли сериозно предложение?

                            Нещо като твоя разработка на движения и удари.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                              Винг Чун или Тай Бокс
                              Ти ме изумяваш,загубил си толкова време с айкидо ,и питаш какво БИ e за теб.Ако не ти идва от вътре,защо очакваш съвет.

                              п.п Написах ти един дълъг пост,но реших че ще обидя много хора,не това ми е целта,аз уважавам всяка форма на спорт, дори Винг Чун.

                              Ама да те питам...ти какво точно очакваше от айкидото чисто физически.Не говоря за духа,да стърчиш като бастун на татамито и да си вярваш че владееш силата,айде няма нужда.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Приемаш ли сериозно предложение?

                                Нещо като твоя разработка на движения и удари.
                                Не толкова сериозно.

                                Имаш предвид хаотично махане на ръце, удряне на пети в задните части и боен вик „ПОМОЩ"

                                Това вероятно го мога.
                                Последно редактирано от emanuilis; 27-03-18, 21:33.
                                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                                LZ1EMS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X