Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

    Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
    Вече не, от няколко години нямам нито една такава, мъча се на GPS или лаптоп с Гоооглемапс. Досега ми се получава. И пак казвам- и най-добрата карта да имам, след като нямам високоточно оръжие, тя не ми върши работа.
    Ползвал ли си GPS в зона на бойни действия където американците имат интереси?

    Относно че .ru ги игнорирам, вот вам хороший источник: http://www.rosbalt.ru/video/2014/07/24/1296115.html
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

      Да бе, ЕЖК, ако Василийй е жена. Пък и уж снимки, ама на тях БУК - дудук.

      Виж линковете под тази статия са мноооого по-интересни.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

        Чини ми се, че докато не се появи официална позиция, която другите страни поне не оспорват яснота няма да има относно кой и с какво.Дотогава всеки ще вади от нет-а каквото види, или каквото му хареса.
        много автомати-слаби резултати!

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
          Чини ми се, че докато не се появи официална позиция, която другите страни поне не оспорват яснота няма да има относно кой и с какво.Дотогава всеки ще вади от нет-а каквото види, или каквото му хареса.
          Така е,
          но вече има съвпадение и от двете/трите страни че е ракета. Сказката с атакуващ Су-25 на 10км. почва да заглъхва, даже в Риановости
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
            Така е,
            но вече има съвпадение и от двете/трите страни че е ракета. Сказката с атакуващ Су-25 на 10км. почва да заглъхва, даже в Риановости
            Аз лично от самото начало версията за атака от самолет никак не ми се връзваше, което писах, защото пилота би бил наясно по какво стреля.
            много автомати-слаби резултати!

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

              http://www.blitz.bg/news/article/281273 - Откриха зловеща отломка с още трупове от сваления "Боинг 777"

              Не,че на тоя сайт може да се вярва много много... но ако е истина, това е доста странно :

              На находката, която се открива седмица след трагедията, са се натъкнали двама австралийски дипломати и съдебен медик.
              Новата част бе намерена недалеч от другите.
              Цяла седмица сле катастрофата, намират тази част недалеч от другите ?! Къде с бляли цяла седмица ?!

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                Някой франкофон?
                Еееее па ти не се появявай като Батман из зад ъгъла, та ме стресна!
                Я поне си хаджия и си бил по пионерски срещи по Божите места, разкажи за "високоточните пиратки" на палестинците или казано на литературен език: "Kак израелското ПВО тренира по панички".
                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                  Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                  Да, Гугъл преводач:

                  https://translate.google.bg/translat...289&edit-text=

                  Тадааааа!

                  http://ukraineatwar.blogspot.nl/2014...d-of-mh17.html
                  Последно редактирано от Arangel; 25-07-14, 14:13.

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                    Сега па за залпов се хвана, залпов не водят защото палестинците явно уважават разни конвенции.

                    По въпроса за артилерията по принцип.

                    ...
                    Хванал съм се за това, че сравняваш резултатите от стрелба с несравними системи (ако във втория случай изобщо може да се говори за система).

                    А по принцип ... Дали да не спреш да се изказваш по въпроси, по които си много бос.

                    Да взема да ти дам точна карта, GPS, коректировчик и т.п. пък да те видя как ще уцелиш нещо, когато имаш на разположение една ракета върху "ПУ" от рода на тази:

                    около 0:58


                    Град та дрънка!


                    или тази

                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                      Като за кръжок по ракетомоделизъм е ок
                      много автомати-слаби резултати!

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                        Второто си прилича на самия Град ) даже са пробвали да направят равник от някакъв ъгломер. Ако целта е с размерите на село аз бих могъл да се пробвам да уцеля. да речем с 20-тина ракети за пристрелка ))

                        @DBRS основният проблем на гаражно произведените ракети е с повтаряемостта на изстрела ) т.е. да си сигурен, че два изстрела от едно и също място и с едни и същи данни за стрелба ще паднат поне на горе-долу едно място ) да речем с отклонение до 90м е при фабрична БМ-21
                        Последно редактирано от deyan_h; 25-07-14, 15:38.
                        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                          Първоначално публикуван от stav
                          Ей тва пропагандата е проста работа, ама май не е за прости хора. Толкова гърчове и малоумици трудно се преглъщат. И кво, украинците объркали на учение боинга с техен самолет и след тва решили да си свалят техния самолет, ама уцелили боинга ... Умно!

                          Като толкова трябва да не приемаме очевидните факти, що не предположим, че украинците са имали ЗРВ учение, хора на сепаратистите естествено са предали на когото трябва, че цел ще дава Су-25, ония бодро са прехванали боига мислейки го за Су-то и са го опукали. Май е по-логично, а?
                          Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                          Ми не е. "Който трябва" би имал техническа възможност да види транспондера на целта. А и освен това "който трябва" ще трябва да гърми по-отдалеч и ще му трябва нещо по-едро от БУК
                          Гузен негонен бяга. Под "Който трябва" нямам предвид чак руснаците, макар че и те едва ли имат строеви ЗРВ комплекс който да вижда транспондери.

                          Виж, в щабовете на украинците сигурно има достатъчно къртици, които да захранват сепаратистите с информация за евентуални учения и действия. Пък на сепаратистите транспондерите им са последна грижа.

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Хванал съм се за това, че сравняваш резултатите от стрелба с несравними системи (ако във втория случай изобщо може да се говори за система).

                            А по принцип ... Дали да не спреш да се изказваш по въпроси, по които си много бос....
                            Да взема да ти дам точна карта, GPS, коректировчик и т.п. пък да те видя как ще уцелиш нещо, когато имаш на разположение една ракета върху "ПУ" от рода на тази
                            Вярно съм бос - лято е.
                            Ама не аз започнах първи и се вдъхнових от батковците мятащи въдух-въздух ракетки по боинги от почти стратосферен Су-25

                            Моля кажи ми, защо ми е коректировчик, щом имам само една ракета Надявам се да не питам нещо сложно, извинявам се ако не употребявам точно въпросния термин.

                            Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                            Второто си прилича на самия Град ) даже са пробвали да направят равник от някакъв ъгломер. Ако целта е с размерите на село аз бих могъл да се пробвам да уцеля. да речем с 20-тина ракети за пристрелка ))...
                            Инак е ясно че ти трябва ПУ гарантиращо някаква повторяемост управлявано примерно от компютъризиран статив за телескоп, който ще ти отчита(ако е нужно) и въртенето на земята
                            ето ония 10 години "пристрелват" и все не могат, но както виждами мирните московски граждани от раз ги могат работите
                            Последно редактирано от DBRS; 25-07-14, 15:45.
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение


                              Инак е ясно че ти трябва ПУ гарантиращо някаква повторяемост управлявано примерно от компютъризиран статив за телескоп, който ще ти отчита(ако е нужно) и въртенето на земята
                              мани ПУ-то и компютъра. Принципно това може и да се измайстори в гаража с електрожена )
                              Самият изстрел трябва да е с горе долу еднакви характеристики. А не едната ракета да тежи 20, другата 25 кила и да си мислиш, че ще уцелиш нещо по избор. Палестинците са си просто кръжок по ракетомоделизъм. Хоби някакво. Събота, кебап на теферич и бой по Израел )) той е достатъчно голям, все някъде го уцелват.
                              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                                Правилно ли виждам
                                че за снимка на алжирския, bnews са ръчнали снимка от боинга? http://www.bnews.bg/article-111956

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:89be0dc3b995.jpg
Прегледи:1
Размер:161.7 КБ
ID:5601197
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X