Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Новини и любопитно

    Само на мен ли ми се струва че на различните "пратки" се отварят по различен брой парашути и че на всички паднали се отварят по два, докато на нормално приземените се отварят по три (говорим за хъмвита, понеже на места се виждат товари и с по един единствен които си слизат нормално, но може да са пускали не само хъмвита и единичните просто да са друг товар) ?
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #92
      Re: Новини и любопитно

      Не само на теб Ники, ясно се вижда че на първите два самолета всеки първи товар пада на земята. Остави парашутите, ясно се вижда че товара се откъсва от коланите на парашута. Според мен, нескопосана сборка и висока скорост на самолета. Общо взето пълен провал. Демек скачат после екипажите и джипове няма. Няма с какво да си носят оборудването и запасите - демек пътници са. Добре, че не е в бойни условия и резултата е само потрошени ламарини.

      Коментар


      • #93
        От: Новини и любопитно

        Не знам дали правилно гледам но ми се струва, че се приземиха успешно и такива с два парашута?
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • #94
          Re: От: Новини и любопитно

          Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
          Не знам дали правилно гледам но ми се струва, че се приземиха успешно и такива с два парашута?
          Да паднаха успешно без да направят дупки в поляната /еко падане, да спасим тревата и животинките/. Важно е после да може да се кара.

          Коментар


          • #95
            От: Новини и любопитно

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CgfODg-VAAAits3.jpg
Прегледи:1
Размер:65.2 КБ
ID:5711566
            п.с. предполагам броят на парашутите зависи каква точно техника спускат

            Коментар


            • #96
              От: Новини и любопитно

              Така се прави ! Заедно с екипажа . https://www.youtube.com/watch?v=TqYL...DOKbmIGi8GGpTA http://ria.ru/video/20100326/216489384.html
              Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
              Този който се смееше като "изпущен" трябваше да му падне едно "Хъмви" на главата.
              Ами за смях си е . Това показва че не само при нас военните нямат много акъл в главите . Това се отработва ако трябва хиляди пъти с бетонни блокове докато се проработи технологията . Тези които падат на заден план в гората едва ли също ще са използваеми . С малко покривени ламарини но в движение . http://vbox7.com/play:39fecf72
              Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
              [ATTACH=CONFIG]863432[/ATTACH]
              п.с. предполагам броят на парашутите зависи каква точно техника спускат
              Чудни донори за форумните проекти Редуктори ; гуми ; джанти ; някоя и друга раздатка Ако може и над България едно такова шоу все пак сме съюзници в НАТО
              Последно редактирано от sek.1; 22-04-16, 06:01.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #97
                От: Новини и любопитно

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Така се прави ! Заедно с екипажа ...
                "Заедно с екипажа", ама само експериментално. Не и като редовна практика в мирно време.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #98
                  От: Новини и любопитно

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Така се прави ! Заедно с екипажа . ...
                  Явно имат 'резервен вариант' - екипажа или поне част от него е извън машината (вижда се как се отдалечава от машината в момента на кацането)... Не, грешката е моя - отзад се вижда отцепката...

                  А на американците явно проблема им е в укрепването към основата/тавата...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Новини и любопитно

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    "Заедно с екипажа", ама само експериментално. Не и като редовна практика в мирно време.
                    Колкото и добра да е една технология никога не е 100% . Да рискуваш тая част от процента без основателна необходимост няма нужда .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Явно падащата техника не е само натовски патент



                      bonus още една снимка


                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:001.jpg
Прегледи:1
Размер:95.9 КБ
ID:5711606


                      И малко смяна на темата ... в някоя от другите теми се споменаваше за смъртност при военните, но не мога да се сетя коя беше.. та затова го пускам тук.. на някой може и да му е интересно.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:d81e5fff1d779a0778bfadf618f1585a.jpg
Прегледи:1
Размер:140.6 КБ
ID:5711607
                      Последно редактирано от _kalata_; 23-04-16, 02:40.

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        Руснаците взеха че направиха от "кучето/мулето" на DARPA боен робот. Разбира се, ще трябва да го видим в действие.





                        http://pikabu.ru/story/rossiyskiy_robotmul_4153113
                        Последно редактирано от gabocvet; 23-04-16, 19:42.
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно



                          Вариант за модернизация на Т-72М1.

                          http://igor113.livejournal.com/84569.html?thread=373337
                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • Re: От: Новини и любопитно

                            Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                            Руснаците взеха че направиха от "кучето/мулето" на DARPA боен робот. Разбира се, ще трябва да го видим в действие.





                            http://pikabu.ru/story/rossiyskiy_robotmul_4153113
                            Както винаги изглежда сделано, но е много интересно. На руснаците харесвам военната техника. Имам афинитет към танковете. 72 ката изглежда много добре. Въпреки, че дъртата 55 има някои предимства при управлението според мен, карал съм ги и двата.

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              Дани нашите БРЕМ от кои бяха?






                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • Re: Новини и любопитно

                                Виждал съм само базиран на т 55. Демек втората снимка. Да се има в предвид, че не съм имал пряк досег с машините. Танкистите си бяхме отделни и едвам по стечение на обстоятелствата покарах малко едно бмп.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X