Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата оптика на Леополд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новата оптика на Леополд

    Леополд наскоро представи новата си разработка за оптически прицел, който на пръв път изглежда доста странно.
    В реално време можеш да виждаш през нея мишените без увеличени и приближени. Това дава доста голямо предимство, особено ако очакваш "театъра" пред теб да се променя бързо.
    Така изглежда сложен на оръжието

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:оптика.jpg
Прегледи:1
Размер:49.0 КБ
ID:6077332

    В горната част се виждат мишените които са на 200 метра а в долната на 100 метра!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:оптика_1.jpg
Прегледи:1
Размер:48.3 КБ
ID:6077333

    Лично на мен ми харесва с малки съмнения ....дали няма да пречи стърчащата част при носене и използването на оръжието!
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

  • #2
    От: Новата оптика на Леополд

    Малко повече снимки тук

    http://soldiersystems.net/2015/01/16...d-evo-and-lco/
    Последно редактирано от BENZBOSS; 17-01-15, 19:26.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Новата оптика на Леополд

      Малко си прав! Става въпрос за тестове с различни "aimpoint" предполагам! Търговското наименование е "D-EVO".

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:оптика_3.jpg
Прегледи:1
Размер:56.0 КБ
ID:5635802
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #4
        От: Новата оптика на Леополд

        Хаванах го как е,минутка да го намеря и ОПС,добра идея според мен еле за лека пушка за близък градски бой да речем.

        Сега ще почакаме да го направят по-ниско и обратно / окуляра да е в страни /да сдела някой монтаж за голямата оптика та да не търся голи мерници на 45 градуса ми да се ползва едно такова.

        Малко ще им е зор на тия с Калашниците или с пушки които се зареждат от дясно ма няма пълен кеф.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Новата оптика на Леополд

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Хаванах го как е,минутка да го намеря и ОПС,добра идея според мен еле за лека пушка за близък градски бой да речем.

          Сега ще почакаме да го направят по-ниско и обратно / окуляра да е в страни /да сдела някой монтаж за голямата оптика та да не търся голи мерници на 45 градуса ми да се ползва едно такова.

          Малко ще им е зор на тия с Калашниците или с пушки които се зареждат от дясно ма няма пълен кеф.
          Наскоро гледах клип с "електронни очила" които си имат връзка с оптиката и можеш да си стреляш дори и да си с гръб към мишената! Това ще върши много добра работа! Просто стреляш от ъгъла без да се показваш! Е няма да имаш стабилност щото няма как да прикладваш!
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • #6
            От: Новата оптика на Леополд

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:45.0 КБ
ID:5635803

            Виж го това,на 100 метра 30 градуса наклон на пушката няма да окажат почти никакво влияние,от другата страна може да монтираш едно за 200 метра,а оптиката тук е 2.5-10 та след 300 метра та до 1000 / кой му се спори за тая цифра да почва /покриваш с голямото стъкълце.Ако Атласа на снимката е с наклон до 30градуса пък съвсем лесно става и от двунога,Хариса не съм го смятал колко кант дава.

            Какви пари ще е това?Аз съм у ВеЙГьз и ще се опитам да вляза на шоуто ако ми остане време,предната година не това го нямаше на тезгяха или поне не съм го видял.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Новата оптика на Леополд

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              [ATTACH=CONFIG]769926[/ATTACH]

              Виж го това,на 100 метра 30 градуса наклон на пушката няма да окажат почти никакво влияние,от другата страна може да монтираш едно за 200 метра,а оптиката тук е 2.5-10 та след 300 метра та до 1000 / кой му се спори за тая цифра да почва /покриваш с голямото стъкълце.Ако Атласа на снимката е с наклон до 30градуса пък съвсем лесно става и от двунога,Хариса не съм го смятал колко кант дава.

              Какви пари ще е това?Аз съм у ВеЙГьз и ще се опитам да вляза на шоуто ако ми остане време,предната година не това го нямаше на тезгяха или поне не съм го видял.
              Е така ще си имаш коледна елха ако продължаваш Идеята е да е компактен
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #8
                От: Новата оптика на Леополд

                Да де ама като го гледам не е много компактно пък и мислено до 200 метра.Спомни си Сибирски какво каза за средната дистанция за водене на бой пък аз като диванна нинджа мога да добавя защо тия дни забравят за малките калибри и залагат на точни и мощни на около и над 500 метра.

                Ако това е мислено за бойна оптика то не е много компактно и дистанцията му куца,една Делта в страни е по-компактна от него и пак бие спокойно на 100 метра да речем
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Новата оптика на Леополд

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Да де ама като го гледам не е много компактно пък и мислено до 200 метра.Спомни си Сибирски какво каза за средната дистанция за водене на бой пък аз като диванна нинджа мога да добавя защо тия дни забравят за малките калибри и залагат на точни и мощни на около и над 500 метра.

                  Ако това е мислено за бойна оптика то не е много компактно и дистанцията му куца,една Делта в страни е по-компактна от него и пак бие спокойно на 100 метра да речем
                  Примера по горе е до 200 метра! Може и повече!
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Новата оптика на Леополд

                    Колко повече?<br><br>Аз за това давам пример с оптика 2.5-10 която 300 метра на 3 увеличение ги покрива и като цяло е също толкова компактно колкото и тоя Люполд.Единственото с което това може да дръпне е цена и тегло.<br><br>Колко тежи чудото?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Новата оптика на Леополд

                      Поразрових малко и ето какво не ми хареса.

                      Това кривото е с 6 кратно увеличение и с тоя размер какво ще се види над 400 метра ми е много съмнително,мислено да се ползва в комплект с бьрзомерец който поради формата на това стои вертикално над цевта.Това е мислено за основна оптика и цената му ще е около 1800 долара,тежи 20% по-малко от нормална оптика 2-10Х40 да речем с която ще видиш доста повече от колкото с това.Ако пък си вземеш една SWFA SS с фиксиран 6 да речем или 10 и му боднеш един добър бьрзомерец ще си напред едни 1300 долара,ще имаш нормална оптика държаща отката на 50 с много добро стъкло.За половината на тия пари пък взимаш 3-15 със зиростоп,подсветка,50 откат,първа фокална........

                      За основна оптика не ми се връзва,никой не натиска на фиксирана оптика тия дни,а нещо което го бият гилзите в дясно и над него слагам бьрзомерец който пък я го ползваш на 100 метра я не АЗ поне не виждам смисъл.

                      Това ще го изчакам годинка и нещо и ще ви го пусна да го видите как се мъчат да си го изритат за под 1000 долара.Вместо да правят криви врътки да се опитат да гонят Вортекса с цени,гаранция и качество в средния клас оптики или да прегледат какво пуска НайтФорс в бойните оптики за карабини,поне като ще искат около 2 бимберици да има за какво да ги даде човек.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X