Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руската армия през кримското огледало

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Руската армия през кримското огледало

    Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
    Аз пък съм убеден, че ако се спазва форумна дисциплина, ще се опази темата (за разлика от 4те. теми в раздел Политика). На инат ще направя всичко, което зависи от мен да остана безпристрастен и да не вкарвам политически провокации. Дори вярвам, че и в др. раздел можеше да се получи, ма както и да е.
    Благодаря за което, но така или иначе не бери грижа. Темата дори не е в раздел политика. Нито във философия. Опазването и е относително лесно - гаранция

    Друг е въпроса дали има много да се каже по нея. В крайна сметка употребената на място техника (до колкото се знае за нея) е някакво количество. Не е безкрайно регенерираща се серия. Мен лично чисто техническата страна на въпроса винаги ме е интересувала, колкото и да не разбирам. Вероятно именно понеже не разбирам.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #17
      От: Руската армия през кримското огледало

      Преди събитията в Украйна имаше нещо което също изненада американските анализатори . Блицкрига в Грузия . И ако там се работеше с големи армейски съединения от всички родове войски в Украйна все още се пипа с кадифени ръкавици . До кога предстои да видим .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #18
        От: Руската армия през кримското огледало

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Щом е руснак, значи трябва да е в смешна униформа и да е пиян.
        Не, ама все пак разликата е осезаема спрямо преди:
        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • #19
          От: Руската армия през кримското огледало

          Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
          Не, ама все пак разликата е осезаема спрямо преди: ...
          Не сравнявай ябълки с круши! Погледни кой е на едната, и кой на другата снимка, а след това къде и при какви обстоятелства са снимани. На тези вдясно част от ролята им вероятно е била да играят и манекени.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            От: Руската армия през кримското огледало

            Обяснете ми кой я създал и обучил и въоръжил, тази
            абсолютно нелепата грузинска армия
            ?

            Коментар


            • #21
              От: Руската армия през кримското огледало

              Е те ако ги пратят така като на кьмпинг да гризат комат с хляб веднага ще им проличи от кьде са.Все едно мен да ме пратиш едно време с вьшкарника кьде да е и да ме сбьркат за Швед

              Никакви редовни не са тиа,а ако са специалци и то от много специалците то хьлцането при наличието на станция мммммм не говори много добре за редовата армия.

              Путин ще ги оправи обаче и това не го казвам с ирония
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: Руската армия през кримското огледало

                Сибирски, способен ли си да прочетеш нещо в цялост без да зациклиш на дреболии, или трябва специално за теб да превеждаме в смлян руско-удобен вид ?
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #23
                  От: Руската армия през кримското огледало

                  Прочетох, посмеях се и разбрах, че някои неща някои не могат да си надживеят. Успех ти с темата!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Руската армия през кримското огледало

                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    Прочетох, посмеях се и разбрах, че някои неща някои не могат да си надживеят. Успех ти с темата!
                    Юра, какво и е на темата? Техника, ново въоръжение и т.н. Ако допълваме и коригираме- още по-добре. Има хляб в темата и мисля, че е нещо по-различно от традиционното противопоставяне. Мисля, че и ти има какво да кажеш, стига да искаш. Никой не претендира за крайна инстанция.

                    Ето още 2 чуденки от нов тип.

                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Руската армия през кримското огледало

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      Сибирски, способен ли си да прочетеш нещо в цялост без да зациклиш на дреболии, или трябва специално за теб да превеждаме в смлян руско-удобен вид ?
                      Е едва ли колегата ще коментира нещата от "кухнята"....Я виж те накъде се разширява империята....има няма "иляду" км и ще ги коментираме на живо
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Руската армия през кримското огледало

                        Мисля, че от доста време Европа и САЩ подценяват амбициите на Путин. Забелязвам /без да одобрявам/, че напоследък Русия действа толкова точно и прецизно във външната си политика /дори и милитари/, че остава без последствия, защото както знаем, в днешно време информацията е най-скъпият ресурс.
                        Неограниченият военен бюджет и желанието да се докажат им дава сериозно предимство пред останалите изпаднали в криза държави.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Руската армия през кримското огледало

                          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                          ...и разбрах, че някои неща някои не могат да си надживеят...
                          По точно описание на реакциите ти отдавна не бях чел
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #28
                            От: Руската армия през кримското огледало

                            Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                            ....Я виж те накъде се разширява империята....има няма "иляду" км и ще ги коментираме на живо
                            Това трудно може да стане, ама пак отиваме към политиката. Ама и с жената да си легнеш, пак си трябва следване на определена линия на политика. Иначе темата е интересна. Руснаците са се стегнали в кръста - ГЛОНАСС, Тигри, Су-та...
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Руската армия през кримското огледало

                              Ей тук изразих едно мнение и ми е много интересно какво наистина се е случило там..
                              Ще се радвам на професионални мнение на Сибирски!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Руската армия през кримското огледало

                                Имаше ли противопоставяне на руската интервенция, за да се дават оценки на изпълнението?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X