Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

    Ето колесник,не съм сигурен,но май е предния

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14530859059_19c4e41b8b_o.jpg
Прегледи:1
Размер:199.0 КБ
ID:5600958
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

      Първоначално публикуван от ivonta Преглед на мнение
      Колега ,прегледай пак внимателно снимките(особено последната),виж под какъв ъгъл са снимани, и сам ще си отговориш!
      Прегледах ги ...няколко пъти. На горната голямото парче лежи с единия си край на асфалта, на средната от това голямо парче липсва парче и на долната тези(вече) две парчета са чистичко прибрани до отломката от опашна част(предполагам), на тревата няколко метра по-навътре, а самата трева е силно обгоряла. Вероятно и други хора са се заинтересували от тази отломка, доколкото на последната снимка, от тези нови три, е преобърната и от нея са отрязани части от обшивката...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Emak-Ukraine-Plane-1.jpg
Прегледи:1
Размер:246.5 КБ
ID:5600960Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:2
Размер:131.4 КБ
ID:5600963Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:10.9 КБ
ID:5600964
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

        Психоаналитици вече изразяват позиция, но ще изчакам аналитиците преди "залагането".

        За "спорта":
        -Ако са "сепаратистите" ,американците , ще осребрят космическото си "асо"-най- много до седмица(или поне детайли от него),ако обаче не им изнася ,ще "размазват" поне месец!
        Руските карти(поне на прима виста) вече се знаят(но вероятно и те пазят някое "асо").

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

          Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
          Психоаналитици вече изразяват позиция, но ще изчакам аналитиците преди "залагането".

          За "спорта":
          -Ако са "сепаратистите" ,американците , ще осребрят космическото си "асо"-най- много до седмица(или поне детайли от него),ако обаче не им изнася ,ще "размазват" поне месец!
          Руските карти(поне на прима виста) вече се знаят(но вероятно и те пазят някое "асо").
          Разбира се. Спред мен самолета е свален от сепаратистите с пленения от тях украински БУК-1М, под номер 312.
          След това същия е изнесен през границата в Русия.
          Разговора, между Обама и Путин, си го предтавям горе долу - така:

          Нашите хора са свалили самолета с оръжието на вашите хора, за което и едните и другите отричат.
          Мазалото е пълно, така че дай да не се компрометираме.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

            Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
            ... Вероятно и други хора са се заинтересували от тази отломка, доколкото на последната снимка, от тези нови три, е преобърната и от нея са отрязани части от обшивката...
            Ама ти не го ли виждаш човека с инструмента за рязане на втората снимка?!? Май е с униформа на украинското МЧС и не личи да се притеснява от фотографите.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              Ето колесник,не съм сигурен,но май е предния
              Предния е....пак ме хвърли във въпроси.
              Предната част изглежда здрава и само пльоснала се от високо, чий го дърви "мозайката" от пилотската кабина, "доработвана" ли е, що ли?
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                Там дето е колесника, ми изглежда да са събирали всичко накуп, а "коритото" е част от фюзелажа, но илюминатори няма и няма, а това си е по-голямо добиче от Ту-16 - доста по-голямо.
                А другите колесници щом не са там, взрива трябва да е отдолу горе-долу при тях, съответно двигатели и нос продължават напред
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                  Eто моята версия: Самолета пада сам (без ПВО/изтребители). Сепаратистите и руснаците са в шах - подредили са си картите (вкл. вкарвайки нещо в Украина, което не трябва да е там) и изведнъж заради непредвидимия и малко вероятен инцидент има вероятност да им лъснат заголените задници - следва паническия и неадекватен ПР. Украинците и западняците стрелят напосоки, опитвайки се да налучкат слабото място на сепаратистите/руснаците....

                  Знам, че звучи малко като роман, но така и не видях парчета със явни следи от шрапнели, та затова. Появи ли се шрапнел е ясна работата....
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Предния е....пак ме хвърли във въпроси.
                    Предната част изглежда здрава и само пльоснала се от високо, чий го дърви "мозайката" от пилотската кабина, "доработвана" ли е, що ли?
                    Руснаците вадят от ръкава едни "зайчета", че опашката била най-близо до руската граница, а предницата на самолета, най-далеч.
                    Нищо чудно да се е преобърнал във въздуха по цялата си дължина, при разпада.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                      .... но така и не видях парчета със явни следи от шрапнели, та затова. Появи ли се шрапнел е ясна работата....
                      Има едно две като удари от кирка, не са ли от шрапнели?
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                        П.С. НЯкаква снимка на обратната страна на тази отломка?


                        http://www.offroad-bulgaria.com/atta...9&d=1406142094
                        Последно редактирано от Goblin; 23-07-14, 22:01.

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                          За редактираните - препратки към спорове на чужди форуми не мисля че са нужни. Имаме си достатъчно наши тук.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                            Първоначално публикуван от Arangel Преглед на мнение
                            П.С. НЯкаква снимка на обратната страна на тази отломка?


                            http://www.offroad-bulgaria.com/atta...9&d=1406142094
                            Има, има...малко неясна, но пък твърде интересна
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ukr1.jpg
Прегледи:1
Размер:62.8 КБ
ID:5600991

                            и вече оглозгана

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ukr2.jpg
Прегледи:1
Размер:85.5 КБ
ID:5600992
                            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                              Първоначално публикуван от Arangel Преглед на мнение
                              П.С. НЯкаква снимка на обратната страна на тази отломка?


                              http://www.offroad-bulgaria.com/atta...9&d=1406142094

                              Изглежда надупчено:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:372083_US-Russia.jpg
Прегледи:1
Размер:53.5 КБ
ID:5600996



                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              За редактираните - препратки към спорове на чужди форуми не мисля че са нужни. Имаме си достатъчно наши тук.
                              Не беше спор а версия, освен това имаше и предполагаеми снимки от пуска, но нейсе, явно не сте го чели....

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                                Има едно две като удари от кирка, не са ли от шрапнели?
                                Точно на удари с кирка ми приличат, или да кажем с други детайли от самолета - дупки от шрапнели си представям нещо като дупки от сачми или куршуми, може би с не толкова правилни форми....
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X