Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нелегални оръжия в България?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Нелегални оръжия в България?

    Брат не барай,чичо ти ги знае къде са........май
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #47
      От: Нелегални оръжия в България?

      Темата е силно безсмислена и обречена... Ако трябва да сме интересни, да се направи анкета...:

      - имате ли нелегално оръжие :
      - късоцевно...
      - гладкоцевно...
      - дълго нарезно...
      - как го Сдобихте...
      - правилно ли го съхранявате - смазки, землянки - температура и влажност...
      - патрони и евентуално релоудинг...
      - и накрая - колко от горните притежавате - тел. и адреЗ /може и имейл/...
      Тропане по клавиатурата...!

      Коментар


      • #48
        От: Нелегални оръжия в България?

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        ....
        В Русия от 2-3 години металотърсачите са незаконни (не знам защо). У нас няма проблеми.
        Хмм, у нас така беше до 90та. Може да не са били незаконни, но да не те хващат, че правиш.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #49
          От: Нелегални оръжия в България?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Металотърсач $100
          Преслушване на двора - безценно.

          В Русия от 2-3 години металотърсачите са незаконни (не знам защо). У нас няма проблеми.
          Ама и в стена можело да е- къща на 3 етажа с енмайсе стаи, няколко обора, 2 изби, двора е с декари...
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #50
            От: Нелегални оръжия в България?

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Ама и в стена можело да е- къща на 3 етажа с енмайсе стаи, няколко обора, 2 изби, двора е с декари...
            Е ти искаш лесно. Може и в гората да е. 12 крачки на север от големия камък...

            Коментар


            • #51
              От: Нелегални оръжия в България?

              Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
              Темата е силно безсмислена и обречена... Ако трябва да сме интересни, да се направи анкета...:

              - имате ли нелегално оръжие :
              - късоцевно...
              - гладкоцевно...
              - дълго нарезно...
              - как го Сдобихте...
              - правилно ли го съхранявате - смазки, землянки - температура и влажност...
              - патрони и евентуално релоудинг...
              - и накрая - колко от горните притежавате - тел. и адреЗ /може и имейл/...
              Тропане по клавиатурата...!
              Колега, аз не питам кой има или как го е сдобил, питам за да видя дали впечатлението ми, че в България има доста незаконно е правилно. И съм бил прав, има, и то доста. И повече трябва да има, ама ...
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #52
                От: Нелегални оръжия в България?

                Не би било лошо да се легализира незаконното оръжие /някаква амнистия/. По-добре би било при условие да не се изнася от дома. Да видим тогава дали няма да намалеят похожденията по чужди къщи /може би с цената на 2-3-ма гръмнати /не е задължително да са убити//.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • #53
                  От: Нелегални оръжия в България?

                  Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                  Не би било лошо да се легализира незаконното оръжие /някаква амнистия/. По-добре би било при условие да не се изнася от дома. Да видим тогава дали няма да намалеят похожденията по чужди къщи /може би с цената на 2-3-ма гръмнати /не е задължително да са убити//.
                  С далеч по-сериозен успех може да се легализира всичкото. Там до някой калибър примерно.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Нелегални оръжия в България?

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Е ти искаш лесно. Може и в гората да е. 12 крачки на север от големия камък...
                    Като хлапе, от пра дядо ми съм чувал, че половината летище в Габровница било на наши земи. Дали ще ми дадат да го преслушам с металотърсача?

                    И защо да се легализира? За да може един ден да се конфискува? Тук се чудим на месец по колко железа да изтървем в морето- легализира, регистрира... Имам ли нещо дето не го знаят, така и ще си остане.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #55
                      От: Нелегални оръжия в България?

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      ....
                      И съм бил прав, има, и то доста. И повече трябва да има, ама ...
                      Няма кой да го носи, то не е пиано.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #56
                        От: Нелегални оръжия в България?

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Хмм, у нас така беше до 90та. Може да не са били незаконни, но да не те хващат, че правиш.
                        То по едно време и бензиновите резачки щяха да регистрират в КОС ?!? Ама то не става само със забрани. Трябва и акъл!
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Нелегални оръжия в България?

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          ...

                          И защо да се легализира? За да може един ден да се конфискува? Тук се чудим на месец по колко железа да изтървем в морето- легализира, регистрира... Имам ли нещо дето не го знаят, така и ще си остане.
                          От легализира до легализира има разлика. Не е нужно да вкарват регистрационен режим.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Нелегални оръжия в България?

                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            Няма кой да го носи, то не е пиано.
                            Хахаха, ти като една моя познат- "с толкова желязо можеш....". Булка, ела го вдигни бе, ела пиленце, само две ти давам, ще ги вдигнеш, ами останалите...?
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #59
                              От: Нелегални оръжия в България?

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              За да може един ден да се конфискува?
                              Не непременно, но непременно, за да се унищожи (обезопаси му викат модерно).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Нелегални оръжия в България?

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                От легализира до легализира има разлика. Не е нужно да вкарват регистрационен режим.
                                Искаш да кажеш, че ще си го показваш на комшиите и приятелите щото било вече легално, или че ще отидеш да си думкаш из баирите? Амнистия за озаконяване има смисъл за властите само, ако знаят какво и на кого амнистират. Аз на никое правителство толкова вяра нямам.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X