Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазер за карабина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лазер за карабина

    знам,че нищо не знам и само питам

    Трябва ми лазер за карабина който да бачка с 18650 или нормални си АА или ААА батерии,да мята на поне 200-300 метра,да е нещо ЯКО и да се закача лесно на Пикатини,да държи на кал и вода,да е нещо военно или поне военните да са го одобрили за ползване и да не е на цена колко колата ми.

    С 2 думи - евтино,здраво и добро


    Марки и модели,другото сам ще си го изровя.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Лазер за карабина

    Да не стреляш по президента, Benzboss ?
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • #3
      От: Лазер за карабина

      По хартийки и стари джанти от Мерцедес,взел съм си и гумени мишени ма чакам и зомбитата да се събудят та да ги зачеша.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: Лазер за карабина

        Първо искам да минеш 4 крачки по осевата линия и да направиш везна за 2 минути

        Коментар


        • #5
          От: Лазер за карабина

          2 минути везна?Това с бастуна ще го оправя или с патериците.

          Кажете за лазера пичове,че търся какво ли не и трудно се ориентирам кое за какво става с тоя нет.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Лазер за карабина

            С каква оптика се надяваш да видиш на 200 м пятно от лазерни лъч?

            Коментар


            • #7
              От: Лазер за карабина

              Това нали няма да го слагаш на Зига? Просто питам- щото на снайпер просто няма смисъл- ако е за СКАР-ата - вземи си зелен лазер- по се вижда от червеният. Пробвай с това или нещо на същата фирма:
              http://www.laserlyte.com/products/si...ual-lens-black
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • #8
                От: Лазер за карабина

                Тия джедайски уювини, колко се виждам денем на над 20 метра ?
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • #9
                  От: Лазер за карабина

                  Денем не знам ма в полумрак се вижда или уж по пълнолуние когато излизали зомбитата

                  Снайпера не го броя за слива,под 200 метра не го закачам него,а мисля за Скарата,че термото и нощните уреди за сега скъпи ми идват.То за това в заглавието се пита за карабина макар,че на снайпера съм му сложил релсите та да мога да го кича и него.Това искало релси над 3 инча,сега и това трябва да меря ма май моите са по-дълги и като си нямам работа ще го пробвам за проба.

                  Оптиката тепърва предстои и не знам колко и какво се вижда в слънчева пустиня на 200 метра с това,но аз за там не го и мисля.

                  Куче мерси още един път,Скарата дойде,а аз съм на път,така искам да си го гушна,още 2 дни,не се живей .......Само това ли е фирмата,други свестни не правят ли?

                  Само питам аз
                  Последно редактирано от BENZBOSS; 23-11-13, 12:44.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Лазер за карабина

                    CVL модела на твоята любима фирма при лазерите???

                    Няма се излагаме пред чужденците я,от това са доволни повечето,че чак и мрънкат защо е спряно от производство.Е малко е двойно на парите на онова другото ма ти кажи има ли защо да е двойно?

                    Бачка с нормална батерия и покрива военен стандарт,а на мен само това ми кажи и ми гледай сеира.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X