Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Five NATO Weapons of War Russia Should Fear-или кратък преглед на средствата на НАТО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Five NATO Weapons of War Russia Should Fear-или кратък преглед на средствата на Н

    Меренето най-официално се отлага.

    Не знам каква е идеята на тази дебилна тема (чийто оригинал съм виждал неведнъж във фактоидските сайтчета при които трябва все да цъкнеш на next за следващата страница) но не би било зле Дагобар да смъкне предната гума на земята преди следващия завой. За останалите дежурни прогнозите също не са съвсем слънчеви.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #17
      От: Five NATO Weapons of War Russia Should Fear-или кратък преглед на средствата на Н

      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
      Меренето най-официално се отлага.

      Не знам каква е идеята на тази дебилна тема (чийто оригинал съм виждал неведнъж във фактоидските сайтчета при които трябва все да цъкнеш на next за следващата страница) но не би било зле Дагобар да смъкне предната гума на земята преди следващия завой. За останалите дежурни прогнозите също не са съвсем слънчеви.

      По-скоро оня дето сам се държи, да спре да пуска кекави фитили.

      Коментар


      • #18
        От: Five NATO Weapons of War Russia Should Fear-или кратък преглед на средствата на Н

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Меренето най-официално се отлага.

        Не знам каква е идеята на тази дебилна тема (чийто оригинал съм виждал неведнъж във фактоидските сайтчета при които трябва все да цъкнеш на next за следващата страница) но не би било зле Дагобар да смъкне предната гума на земята преди следващия завой. За останалите дежурни прогнозите също не са съвсем слънчеви.
        Аааа, тоя път без мене!!! Това:
        Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
        Нека пишкомерието и безумието почне сега.
        гo имах предвид относно големите държави в лицерто на Щатите и Русия (предвид актуалните събития), а не на нас форумните участници. По горе съм уточнил, че се задоволявам с техническия аспект и не очаквам/искам нeщо повече.
        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • #19
          От: Five NATO Weapons of War Russia Should Fear-или кратък преглед на средствата на Н

          Каквото каза Пенчо. Хубаво си беше заспала темата.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #20
            От: Five NATO Weapons of War Russia Should Fear-или кратък преглед на средствата на Н

            В темата няма нищо относно техника като изключим първият пост и отлитааааа......
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X