Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

    Първоначално публикуван от Arangel Преглед на мнение
    .. освен това имаше и предполагаеми снимки от пуска, но нейсе, явно не сте го чели....
    Множественото число не е на място. Снимката е само една и беше пусната в тази тема преди някой и друг ден.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
      Точно на удари с кирка ми приличат, или да кажем с други детайли от самолета - дупки от шрапнели си представям нещо като дупки от сачми или куршуми, може би с не толкова правилни форми....

      Някъде писаха че "картеча" бил кубчета, то е логично да са кубчета и пирамиди - така имаш максимална плътност.
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

        Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
        Има, има...малко неясна, но пък твърде интересна
        [ATTACH=CONFIG]727940[/ATTACH]

        и вече оглозгана

        [ATTACH=CONFIG]727941[/ATTACH]
        Кой пишеше че не могат да се прикриват следи...Или че по малкото снимки не може да се разбере.Ясно си личи че това са пробойни.Видях че на снимките има и загинал екзотичен папагал.Всеки момент очаквам да го обвинят че е изподрал пилотите и след това е изкълвал дупките по корпуса.На този с бензиновия ъглошлаиф трябва да му издадът експресна виза за Холандия.Сега още ще пусна снимките на едни приятели от Малайзия че и те ме питаха дали е възможно да има прикриване на доказателства.

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
          Има, има...малко неясна, но пък твърде интересна
          [ATTACH=CONFIG]727940[/ATTACH]

          и вече оглозгана

          [ATTACH=CONFIG]727941[/ATTACH]
          Да попитам - на първата снимка, вдясно, черния микробус. Като какъв се явява ? На отцепниците, на някаква украинска служба (МЧС) ? Че е оглозган е видно и с просто око, ама не е все едно от кого. Шото ако се окаже, че е оглозган от чичката с ъглошлайфа от няколко поста нагоре - констипативната теория издиша. Или напротив - не издиша (всъщност)
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            Eто моята версия: Самолета пада сам ....
            Саморазпад, така де и за това си мисля.

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            Самолета не е ли "валял" в протежение на поне километър/километри
            Че е "валял", валял е, после гледах клип, че го гасят с вода, амЪ съм гледАл добре пламнАл самолет как НЕ СЕ ГАСИ С ВОДА! (това за да се запомни и да не се прави)

            Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
            Има, има...малко неясна, но пък твърде интересна
            [ATTACH=CONFIG]727940[/ATTACH]
            В същност след поредните чаши с лед+ чак сега видях че това е опашката. Имаше една катастрофа при която екипажа не е знаел че има скоростен кормило надървител и бяха откъснали вертикалния стабилизатор.Тук има много композит, и почвам да си мисля пак за сморазрушение

            П.П. за любителите на (не)конспирационни теории - моторите на тоз уяк дават ли ги някъде да са пълни със съчми за самобаланс?
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              Да попитам - на първата снимка, вдясно, черния микробус. Като какъв се явява ? На отцепниците, на някаква украинска служба ? Че е оглозган е видно и с просто око, ама не е все едно от кого. Шото ако се окаже, че е оглозган от чичката с ъглошлайфа от няколко поста нагоре - констипативната теория издиша.
              От няколко седмици усилено чета кой кой е и за какво се бори по тия места.Интереса ми беше продиктуван от една случка преди двадесетина дни на морето.Мъж и жена на около 60 и нещо години от хотела в който бяхме виеха и плачеха неудържимо на рецепцията и молиха да им резервират възможно първия полет за вкъщи.По късно управителя на хотела ми каза че са застреляли синът им в Украйна.Бил на 27г. Та сега вече си мисля че там в този конфликт невинни май няма.Като ония в Газа и едните и другите трепят деца а само тия дни докато пишем убитите прехвърлят два самолета.
              Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 23-07-14, 23:17.

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                А-а-а-а нема такъв филм с авария. Толко се изписа, че лично Путин и Обама ше ходат да фърлят 'ромбове' из останките.

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                  Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                  Мъж и жена на около 60 и нещо години от хотела в който бяхме виеха и плачеха неудържимо на рецепцията и молиха да им резервират възможно първия полет за вкъщи.По късно управителя на хотела ми каза че са застреляли синът им в Украйна.Бил на 27г. Та сега вече си мисля че там в този конфликт невинни май няма.
                  Днес мярнах репортаж от военна болница в Киев за съдбата на тежко ранени украински военни - единия парализиран, другия без един крак. Млади момчета, почти деца, на видима възраст около 20 години. И в същото време се сещам за попиляните по паважа жени и старци в размирните райони.

                  Шибана история, както и да я погледнеш.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                    .....Шибана история, както и да я погледнеш.
                    Разбира се ! Все едно македонци да се сражават срещу българи.
                    Има ли разлика, кои жертви от кого са ?
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      Разбира се ! Все едно македонци да се сражават срещу българи.
                      Има ли разлика, кои жертви от кого са ?
                      Така мисля и аз.
                      Във връзка с това, че няколко страници назад ми беше направена забележка, когато намесих народопсихологията, ще добавя следното:
                      Докато не започнем да персонализираме вината, т.е. виновният да е човекът персонално Драганчо, а не нацията украинец (хохли), руснак (барматуха), българин, македонец, циганин и т.н., по нашите географски ширини нещата ще вървят все така...

                      В гражданската война няма победител, има губещ и това е точно този, в името на когото се води гражданската война.

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                        Първоначално публикуван от big_dragon Преглед на мнение
                        Докато не започнем да персонализираме вината, т.е. виновният да е човекът персонално Драганчо, а не нацията украинец (хохли), руснак (барматуха), българин, македонец, циганин и т.н., по нашите географски ширини нещата ще вървят все така....
                        Нали точно това става сега? В цялата каша отгоре изплува едно име и от самото начало се демонизира именно то. И с какво помага това?

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          ... Шото ако се окаже, че е оглозган от чичката с ъглошлайфа от няколко поста нагоре - констипативната теория издиша. Или напротив - не издиша (всъщност)
                          https://de.screen.yahoo.com/aufkl-ru...092219238.html

                          Видно от записа, който и да си е рязал парчета за спомен от тази отломка го е направил след посещението на говорителя на OSCE Special Monitoring Mission.
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                            Prime Minister, Donetsk People's Repubic

                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                              Висши представители на американското разузнаване заявиха пред журналисти, че не знаят кой точно е свалил самолета, но допускат, че това може да са проруските опълченци.Те сигурно не са чели този форум, тука специЯлисти всичко вече знаят...

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                                Висши представители на американското разузнаване заявиха пред журналисти, че не знаят кой точно е свалил самолета, но допускат, че това може да са проруските опълченци.
                                Те сигурно не са чели този форум, тука специЯлисти всичко вече знаят...
                                Хубаво е да се чете преди да се пише. Че американския ти слаб, ОК, ама така като гледам и българския тоже.

                                Това не са го казали висши представители на никое разузнаване, а някакъв калъф Айвън http://en.wikipedia.org/wiki/Ivan_Eland

                                Вот и информацията на съвеЦки
                                http://ria.ru/world/20140723/1017150671.html

                                Пак пише че си е личното мнение на въпросния Иван.

                                Аман сте пускали елементарни партенки, а.
                                Последно редактирано от turtey; 24-07-14, 08:54.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X