Обява

Свий
Няма добавени обяви.

новый автомат АК-12 Россия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • новый автомат АК-12 Россия

    Новый автомат АК-12 (Автомат Калашникова образца 2012 года), главным конструктором которого является Владимир Злобин, представляет собой перспективную разработку концерна ИЖМАШ. Главной особенностью нового автомата АК-12 является повышенная эргономичность оружия в сравнении с его предшественниками — АК-74, АК-74М, АКМ. Кроме эргономики, проведенные работы повысили кучность стрельбы, надежность работы и служебный ресурс автомата. Основным калибром нового автомата АК-12 останется 5,45×39. Однако по планам производителя, АК-12 может выпускаться как под отечественные и иностранные патроны малого калибра 5,45×39, 5,56×45 и 6,5 Grendel, так и под патроны 7,62×39 и 7,62×51. Подробнее на сайте
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:phoca_thumb_l_008.jpg
Прегледи:1
Размер:37.1 КБ
ID:6015241
    Последно редактирано от nickbochev; 26-05-13, 23:06. Причина: рекламни линкове

  • #2
    От: новый автомат АК-12 Россия

    Ако това е новия АК-12 то аз,съм на 20г.

    Коментар


    • #3
      От: новый автомат АК-12 Россия

      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
      Ако това е новия АК-12 то аз,съм на 20г.


      Е, няма шомпол, ма пък има гранатомет.
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • #4
        От: новый автомат АК-12 Россия

        На ГП-то мерните му прибори от дясната страна ли са?
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • #5
          От: новый автомат АК-12 Россия

          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение


          Е, няма шомпол, ма пък има гранатомет.
          Но има конзола за шомпол . Интересно къде трябва да си завреш шомпола като закачиш гранатомета
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: новый автомат АК-12 Россия

            това е АК-74М



            с подцевен гранатомет ГП-34



            Как изглежда АК-12 може да се види в темата
            Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            Коментар


            • #7
              От: новый автомат АК-12 Россия

              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
              На ГП-то мерните му прибори от дясната страна ли са?
              На ГП -25 са отляво, на ГП-34 отдясно.

              Коментар


              • #8
                От: новый автомат АК-12 Россия

                Ясно. ГП 34 до сега не съм виждал на живо, а по картинки не съм се заглеждал. Според теб, кой е по-удобен за прицелване 25 или 34? 25 на мен не ми е много удобен, но от 100 метра съм вкарвал ВОГ-а в кръг със диаметър 70 сантиметра.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • #9
                  От: новый автомат АК-12 Россия

                  34-ка, разбира се. Щото знаеш, какви чупки трябва да направиш за да се прицелиш с 25-цата, ако му ползваш оригинален мерник.

                  Коментар


                  • #10
                    От: новый автомат АК-12 Россия

                    Между другото, във Военното училище във Велико Търново, преподавателя по огнева подготовка, който бе много способен и начетен подполковник и на който цялата му служба от сутрин до вечер минава в стрелба (на полигон) ни казваше, че с ГП трябва да се прицелваме използвайки лявото си око. Е аз не мога и ползвам дясното.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • #11
                      От: новый автомат АК-12 Россия

                      В интерес на истина, много бързо момчета щатни гранатометчици се придобиват навик да стрелят много точно без да си исползват мерници.

                      Коментар


                      • #12
                        От: новый автомат АК-12 Россия

                        А въпросният подполковник имахме много интересна случка. По време на една подготовка за мисия заедно със седем американеца отиваме във военното училище. Имахме много стрелби, с ПМ, АК, СВД, ГП-15, РПГ-7 и РПГ 22 НЕТО. Подполковника води огневата. Показва на американците как се стреля с ГП. Обаче, типично по български, половината ВОГ-ве не стават за никакъв чеп. Та седи подполковника с едно АК с ГП, от двете му страни американци, пъха ВОГ-а, натиска спусъка и нищо, изчаква 2-3 секунди, вади ВОГ-а и го завърта на 90 градуса и пак пробва. След няколко опита пак нищо. Вади ВОГ-а, пъха го в джоба на шубата си и се насочва към американците, за да им обясни процедурата, когато ВОГ-а не се изстреля. В този момент американците се пръскат във всички възможни посоки и никой не иска да доближава подполковника. Усетил той, че ги е страх, вика ги, вади от джоба си ВОГ-а и демонстративно го поставя на сигурно място, за да се успокоят другарите американци. Но къде мислите поставя ВОГ-а, в един сандък, където има още 50-60 не изстреляни ВОГ-ове. Тези хора като хукнаха, цял ден не може да ги съберем от полигона и да им обясним, че няма опасност от взрив, поради вида на взривателя на ВОГ-а...
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X