Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украина

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    Ми общо взето да, защото няма друг на който боинга да е в обхват.
    И това е абсолютно, неопровержимо и 101% доказано ? Ако е така - дай да свиркаме на ИКАО и другите експерти да не трошат напразно пари да се разхождат до Украина. Пляскаш им неопровержимите доказателства на масата и въпроса приключва. Аз ще ти правя компания в набучването на Путин на кол, честно.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украина

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      И това е абсолютно, неопровержимо и 101% доказано ? ... Аз ще ти правя компания в набучването на Путин на кол, честно.
      Ми вече почти е сигурно(синхуа цитира за пуска от Снежное)
      Последно редактирано от derhunter; 20-07-14, 22:13.
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украина

        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
        Ми вече почти е сигурно(синхуа цитира за пуска от Снежное)
        Викам да почакаме, докато го озвучи официално поне хер Обама, с препратка към АНС, и бекинг вокали от фрау Меркел и мосю Оланд. Истеричното кресчендо от към Киiв е по подразбиране.
        Последно редактирано от derhunter; 20-07-14, 22:14.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украина

          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
          защото дори Китай скръцна със зъби.
          На това, че заявяват позиция за незабавно и независимо разследване, така ли му се вика?
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украина

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            И какъв по дяволите звук се чува от самолет летящ на 10 километра. А спрете се вече. Вижда се една следа и толкова.
            Тарга, в спокойно време на тихо място се чува спокойно нормален пътнически самолет, летящ на 10км... (мога да ти пусна клипче, дето го правих зимата...)
            Относно трите отделни взрива - не съм сигурен дали от ракетата ще се чуе звуковото уплътняване при свръхзвукова скорост (достатъчно малък обект е). Иначе ако си спомням правилно - при свръхзвукова скорост се чуват два близки един до друг 'взрива' - 'та-там'. Т.е. свидетелите може да са чули свръхзвуково преминаване (самолет или ракета?) и взрив от поразяващото оръжие...
            Разбира се може да се е чуло и друго - първоначално поразяване, последващи взривове на резервоари, експлозивна декомпресия, или помпаж на двигатели....
            Наистина може да гадаем и разсъждаваме в техническата част, обаче трябва поне малко първоначална информация.
            Иначе полето за генериране на вероятности е прекалено широко..
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украина

              Абе остави, това е супер несериозно.И аз в момента на балкона чувам самолетите като си летят по коридорите, ама достатъчно слабо, че само да констатирам че нещо лети, и толкова.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украина

                Ролс Ройс нали получават данни от двигателите. От тях дали ще излезе нещо?
                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украина

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  ей ся спирам да се смея...умори ме тоя супер смях...

                  А сега сериозно - от първото изречение нищо не разбрах, какво искаш да кажеш.А по второто - та къде са тия украинските букове?
                  Само да ти кажа, че в съвременния свят тия комплекси се следят туенти фор/севън и би трябвало да се знае къде и кога се намира комплекса, къде го и кога го предислоцират, нали онези го имали от миналия месец.
                  Силно се съмнявам че е технически възможно . Само една Украйна има 60 комплекса от типа Бук без да броим останалите типове ПВО системи . Виж да следиш комплексите от стратегическите ракети носители на ЯО е оправдано харчене на средства въпреки че едва ли и това е възможно на 100% . Предполагам че руснаците знаят точно кой комплекс къде се намира заради вероятността да им се наложи да спретнат един блицкриг а при една евентуална война това са ти първите цели които трябва да унищожиш .
                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Това технически не изключва възможността за поражение - ракетата може да компенсира разликите във височините при правилно планиране...

                  Трябва да се огледат първоначалните поражения - няма начин да няма следа от поразяващите елементи, от които да стане ясно на специалистите поне с какво оръжие е била атаката (ако е било атака)...
                  Дано позволят на международен екип да извърши разследването. Ако е 'специално подбран' винаги ще останат съмненията за манипулация на данните...
                  СУ 25 е чисто щурмови самолет създаден изцяло за непосредствена огнева поддръжка на наземните сили . Като такъв той няма радарно прицелна система за откриване на въздушни цели в голям диапазон и не носи ракети въздух - въздух . Поне на него никой никога не му е вменявал функцията многоцелеви . Имаше някакви опити за флотска версия оперираща от самолетоносач ама те с каква авионика и въоръжение са оборудвани няма много информация .
                  Последно редактирано от sek.1; 21-07-14, 06:49.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украина

                    Днес получих фирмената циркулярка, има 4-ма колеги с техни роднини загинали на този полет. UK и NL от спирачки сега форсират за нови санкции.
                    Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украина

                      Първоначално публикуван от gulemetov
                      UK и NL от спирачки сега форсират за нови санкции.
                      Интересна подробност или мотив? .....
                      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украина

                        BP и Shell имат бизнес интереси в Русия но сега всичко това е второстепеенно, пък и Руснаците имат дългове да плащат.
                        Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украина

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          ...Като такъв той няма радарно прицелна система за откриване на въздушни цели в голям диапазон и не носи ракети въздух - въздух ...
                          Носи носи, ама както казваш не са с радарно управление. Ползват се като крайно ПВО средство за самоотбрана на самолета, Р-73 (принцип на действие като "Стрела"/"Игла").
                          Крайните ракети в ляво/дясно.
                          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украина

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            ...СУ 25 е чисто щурмови самолет създаден изцяло за непосредствена огнева поддръжка на наземните сили . Като такъв той няма радарно прицелна система за откриване на въздушни цели в голям диапазон и не носи ракети въздух - въздух ....
                            Не си прав - СУ-25 също може да носи ракети въздух-въздух (въпреки, че наистина не това му е силата)... Дали украинците разполагат въобще с такива - не знам. Но техническа възможност за стрелба с ракети въздух-въздух има...

                            П.С. Dagobar ме е изпреварил...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украина

                              Технически погледнато заради силата и обхата си масово западните медии вменяват вина на Русия и масово "потвърждават" за автентичноста на звукозаписите уличаващи проруските сили в свалянето на пътническия самолет, разбира се масово медиите цитират американски източници които анализирали записите и потвърдили тяхната автентичност.

                              Разбира се, малко или никак не се говори или докладва за дребния брой затрити цивилни палестинци и цивилни украинци от вчерашните въздушни и артилерийски атаки.

                              Според мен всичко коет оможе да бъде изманипулирано ще бъда нагласено така, че да се накисне който трябва, технически експертизи и т.н. добре, че има форуми и Интернет да си състави човек малко по-различно мнение.

                              И една важна техническа подробност, ЛЛ видео страницата е със силно изразено ционистко поведение, видеота и мнения и внушения от там е хубаво да бъдат подложени на здравословна доза съмнение!
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украина

                                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                                Технически погледнато ..
                                Чисто технически, как украинците го свалиха.
                                Защо Русия досега нито веднъж не каза: имаме доказателства.

                                Чисто технически мястото е на <80км. от границата им,
                                как мислиш, дали не виждат на радарите си абсолютно всеки самолет и всяка голяма ракета над 4000м. ? И след като виждат, защо мълчат?

                                Сетих се! Свален е с лазер
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X