Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подземни военни бази

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подземни военни бази

    Сигурно, но няма никакъв проблем да се отделят участъци по ниво и хоризонт (което някъде със сигурност е направено), модернизира се и разширява поетапно, и само събираш парата. Това за разсекретените, но явно има и друго, щом поне на музеи не са направени.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Подземни военни бази

      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      Това за разсекретените, но явно има и друго, щом поне на музеи не са направени.
      Преди десетина години един познат си беше харесал някъде из родопите едно зарязано на произвола на съдбата малко военно поделение . Искаше да развива биологично животновъдство . В поделението от сградния фонд в общи линии бяха останали само бетонните основи . Искаше да го купи или вземе под наем . Пътека направи в МО 1 и 2 и накрая след 2 години получи отговор че това там е секретна военна база от незнам си какво значение за националната сигурност а там вече и желязото от бетонните основи беше измъкнато Явно за да се оправи нещо в БА трябва да се подходи по еврейския начин да не остане нито един роден в робство демек завършил генерал - щабна в съюза и служил при социализма До тогава призрака на Варшавския договор ще си живее комфортно в МО въпреки че субекта умря преди 27 години от 10 години сме членове на съвсем друг военно - политически блок .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Подземни военни бази

        sek.1, проблемът с мотането не е в МО, а във всички софийски министерства...
        Затова и не смятам, че е свързано с Варшавския договор.
        С изумление установих, че отговор за дадено разрешение за търговия (става въпрос не за совалка, а за обикновена боя) от Министерството на здравеопазването (Що пък то?!!) се чака 365 дни - така е указано...
        И с още по-голям изумление установих, че Заместник министър подписва официално уведомително писмо, че пощата е върнала писмо, адресирано до чужденец. Явно няма нищо по-умно да прави..
        А чужденецът е искал да бъде изпитан, ама преди година, и след като година не е получил отговор навярно просто се е 'евакуирал' ....
        Пък ти замесваш ВД и МО Причината е по-дълбоко. Всеки работещ с/в държавната администрация в провинцията ще ти потвърди - софийските министерства и администрации раздуват щата, изискват минимални срокове, а в същото време обратно не чакай отговор..

        И сега доста от поземните укрития се ползват я за барче, я за нещо друго...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Подземни военни бази

          Според медиите от военните и общинарите могат да се поучат даже сайбиите на държавния резерв как се стопанисва имущество.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Подземни военни бази

            Опитавал съм се на да пъти да взема под наем изоставени скривалища в София. Загубена кауза. Едното таа го и закопаха и в момента отгоре е паркинг.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • От: Подземни военни бази

              Не знам за подземните военни бази, но покрай тая тема се поразрових и останах изумен от мащаба на подземната инфраструктура(тунели за евакуация,бомбоубежища,складове,колектори) под по-големите градове(и по специално София,Варна и Ст.Загора).Никога не съм вярвал, че е възможно подобно нещо.За София се спрягат 240км тунели и между 10 и 20 хил обитатели на тия тунели(основно клошари, джебчии и просяци).Мрежата е пълна с материали и клипове на ентусиасти...
              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
              Джон Кенеди

              Коментар


              • От: Подземни военни бази

                Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                Не знам за подземните военни бази, но покрай тая тема се поразрових и останах изумен от мащаба на подземната инфраструктура(тунели за евакуация,бомбоубежища,складове,колектори) под по-големите градове(и по специално София,Варна и Ст.Загора).Никога не съм вярвал, че е възможно подобно нещо.За София се спрягат 240км тунели и между 10 и 20 хил обитатели на тия тунели(основно клошари, джебчии и просяци).Мрежата е пълна с материали и клипове на ентусиасти...
                Под Сердика, Филипопол и Августа Траяна тунели има още от римско време.
                Колко е копано и зидано след това е доста неясно,

                Коментар


                • От: Подземни военни бази

                  Под София са много повече от 240 км тунелите ако включим и проходимите колектори.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • От: Подземни военни бази

                    На времето се говореше че имало тунел от гара Пионер някъде до царския дворец в центъра строен от германците . До колко е вярно не знам .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Подземни военни бази

                      Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                      Не знам за подземните военни бази, но покрай тая тема се поразрових и останах изумен от мащаба на подземната инфраструктура(тунели за евакуация,бомбоубежища,складове,колектори) под по-големите градове(и по специално София,Варна и Ст.Загора).Никога не съм вярвал, че е възможно подобно нещо.За София се спрягат 240км тунели и между 10 и 20 хил обитатели на тия тунели(основно клошари, джебчии и просяци).Мрежата е пълна с материали и клипове на ентусиасти...
                      Я ,да пуснеш някой клип ,че аз съм роден и все още живея над такива тунели ....
                      Ма хич не се ебавам.

                      Коментар


                      • От: Подземни военни бази

                        търси за "тунел бронкс" ... най-известният е.

                        Коментар


                        • От: Подземни военни бази

                          Бронкс има охрана. Не може да се влезе. На Топлофикация са по-достъпни.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • От: Подземни военни бази

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            Я ,да пуснеш някой клип ,че аз съм роден и все още живея над такива тунели ....
                            Ма хич не се ебавам.
                            Готово, бе:





                            форум-https://forum.xnetbg.net/index.php?topic=926.0-има много плява, но и някои интересни разкази.

                            Интересното е, че основните "изследователи" са тийнеджъри

                            ПП.Мисля, че правилата забраняваха препратки към чужди форуми, но не съм сигурен.Ако модератора прецени, нека затрие линка.
                            Последно редактирано от ЕМО; 23-11-17, 20:38.
                            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                            Джон Кенеди

                            Коментар


                            • От: Подземни военни бази

                              Под градовете е различно.

                              Иначе интересните за мен обекти са като този, на който съм служил. От сегашна гледна точка биха изглеждали интересна bug-out локация. За съжаление, закриването на такъв обект се осъществява със заваряне на вратите и поне по един бетоновоз във всеки вход. Поне такава беше съдбата на този, на който съм служил аз. Тези, които са останали са под охрана и там е трудно да се вреди човек

                              Коментар


                              • От: Подземни военни бази

                                Първоначално публикуван от Ilia801 Преглед на мнение
                                ...Иначе интересните за мен обекти са като този, на който съм служил...
                                Абе те и за нас са интересни, ама...
                                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                                Джон Кенеди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X