Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    То не е въпросът дали е било секретно, а че са го хванали на въдичката в доста спорни (според китайците) води. То и квадракоптерчетата за по 30 лева не са секретни, ама ако денонощно най-нагло ти фърча над (според теб) задния ти двор, все в един момент ще вземеш мерки да ми намекнеш че не е хубаво така.
    Да, ама в случая комшиите на тоя с двора го бройкат (въпросният двор) за селски мегдан...
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: Новини и любопитно

      Чел съм всякакви военни куриози но този е ....

      На протяжении 41 года житель провинции Гуйчжоу в одиночку охранял бомбоубежище, не догадываясь, что его командование просто забыло и о нем, и об охраняемом им объекте.

      Сотрудники военкомата в уезде Цэхэн Цяньсинань-Буи-Мяоского автономного округа, провинция Гуйчжоу, были немало удивлены, когда к ним обратился местный пенсионер преклонного возраста и поинтересовался, не мог бы кто-то из более молодых солдат сменить его на посту часового, отвечающего за сохранность важного военного объекта.

      http://bmpd.livejournal.com/2357974.html
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        И в Япония имаше един подобен случай.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Новини и любопитно

          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
          Да, ама в случая комшиите на тоя с двора го бройкат (въпросният двор) за селски мегдан...
          E така де, нали и китайците това казват. "Един НАШ риболовен траулер от риболовния кооператив "Слава на Комунизма", плаващ в НАШИ (според нас) териториални води, е хванал погрешка някаква ВАША джаджа. Елате да си я приберете, че вече почна да ръждясва на пристанището".

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          И в Япония имаше един подобен случай.
          Хиро Онода, ама там случая е малко по-различен. Човека до последно си е водил бойни действия (нападал филипински патрули в гората, малки гарнизони) , предал се е в униформа, с изправно оръжие (винтовка Арисака), 500 годни патрона, няколко гранати и самурайския си офицерски меч.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            https://theaviationist.com/2017/01/0...7-stealth-jet/
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Новини и любопитно

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              ...предал се е в униформа, с изправно оръжие (винтовка Арисака), 500 годни патрона, няколко гранати и самурайския си офицерски меч.
              Не се е предал, а е сдал Докарали са прекия му командир от Япония за да го убеди че войната е свършила.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Новини и любопитно

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Не се е предал, а е сдал Докарали са прекия му командир от Япония за да го убеди че войната е свършила.
                Точно така знам и аз историята.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Новини и любопитно

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Не се е предал, а е сдал Докарали са прекия му командир от Япония за да го убеди че войната е свършила.
                  Да, сега като го прочетох - неправилно съм се изразил Сдал е, изпълнявайки директна заповед на прекия си командир.

                  Мисълта ми беше друга. Китаеца, за който писа Самодържеца се е припичал на слънце, докато охранявал ръждясал бункер. Да верно - на мачу пикчу у царевичака, да верно - 41 години. Ама в крайна сметка, човеко се е подпирал на некъв дувар и си е ждрапал макарите по цял ден.

                  Хиро Онода, от друга страна, е водил 30 години пълноценна партизанска война в джунглите на Филипините, през повечето време - сам. Day in, day out. И така триесе години. Просто няма място за сравнение. Виж му снимката от "сдаването". Корав мъж. Не ги правят вече такива.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Hiro Onoda.PNG
Прегледи:1
Размер:652.2 КБ
ID:5739487
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    Да беше взел един пленник та да попита как върви кюпона ли що ли?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Но призонерс, бате. Тия са лудички.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        Да го разстрелят - трепе след свършване на войната,тоя е убиец и никакъв друг и само се прави на луд.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно

                          Съвсем друга психика са имали .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            Знам,но Минало бешало
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              Самолетите които са получили руските ВС през 2016г.

                              http://bmpd.livejournal.com/2358587.html
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Знам,но Минало бешало
                                Не съвсем . Виж къде им е икономиката при положение че са на едни острови с никакви суровинни ресурси .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X