Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова мода ли ???????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова мода ли ???????

    От известно време хвърлям по едно око на този пич, който си е измислил собствен стил за стрелба с дълго оръжие...Сега нямам възможност да го пробвам, но ще е интересно да коментираме!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:costa.jpg
Прегледи:1
Размер:60.5 КБ
ID:6061143

    И така ..стреля и..обучава Крис Коста
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

  • #2
    От: Нова мода ли ???????

    А кой е Крис Коста? Този от снимката ако е, е рекламно лице на няколко фирми. Това е което виждам аз. А и друго виждам - голям силует при боравене с оръжие.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • #3
      От: Нова мода ли ???????

      https://www.youtube.com/watch?v=H8mscDI-fKk

      Коментар


      • #4
        От: Нова мода ли ???????

        Въпреки основните постулати при стойката за стрелба всеки има по нещо индивидуално. Зависи както от оръжието така и от индивидуаноста на всеки. На този така му е удобно, така си стреля въпреки опитите му да обясни предимства. Обърнете внимание че нито един от обучаемите не изпълни неговата стойка напълно. Пробвах преди малко с три различни дълги и никак не ми се получава, дори на карабината и ловната понеже са с ниска мерна на механични ми затруднява дишането малко. Но хора разни. Мой близък, невероятно точен стрелец, с ловната стреляше като не я насочваше напред а почти на 90 гр.на ляво. Нямаше пропуск дет се казва. При всеки опит да прикладва стандартно нямаше попадение.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #5
          От: Нова мода ли ???????

          Случайно бях попаднал и аз на един иноватор...
          Ето го за любопитните

          Коментар


          • #6
            От: Нова мода ли ???????

            Ми и както се казва поне е насочил правилно цевта.
            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

            Коментар


            • #7
              От: Нова мода ли ???????

              Аз не съм сигурен, че може да се контролира оръжието по този начин. Ако беше маркуч да го държа така....При МП-5 /например/ на близка и не дотам близка дистанция например аз прикладвам по в центъра /почти в центъра на гърдите/ и това доста ме улеснява в поразяването на целите...но и самото оръжие си много добро. Същото пробвано с G36 дава пак добри резултати. Нова мода ще да е...Как ще държиш АК така.....
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #8
                От: Нова мода ли ???????

                И тоя убавец колко изстрела ще направи преди да му запари на лявата ръка? И, ако си го превърне в навик, с кои видове пушки може да стреля?
                Хънтъра го е казал- секи луд, с номера си. Клатещата се лява ръка (при дясно- прикладващите) си е проблем, който всеки си решава. Навиване на ремъка около ръката, подпиране на хълбок (спортната стойка)... Снимката в първия пост не ми казва нищо, а името не съм го чувал, за което се извинявам.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #9
                  От: Нова мода ли ???????

                  Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                  ..Как ще държиш АК така.....
                  То не е как ще държиш а по-скоро как ще го удържиш.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нова мода ли ???????

                    Точно с АК-47 си има от сума ти години триточкова позиция при стрелба от право положение, разликата от показаното е само плътно опиращия ремък около лявата лакътна става, който се прогонва предварително. И върши работа, пробвал съм го многократно, на дистанции над 100 м.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нова мода ли ???????

                      Taзи техника определено работи. За по-лесното и прилагане съм обурудвал пушкалото със специален грип в предната част:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:027136319.jpg
Прегледи:3
Размер:110.4 КБ
ID:5595932

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нова мода ли ???????

                        Абе Хосе не си ли мислил с некъв адаптер да изправиш приклада да на една линия с цевната кутия ?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нова мода ли ???????

                          Първоначално публикуван от snap Преглед на мнение
                          Абе Хосе не си ли мислил с некъв адаптер да изправиш приклада да на една линия с цевната кутия ?
                          Тогава трябва да повдигне мерните прибори.
                          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нова мода ли ???????

                            Първоначално публикуван от snap Преглед на мнение
                            Абе Хосе не си ли мислил с некъв адаптер да изправиш приклада да на една линия с цевната кутия ?
                            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                            Тогава трябва да повдигне мерните прибори.
                            Е, да ама ще изглежда по- готино.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нова мода ли ???????

                              Мислил съм ама за фрезована цевна кутия не намерих...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X